Skocz do zawartości
Nerwica.com

mąż wyjechał za granicę do pracy a moja nerwica szaleje...


iza800

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani!Proszę Was o wsparcie ,mąz wyjechał do pracy za granicę a moja nerwica szaleje na całego.Cały czas mam dusznosci,boję się ze umrę,ze sobie nie poradze(mam pod opieką dziecko).Do tej pory(jak mąż był w kraju) dobrze sobie radziłam ,juz nie pamiętam kiedy miałam dusznosci a teraz wszystko wybuchło z siła wulkanu.W dodatku mąz dzwonił i mówił ze ma ciezkie warunki co dodatkowo mnie bardzo zmartwiło.Dodam ze to pierwszy taki wyjazd męza.Proszę o rady osoby które są w podobnej sytuacji.Proszę napiszcie jak sobie radzicie.Dla mnie ten czas jest bardzo ciężki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba przede wszystkim trzeba zacisnąć zęby i przeczekać najgorszy czas. Wtedy może przekonasz się, że dajesz sobie radę, że jesteś samodzielna i na tyle świetna, żeby i bez męża być świetną matką i zaradnym człowiekiem. Sama nie mam dzieci, ale jak to moja matka mówi (też sama wychowywała dzieci, ale "na stałe" sama) - najważniejsze to nie podchodzić do rodzicielstwa jak do egzaminu :D . Z drugiej strony, warto chyba prosić o pomoc. Matkę, teściową, przyjaciółkę? Lekarza, psychoterapeuty?

 

Trzymaj się i głowa do góry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×