Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

kosmostrada, mam, ale z suszonych śliwek tylko...

Taka herbatka musi być pyszna! Chyba sama skuszę się, ususzę i dodam do kompotu w tym roku :mhm:

 

U nas też już dzieci mają problemy z tarczycą z powodu niedoborów jodu.

 

Podobno w Lidlu jest mak mielony. Muszę kupić. Znacie makówki śląskie?

Wczoraj w TVS oglądałam.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idę jutro na wykład Pani Magdaleny Ogórek.

 

Nie, nie dlatego że popieram opcję z której startowała w wyborach. Nie, też nie dlatego że interesuję się polityką.

 

Po prostu mam dość lokalnych dresiar i plastików i chcę wreszcie móc pooglądać ładną kobietę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :*******

U mnie dzis tez mrozisko bylo i to dosc spore i jakoz e pogoda sie zmienila , znow powitalam dzien z migrena. Jutro ma ponoc padac deszcz wiec znow łeb mnie bedzie bolal a jutro musze isc do pracy. Dzis mialam wolny dzien jako jedyny z calego tygodnia. Mielismy akcje w pracy :Namaluj pocztowke swiateczna dla chorego dziecka"

Poszlam dzis zaniesc mojej T kartke z zyczeniami oraz wlasnorecznie upieczone korzenne ciasteczka z daktylami. Bardzo sie ucieszyla i nawet mnie uscisnela co bylo mile. Kolejna terapie mam 10 stycznia.

Biodro nadal boli wiec wymyslilam ze bede spala z poduszka pod stopami i tak jest troche lepiej.

I tyle u mnie.

20 mam wigilie w pracy.

Wczoraj sobie ubralam choinke , w tym roku mam w dwoch kolorach - zloto i czern :)

 

 

Suszone jabluszko podobnie jak kosmo dodaje do zimowych herbat :) MMMM uwelbiam !

 

misty-eyed, ciesze sie ze przyszly juz zakupione ciuszki :great::great:

 

mirunia, ja tez mam dosc tych zmian pogodowych , bo jest co dzien inaczej :cry::cry:

 

cyklopka strasznie mi przykro ze na takiego szefa uja trafilas . Mialam raz podobnego i podalam go do inspekcji pracy i do sadu . Oczywiscie szybko po pierwszej wizycie PIH pieniadze mi wyplacil .

 

Spokojnego wieczoru!

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, warto posłuchać co ma do powiedzenia ta Pani, a jeśli do tego podoba Ci się, to czemu nie :D

Opcję polityczną raczej już zmieniła...

Wiesz, opcję polityczną czy zmieniła czy nie zmieniła, mnie polityka nie interesuje, po prostu chcę sobie wpaść, posłuchać... pooglądać. :mrgreen: Z jakiej opcji politycznej by nie była, to i tak bym wpadł.

Tym bardziej że wygłosi wykład na temat restytucji polskich dóbr kultury, tak więc temat zupełnie apolityczny, a też nie lubię patrzeć na daną osobę przez pryzmat jej przynależności czy poglądów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, przepraszam, ja mam określone poglądy, stąd moje wtrącenie na ten temat ;)

Temat na pewno ciekawy, ciekawa też jestem, czy będzie ciekawy. Dasz znać po?

Nie ma problemu, też mam określone poglądy, tylko po prostu nie lubię patrzeć na osobę "niepolitykującą" przez pryzmat tego, jak kiedyś "politykowała". ;)

Dam znać jak wrócę. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Och jak Cię miło widzieć Kochana! :D

Chyba takiej zimy to nie było? U mnie też jutro znów plus. I jak tu się ustabilizować?

 

misty-eyed, Oj szkoda, że nie wpadłaś wcześniej z tym newsem o poszukiwanym przeze mnie mielonym maku, to bym podskoczyła do Lidla. A tak to pewnie mi wykupią... :why:

 

Purpurowy, Jestem po prostu pełna zachwytu nad ewolucją Twojej osoby. Idziesz sobie ot tak na wykład. :105: Chyba jesteś ostatnio najaktywniejszy z całej Spamowej. Jak to robisz? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, jasne, masz rację, przyjemnie popatrzeć na ładną i zadbana kobietę, bo tego Jej odmówić nie można, a do tego wykształconą :lol:

Nooo, to fakt, prezentuje się świetnie. :D

 

Purpurowy, Jestem po prostu pełna zachwytu nad ewolucją Twojej osoby. Idziesz sobie ot tak na wykład. :105: Chyba jesteś ostatnio najaktywniejszy z całej Spamowej. Jak to robisz? :D

 

A to miło że tak uważasz. :smile:

Można powiedzieć, że jakoś z miesiąc temu postałem przysłowiowego kopa, bo wreszcie pojawił się... ktoś dla kogo warto się postarać. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idę jutro na wykład Pani Magdaleny Ogórek.

 

Nie, nie dlatego że popieram opcję z której startowała w wyborach. Nie, też nie dlatego że interesuję się polityką.

 

Po prostu mam dość lokalnych dresiar i plastików i chcę wreszcie móc pooglądać ładną kobietę.

Wydaje się być miłą osobą o szerokich zainteresowaniach i w sumie ma bardzo mało wspólnego z tymi, którzy wystawili ją do wyborów, to mnie nawet bawi. ;)

 

platek rozy, zagadam jutro do współwłaścicielki, bo jest prawie codziennie. Powiem, że została złamana umowa i naruszone prawa pracownika, i przysługują roszczenia o odsetki. Spytam co proponują, a jeśli są niezdecydowani, to mogę im dać to na piśmie wraz ze zgłoszeniem do inspekcji pracy. (Jestem dużo bardziej wygadana, kiedy wiem, że racja jest po mojej stronie).

 

A potem sobie kupię coś ładnego :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×