Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

kurde a ja dzisiaj taką wegetacje mam.. bo do tej pracy nie musialam isc, to tak od rana siedze przy kompie, wiec sie rozleniwilam, ten brzuch mnie jakos boli, glowa troche przeszla, nawet jesc mi sie nie chce powiem Wam :-/ Tak sie czuje jakbym spala za dlugo. A wczoraj sobie myslalam, ze wolny dzien, to na zakupy pojde, poogarniam wszystko, no i tyle z tego... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin2013, ja to sie zawsze jamnikow balam :) pamietam jak kilka osob mialo na osiedlu to one takie waleczne byly!!!! od razu szczekaly i sie na ludzi rzucaly :) takie niby male ale kurde!!!!

 

-- 08 sty 2014, 14:11 --

 

Taki jeden Herkules sie nazywal, i mnei dziabnął w łydke raz, bo ucieklalam przed nim do domu, ale nie zdazylam... :D heheh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hania to czemu czeba podatek płacic ja tego nie rozumiem hania zapewniam cię ze ten pan już nie przyjdzie hehe nerwka bo jak pies wyczuje ze się bojisz to będzie bardziej atakował a muj się do dużych stawia gupek mały

 

-- 08 sty 2014, 15:28 --

 

kasiątko, a czemusz to witam :-*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gosiulek, nie wiem czasem tak mam. Brat mi musiał rozpalić w piecu bo tępo patrzyłam na drewka inie potrafiłam wybrać które wziąć :roll:

 

Marcin2013, gosiulek, bardzo dziękuję Wam za opinię :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×