Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

neon, Widziałam te buty, są świetne!

Ale ja nie wiem, czy mi się podoba Korzeń... Przemyślę to , jak mi wróci mózg. ;)

 

to mamy podobne gusta, gdybyś mieszkała niedaleko to zawsze mógłbym ci pożyczyć ;-D mój też często gdzieś mi ucieka ;)

 

ale pierwsze oznaki wiosny już widać, dzień sie wydłuża, 17 godzina i u mnie nadal widno, czyli godzina do przodu :brawo::great::105::uklon::brawo::oops::oops::angel::time:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, tak tylko je utrzymać i wychować to już nie jest czasami takie spoko. A co u Ciebie słychać, jak się masz?

To dwójkę od razu, będzie 500+ :mrgreen:

Nie no, to ostatnie to żart, bo zaraz ktoś mnie weźmie za jakiegoś patusa co majstruje dzieci aby tylko kasę dostać. ;)

 

A u mnie... stara bida, nowej ni ma. :bezradny:

A u Ciebie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka. dzisiaj dzień obfitujący w wydarzenia. Najpierw spotkałem się z jednym kolegą i poszliśmy na kawę, później zadzwonił drugi kolega i poszliśmy na pizze. Brzmi to bardzo spokojnie, ale tematów było do rozmowy z tysiąc. A wieczorem tradycyjnie spokojny spacer z Karolem. Nastrój niestety lękowo-depresyjny. Nie wiem dlaczego. Czytałem, że jako wspomaganie leczenia można zastosować biofeedbek. Próbował ktoś tego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×