Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie niedzielnie :******

Esh zawroty mi zostaly wiec sa one chyba od kregoslupa (znow!!!!) bo gdy sie zakolnierzykuje to sie minimalizuja . Nosz trafi mnie . Dopiero we wrzesniu mnie sponiewieralo a teraz znow.Jak tu pracowac ja sie pytam?

 

Tez myslalam nad sweterkiem tym co Ania zamowila ale chcialam beżowy a juz nie ma ... Szkoda . Czarny jeden mam z cekinkami to juz drugiego nie bede w tym kolorze brala.

Tylko mam klopot z duzym biustem i rozmiar uniwersalny niekoniecznie w tej czesci na mnie pasuje .

3484_f8f8.jpeg

 

Milego dnia !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, ojej to faktycznie. Obydwie jestesmy znow na karuzeli :x:x:-|:-| nie znosze tych stanow bo zawsze mam lęk ze sie gdzies wywroce.

Tez siedze w kolnierzu od rana juz. :bezradny: Moze troche przejdzie.

Biodro tez mnie boli i nie bardzo pomagaja lekarstwa od lekarki. Rozpadam sie na kawalki. :evil: Siet!

 

tosia_j, Hey :papa::papa::papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiejskifilozof, nie wszystko należy czytać co się pojawia w księgarniach. Wydaje się tyle gówna... A ta książka należy do gatunku tych gównianych

Miałem z biblioteki :D

wiejskifilozof, nie wszystko należy czytać co się pojawia w księgarniach. Wydaje się tyle gówna... A ta książka należy do gatunku tych gównianych

Zgadzam sie.

 

Zachęcam do czytania Remigiusza Mroza,Jamesa Rollinsa.Uwielbiam :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, wlasnie ostatnio na rwe mi ten Trosicam pomogl a Olfen nie bo mialam po nim historie zoladkowe ... Nie wiem moze juz ze starosci sie rozpadam .. Ja z zawrotami nie moge bo mnie mdli i ucieka mi ziemia spod stop. A musze do sklepu podejsc , wczoraj nie bylam nigdzie.

W dodatku mam kawe do odebrania badz chokolade za darmo --- wygralam na fb i dzis jest ostatni dzien .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tosia_j, Nie wiem skąd ten temat potu się nagle pojawił, ale przecież na pewno nie było to skierowane do Ciebie!

A co do ciuchów - myślę, że masz prawo do swojej stylówki, takiej w której się czujesz dobrze. Przynajmniej w moim gadaniu więcej jest chęci konwersacji, niż narzucania komuś sposobów podejścia do ubioru, czy makijażu. To tak jak by mi ktoś mówił, że świetne są koronki i falbanki, ok, co wcale nie znaczy, że muszę w nich paradować. ;)

 

Ḍryāgan, Z książkami tak jak ze wszystkim dzisiaj - sztuka oddzielenia plew od ziarna.

 

platek rozy, Kochana mam nadzieję, że pójdziecie na ta kawkę! :105: Mnie tez bujało z rańca i to na pewno nie od kręgosłupa.

 

mirunia, U mnie też czarno i leje, kolejny taki dzień... :bezradny: Jak oko otworzyłam, to od razu chciałam je z powrotem zamknąć.

 

wiejskifilozof, :papa:

 

A tak w ogóle witajcie niedzielnie!

 

Wróciłam mokra ze spaceru z psem, bo nie chciało mi się brać parasola. Kawkuję. Wkurza mnie, że jest tak ciemno i naprawdę trudno coś porobić, z resztą poziom energii zerowy.

Chciałam rzucić byle do wiosny, ale u mnie za oknem to tak raczej wiosna... Brzydka. :bezradny:

Mimo wszystko - miłej niedzieli!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada od razu mi lepiej bo w takich przypadkach i innych gdy nie podazam za tendami to czuje sie jeszcze bardziej dziwna i sie zastanawiam a moze powinnam. Moje uczucie innosci poteguje fakt gdy u rozmowcy wystepuje zdziwienie..co?? Nie bylas?? :roll:

 

Mam wolne na szczescie ale jutro czeka mnie 12 godzin od 9 do 21.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada chciałabym dostać szału świątecznych porządków ale nici z tego. Fatalnie się z tym czuję. Zrobię co trzeba a resztę zostawię na lepsze czasy.

 

tosia_j mnie już nic nie zdziwi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tosia_j, Ḍryāgan, Wydaje mi się, że jest to tak naprawdę wyrażenie staropolskie .. No ale ma konotację jaką ma...

 

salirka, Nie przejmuj się , ja też daleko w polu z świątecznymi przygotowaniami... :bezradny:

 

Mimo, że grzeję w chałupie, to taka wilgoć, że pranie nie chce mi schnąć. Jestem w kropce, bo mam zator praniowy, a nie mam gdzie wieszać. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyrazenie kojarzace mi sie z przedmiotowym wykorzystaniem kobiety....tak jak w okresleniu "wypic wodke", ""wziac gazete"

ze niby ta biedna wodka i gazeta nie ma na nic wplywu i nie liczy sie w caloksztalcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tosia_j, pewnie, że to nie było do Ciebie. Neon gadał, że on by taką ładną i śmierdzącą wyruchał, bo sam się czasem nie myje

 

Ḍryāgan,Stary, tym zdaniem pobiłeś chyba wszelkie poziomy obelżywości, mnie o pare głów, winszuje :great: tylko sprostuje, zeby nikt nie brał tego "przekazu" dosłownie, nie mówiłem "śmierdząca" tylko śmierdziuszka :D i nie "wy***łem" tylko uprawiałbym seks. Myśle że chciałeś przedstawic mnie w bardzo w złym świetle :nono:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię oglądać Bonda bo tam kobiety są bardzo przedmiotowo traktowane i znów nie podążam za trendami.

 

kosmostrada mam ten sam problem z praniem w tej chwili choć miejsca do suszenia mi nie brakuje ale mam takie zaległości, że szok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×