Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy to Nerwica czy coś innego prosze o odp


Michał AOOO

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam na imię Michał od 2 miesięcy Walczę z Nerwicą a zaczęło się to tak . Pewnego dnia Wruciłęm ze szkoły ziadłem zapaliłem Papierosa i po 10 minutach serce zaczeło mi bic jak głupie to ja szybko zrobiłem sobie Zimny prysznic pomogło gdy kładłem się spać poczułem kłucie w brzuchu leżałem tak prawie 2 Tygodnie zrobiłem sobie USG jamy brzusznej i nic nawed szkończłem palić teraz dziwnie sie czuje mam Dziwne Obiawy takie jak Nie Realny świat Ucisk w głowie sucho w ustach brakuje mi powietrza poce sie i i boje sie o swoje Życie jestem młody mam 19 lat nie powiem byłem kiedyś na Imprezie i kumpel dał mi zapalić jakiegoś Jointa Nigdy nie paliłem Marihuany i tym podobnych po 10 minutach zrobiło mi się słabo sucho w ustach szybkie bicie serca jak wstałem to zrobiło mi sie czarno przed oczami na 2 dzień myślałem ze pujde i go pobije ale poczytałem na internecie i dowiedziłem sie ze to dopalacze podkreślam nigdy nie paliłem togo główna teraz chodzę po lekarzach opuściłem się w Nauce trace przyjaciuł i Dziwnie sie czuje taki nie Obecny świat Nie Realny dodam ze mam Uciski w głowie > nie mam jeszcze zdiagnozowane ze to nerwica sam tak sądze ile można biegać po specjalistach lekarzach no Ile proszę mi Doradzić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj, jeżeli chodzi o suchość w ustach i inne objawy, które opisujesz może to być nerwica- ja mam to samo od dłuższego czasu, na dodatek ciągłe drętwienie języka i wrażenie jakbym poparzyła usta, ale do rzeczy- musisz powiedzieć lekarzowi o tym, że coś paliłeś i nie wiesz co, mogłeś się zatruć jakąś chemią i organizm głupieje. Uczucie ucisku w głowie skonsultuj z laryngologiem, być może to zatoki- często nie bolą. No i oczywiście szczera rozmowa z psychologiem, sam nie dasz rady, a jeżeli będziesz próbował diagnozy na własną rękę to będzie jeszcze gorzej- wiem coś o tym.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×