Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Purpurowy, Czyż nie braliśmy pod uwagę innych sposobów? ;)

Braliśmy, ale to taka trochę kwestia chwili (bez myślenia) typu "muszę czymś pierdyknąć (najlepiej sobą) bo wybuchnę". Na swoją obronę mam tylko to, że coraz rzadziej zdarzają mi się tego typu numery, ostatnio to chyba ze dwa miesiące temu. Kiedyś potrafiły mi się zdarzać takie numery codziennie i to przy użyciu przedmiotów niekoniecznie gumowych i niekoniecznie tępych. :roll:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam spamowa wyspe :D Pomyslalam, ze dzis otworze :P

Mialam miec wolne ale jednak w pracy...no coz nie moga sie beze mnie obejsc :mrgreen:

 

Ḍryāgan co ja tu sie o Tobie dowiaduje... :D

 

kosmostrada tez musze o swoje zadbac i to w trybie natychmiastowym...w niedziele bede sie dopieszczac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry :*****

Ja znow z potworna migrena ... Cos w tym miesiacu moja glowa szaleje z bolu . Nie wiem moze to wina smogu? W Krakowie jest ogromny.

W zwiazku z tym ze czuje sie tak ciulnie to nie mam zadnych planow na dzis.Jak tak dalej pojdzie to ciezko mi bedzie jednak funkcjonowac tak na co dzien. Przeraza mnie to.

 

A Wy co bedziecie porabiac ?

 

Zycze milej soboty!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc

gnebi mnie ze nie zgadlam kosmuni....moze nauczyciel 1-3 bledy w dyktandzie palcem pokazuje

na fb jest zdjecie jak baranek plywa, powinjen tu wrzucic, to by sie podyskutowalo czy jest seksi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, ja wlasnie tez juz na prochu ale nie pomogl , troche bol zelzal ale mam mdlosci i zawroty glowy. Popijam wode bo kazdy zapach potrawy czy nawet herbaty wywoluje wymioty.

A biodro tez dokucza. Jak tu t e zime przetrwac? :bezradny::bezradny::bezradny::bezradny:

 

tosia_j, neon, wiejskifilozof, witajcie :papa::papa::papa:

 

 

neon, tez tak walcze na co dzien ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, ja ostatnio ogladalam "Zambezie " i mi sie podobala ;) i mysle ze wszystko ze mna ok :) po prostu mam teraz taki czas ze szukam ksiazek i filmow do odprezenia :) Juz wystarczajaco sie martwie Ania na co dzien, Wiec podczas lekkich lektur czy filmow chociaz troche sie resetuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, nie no, tak sobie żartuję tylko. ;) Po prostu naprawdę świetnie zrobiony film. :D A przypuszczam że bajki robi się w ten sposób żeby rodzice kiedy pójdą z dzieckiem do kina, sami nie popadali z nudów, tak więc pomimo wieku można w tych bajkach dużo ciekawych rzeczy dla siebie znaleźć. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

 

Dobrze, że rano nie odpaliłam lapka, bo mój post byłby masakryczny. Gdyby nie psi (dosłownie ;) ) obowiązek, to dziś chyba nie wstałabym z łóżka. :(

Chłopaki obudzili mnie o czwartej, jak się krzątali przed wyjazdem i jak mnie lęk przydusił, tak trzymał. To dla mnie najgorsza pora między czwartą a szóstą ( chyba chodzi o kortyzol) i najlepiej jak ten czas przesypiam.

Jak już udało mi się zebrać rano, żeby wyjść z psem, to stwierdziłam, że muszę to rozchodzić. Niedawno wróciłam.

Cały czas pada, czarno, tak że nie ma nawet jak klecić bransolek. Ale ciepło.

Byłam m.in. na rundce po lumpkach, bo cały czas szukam swetrzyska i cienkich tunik ( lubię tak cebulkowo się ubrać, że spod swetra, czy bluzy wystaje mi zapupna koszulka, tudzież tunika, jak zwał tak zwał). Upolowałam dwie, zapłaciłam razem 10 zeta i jestem bardzo zadowolona.

 

Rozpieściłam się też jedzeniowo, bo specjalnie poszłam po awokado i fit batony, co mi Plateczkowa polecała.

Wrzuciłam coś do koszyka ze zbiórką żywności dla potrzebujących, więc dobry uczynek tez zaliczony. :smile:

 

Morze miało dziś bardzo ładny kolor -zielonkawy, a niebo przy nim we wszystkich odcieniach szarości.

 

Teraz odsapnę, pokawkuję, bo nogi mi w tyłek włażą.

 

Wszystkich mocno ściskam, bo widzę, że ten dzień chyba dla nikogo nie jest łaskawy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :D

 

U mnie nie lepiej jest, jak czytam Wasze posty, pasują jak ulał do mnie ;)

Po nieprzespanej nocy, w południe była drzemka, obiad ugotowany, pranie włączone.

Na dzisiaj to chyba koniec działań, bo za chwilę skoki-uwielbiam od czasów małyszomanii, choć żadnego z zawodników już tak nie pokochałam jak skromnego Małysza :mrgreen:

 

Ja zrobiłam sobie wczoraj prezent, kupiłam nową bluzeczkę i sweterek:

 

1/ http://ifriko.pl/italy-style-bluzka-zwiewna-koszula.html

 

2/ http://ifriko.pl/sweter-1611.html - czarny, tanio, do kuchni w święta coś nowego :D

 

Mimo wszystko, spokojnego i przyjemnego popołudnia wszystkim życzę :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×