Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Odwiedziła mnie dzisiaj władza. Co prawda tego typu wizyty przestały mnie stresować dawno temu, bo za każdym razem po prostu przyjeżdża dzielnicowy, pyta o brata i odjeżdża. Ale dzisiaj przyjechał jakiś inny policjant, co bardzo mnie zaskoczyło. Pierwsza moja myśl, to taka że może poszli krok dalej i przyjechali z jakimś nakazem, czy coś.

Ale okazało się że po prostu nowi sąsiedzi którzy wprowadzili się kilka dni temu, przeszli chrzest bojowy mieszkańca tych okolic i policjant przyjechał się zapytać tylko czy nie ma u nas monitoringu. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj było bardzo nieprzyjemnie, gorąco...uważam, że i tak lepiej trochę znoszę wysokie temperaturyniż kiedyś - aż się dziwię. kosmostrada, pierwszy słoiczek dostałam w prezencie -Ovaltine Chocolate Add Milk 300g, bardzo mi smakowało to coś/napój...dlatego szukałam, znalazłam sklep stacjonarny w Śródmieściu i kiedyś przy okazji dokupiłam jeden. Pozostałe kuszą, ale są drogie...

 

https://uk4you.pl/pl/p/Ovaltine-Chocolate-add-Milk-300g/474 - tu jest trochę taniej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arfour, Dobrze, że tak to się skończyło.

 

misty-eyed, To jest dobry pomysł na prezent, co by tu za okazję wymyślić... ;)

 

cyklopka, Kochana, już naprawdę niedługo skończy Ci się szkoła, praca i odetchniesz, zamkniesz ten etap życia. Inaczej też pewnie bez tego obciążenia będziesz odbierać rzeczywistość. Znajdziesz jakąś spokojną pracę, może się przeprowadzisz, who knows jak może być pięknie. Masz prawo być rozbita i zmęczona, i tak jesteś niezwykle dzielna.

 

Dobranoc, kolorowych snów i niech nam wtorek miło się ułoży!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy dzień był dużo lżejszy od wczorajszego. Mniejsze napięcie i lęk. Teraz jestem całkiem uspokojony. Zadzwonił do mnie terapeuta i będę kontynuował terapie. Jutro będę czytał na oddziale fragmenty swoich książek. Wybrałem takie śmieszne. Idę spać. Może uda się zasnąć bez olanzapiny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

 

Właśnie podjadam pracową owsiankę.

Nic nie mam ciekawego do napisania, bo jestem dziś w dołku. Nic się nie stało, ot tak endogennie. Po prostu muszę przeczekać i tłuc po łbie tą postać we mnie, która mi powtarza jaka jestem beznadziejna.

Chciałam wziąć na dziś wolne, ale nie miało to sensu w tym stanie. W pracy przynajmniej staram się trzymać w pionie.

 

A u Was jak dzionek mija, jak się czujecie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Dziękuję za tulasy Kochana. Czekam, że minie, bo to faktycznie bez sensu, no ale styki zepsute... :bezradny:

Tego się obawiałam, że okaże się, że czekać musisz 100 lat na te zabiegi. U mnie też terminy są absurdalne. Ostatnio za badania młodego w przychodni sportowej płaciliśmy, trzeba było podpisać dokument, że tego chcemy i nie będziemy rościć pretensji, bo przecież można za darmo... No, tylko że za kilka miesięcy termin, a badania musi robić raz na pól roku... :evil:

Fajnie, że tuptający dzień miałaś, a najważniejsze, że lepiej się czujesz!

 

U mnie chyba chluśnie... Duszno było rano, teraz czarno i nagły spadek temperatury. Wypiłam z tej okazji dobrą kawę, zaraz zabieram się za naleśniory.

Odebrałam pachnącą paczuszkę, ale dziś mnie to nie cieszy. Może jutro się będę ekscytować nowymi wrażeniami zapachowymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim.

 

Nic nie mam ciekawego do napisania, bo jestem dziś w dołku. Nic się nie stało, ot tak endogennie. Po prostu muszę przeczekać i tłuc po łbie tą postać we mnie, która mi powtarza jaka jestem beznadziejna.

