Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

Faraway, no ja z tego co pamietam, to powiedzialam, ze wkurza mnie to ciagle "co slychac?" i ze ja nie wiem co mam na to odpowiadac, bo siedze caly tydzien w domu no i co u mnie moze byc slychac? :D ehhhe, no ale zawsze jakos tam sie dalej toczylo.

 

platek rozy, o kurde!!!! tez by mi tak skoczyl puls w tej sytuacji! :shock:

 

hania33, no ale jak to zbyt okropne? To co, sa pewne rzeczy, ktore jak czlowiek przezyje to juz nic nie moze zrobic tylko najelpiej jakby sobie strzelil kulke w łeb? Nieee no, prosze Cie! :) Glupoty Ci nagadala serio! Ludzie przechodza straszne tragedie i dochodza do siebie, nieraz jest po prostu trudniej i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33, a no wlasnie, to pewnie dlatego takich glupot Ci nagadala... :-/ Naprawde terapeuci sie musza szkolic ładnych pare lat i długo pracować pod okiem innego specjalisty - ale wtedy wiadomo, ze robią to rzetelnie.

Poza tym, zeby zostac terapeuta trzeba władować tyyyyle kasy w te szkoly terpautyczne, ze masakra :) Wiec jak juz sie dostanie certyfikat to mysle, ze kazdy chce pracowac jak najlepiej bo opinia klientow sie liczy, a jak straci sie dobra opinie i nie ma klientów, to cała ta kasa wywalona w błoto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja wam powiem jaka akcje kiedys mialam. Ale to bylo juz dawno, mloda jeszcze bylam.

Zadzownil ktos do drzwii i costam facet mowil, ze instaluja costam przeciwgazowego. A ja, ze nie dziekuje. A ten dalej, ze tu kazdy instaluje, ze znizdza itp. A ja dalej, ze ja nie jestem wlasciwielem mieszkania i nie bede nic podpisywac. No ale jakos tak wyszlo, ze on wszedl do tego mieszkania!!! Wszedl do pokoju i zaczal rozkladac swoje klamoty. I ja wtedy wpadlam w niezly stres!!!! bo wiedzailam, ze kurde.. jestem sama, on teraz moze zrobiv WSZYSTKO! Wiec lepiej sie nie wyklocac. No i chcial, zeby jakis zadatek wplacic 200zł (zwykle wyudzenie - i ja o tym wiedzialam), ale on byl w domu wiec co mialam robic? Wzielam 20 zl i powiedzialam, ze nie mam wiecej, ze niech bierze to i dowidzenia. I jeszcze nie wyszedl a tu dzownek i kolejny jego kolega przyszedl!!!! ale juz go nei wpuscilam i tamten jakos wyszel i skonczylo sie tylko na stracie 20 zł. Ale kurde... ile nerwow sie najadlam. Wiec uwazajcie na takich!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×