Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

fairy

Użytkownik
 • Zawartość

  78
 • Rejestracja

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Początki brania wenli u mnie były dużo łatwiejsze niż skutki odstawienia citalu. Na działanie musiałam czekać jakieś 4 miesiące przy dawce 112,5. Nie mam hiper napędu ale w końcu ''coś'' mi się chce i co najważniejsze bez rozkminiania wsiadam w samochód i jadę, idę do sklepu, załatwiam sprawy w urzędzie, a piszę to z pozycji osoby praktycznie niewychodzącej z domu przez parę lat. Niestety przeciw depresyjnie jest to samo co na citalu czyli słabo.
 2. Właśnie dzisiaj zapomniałam, wzięłam 2h później niż zazwyczaj, właściwie to kociokwik w głowie mi przypomniał że nie wzięłam tabletki.
 3. Ja biorę m.in. na lęk uogólniony. Miesiąc brałam 37,5mg, teraz od 2 tygodni jestem na 75mg. Jak na razie nie mam jakiegoś hiper napędu, lęk jeszcze jest, depresja także. Chyba jeszcze za krótko biorę.
 4. Drugi dzień biorę 37,5mg i jak na razie masakrycznie boli mnie głowa.
 5. Macie jakiś patent na te mdłości, nudności i inne ści?
 6. Gdybym zrobiła tak jak lekarz kazała, czyli 2 dni nic i na 3 wenlaflaksyna to byłoby ok. Ale przecież jestem mądrzejsza, pomyślałam że może nie muszę już brać, że jestem zdrowa, a tu duuuuu...pa, zdrowa nie jestem, wenli jeszcze nie wzięłam, błędne koło.
 7. Tak mi lekarz kazała, jak to określiła ''niech ten lek spłynie''. Mam nadzieję że to zaraz minie, bo przekręcić się można. Przez te uboki zaczynam się bać zacząć brać lafactin.
 8. Pytanie techniczne. Zeszłam z citalu, obecnie mam skutki uboczne tegoż. Lekarz kazał odpocząć 2 dni od leków i zacząć brać lafactin. teraz się zastanawiam, czy jak zacznę go brać to zniweluje mi skutki uboczne citalu, czy do starych dojdą nowe od lafactinu. Może ktoś coś?
 9. Pierwszy dzień bez citalu był w miarę ok, dzisiaj jest drugi i muszę powiedzieć, że jest kiszka.
 10. Akurat na sen mi cital pomógł, przestałam się wybudzać i gapić w sufit. Sny po nim mam takie, że budząc się mam przez chwilę wątpliwość czy to na pewno był sen.
 11. Schodzę z citalu i będę brać lafactin. Mam jedno podstawowe pytanie, jak to kurna łykać?
 12. W następny piątek mam wizytę u lekarza i chyba będziemy się zastanawiać nad zmianą leku, bądź dołożeniem czegoś do citalu. O ile działanie p/lękowe jakieś jest (lekkie ale zawsze) to p/depresyjne dla mnie żadne, pomogło o tyle, że nie wyje bez powodu.
×