 

 

kosmostrada, czuję się identycznie jak Ty. Nic dodać, nic ująć. Mi się nie udało dziś ubić tej postaci we mnie. Zdominowała mnie na dobre. A Ciebie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry... :D

 

U mnie też od rana było przyjemnie, chłodno, tak akurat, ale ok. 14 stało się coś, że aż źle się poczułam. Nagle duszno, słońce ostre, opadłam z sił zupełnie. Wnuczek lubi wierszyki i opowiadania, więc mogłam spokojnie dotrwać do przyjścia Synowej. Chyba nie wspominałam, że drugie dziecko mojego młodszego Syna to DZIEWCZYNKA!!!! W rodzinie prawie sami chłopcy, dlatego radość jest wielka :yeah:

To ostatni miesiąc naszego dyżurowania...nie wiadomo kiedy to przeleciało, ale więcej było przyjemności, niż trudności :D Będzie nam smutno i wiem na pewno...

 

kosmostrada, minie to złe, dasz radę, to nie pierwszy raz, a jesteś SUPER, więc poradzisz sobie szybciutko z tym paskudztwem!!!

 

mirunia, a szukałaś w prywatnych ośrodkach, które mają kontrakty z NFZ? Warto poszukać w internecie...

 

Arfour, rolosz, witam Was :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

misty-eyed, witaj :D Fantastycznie, że tak Ci się powiększa rodzinka! Dziadkowie mogą być dumni, bo będzie i wnuk i wnuczka :mrgreen:

 

mirunia witaj :D lęki są u mnie baaaardzo wyciszone. Gorzej z dołami. Ale trzeba zacisnąć zęby i przeczekać.

 

Edit - o tak, lęki są gorsze. Stokroć wolę doła od napadów lęku. Dlatego też się cieszę, że esci jest skuteczny antylękowo. Bo dołek przechodzi, a będąc na esci nie czuję się nawet nim zmęczony. Po atakach lęku byłem nie do życia.

 

No dobra. Koniec użalania. Młoda godzina. Coś da się jeszcze zrobić. Do dzieła!!! :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro zajęcia a pan elektronik jeszcze nie oddał mojego piecyka... może czeka na zgodę od konserwatora zabytków na przeprowadzenie naprawy? :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rolosz, Roloszku dzisiaj nie ubiłam i nie ubije i nie wiem, kiedy znów to nastąpi, może szybko, a może trochę dłużej poczekam, aż wróci sens. Terapia dała mi więcej siły do przeczekiwania.

Ściskam Cię mocno!

 

misty-eyed, Dzięki Kochana, tak to już u mnie jest - górki, dołki...

Gratuluję, och jak fajnie mieć i chłopaczków i dziewuszki... :105:

 

Arfour, Ojej może jutro uda się odebrać przed lekcją...

 

JERZY62, :lol: Do gitary Dobera...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, rolosz, dziękuję bardzo :D

 

kosmostrada, jednak zamówiłam nową sukienkę /inną/. Tamta wydała mi się zbyt pretensjonalna w moim wieku. Nowa jest bardziej kobieca , subtelna. Jestem zadowolona. I mimo, że długość midi /zawsze kupuję maxi, ze względu na moją przypadłość skórną/, jakoś sobie poradzę, zatuszuję, bo i tak zawsze noszę rajstopy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arfour, Mój syn też ma Laneya :great: tylko że lampowego.

Ooo, a jaki dokładnie? :D

 

Arfour, no to ładny piecyk :smile: A gitarę masz elepśtryczną? :mrgreen:

No elepśtryczną. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry ;)

ja kcem wrócić na stary oddział kardiologii :why: ale jeszcze miesiąc i będzie git, bo na tym nowym to się załamać idzie przez te nowe osoby :roll:

Tak w ogóle odebrałam dzisiaj wynik rezonansu, który miałam w piątek i racja że narząd nieużywany zanika :P bo mam zaniki korowo-podkorowe na sklepistościach obu półkul mózgu nieadekwatne do wieku :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arfour, Ironheart.

 

misty-eyed, No to teraz będziesz królówka na imprezie! 8) Super, że sobie sprawiłaś kieckę, z której jesteś zadowolona. :great:

 

acherontia-styx, Znaczy masz z leksza zaniknięty swój piękny mózg, coś się z tym robi? Byłaś już u neurologa?

 

Pies wyżebrał ostatniego smażonego naleśnika, dałam mu złożonego w trójkąt posmarowanego masełkiem, z tego szczęścia latał po chałupie z tym naleśniorem wiszącym w pysku, no pocieszny widok... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×