Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwicowiec za kierownicą


Iwcia24.9

Rekomendowane odpowiedzi

Ja juz dosyc dlugo jezdze na codzien i nie sprawia mi to większych trudności - startowalem w KJS nawet rok temu :twisted: choc przyznam gdy czeka mnie jakas dluzsza trasa to gardlo mi sie zaciska 8) .

Piotrek - co do V6 - gdybym mial takie pod maska - wyrzucilbym radio za okno - piekne brzmienie ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podjalem decyzjeo tym ze pojde zapisac sie na prawko i O, wielkie g....

bo nerwica daje juz o sobie znaki, boli brzuch, ogolny niepokoj i w ogole tragicznie sie czuje :/ masakra jak ja wszystko przezywam to szok, jak sobie przypominam jak kiedys chodzilem wyloozowany wszedzie... kazdy egzamin zdawalem na super wynikach bo nawet do glowy mi nie przyszlo ze moge sie zestresowac ,a teraz nie wchodzi mi do glowy inna mysl niz "A Co Bedzie Jesli" :P I kolejny dzien z tabletkami na uspokojenie ;p :(:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podjalem decyzjeo tym ze pojde zapisac sie na prawko i O, wielkie g....

bo nerwica daje juz o sobie znaki, boli brzuch, ogolny niepokoj i w ogole tragicznie sie czuje :/ masakra jak ja wszystko przezywam to szok, jak sobie przypominam jak kiedys chodzilem wyloozowany wszedzie... kazdy egzamin zdawalem na super wynikach bo nawet do glowy mi nie przyszlo ze moge sie zestresowac ,a teraz nie wchodzi mi do glowy inna mysl niz "A Co Bedzie Jesli" :P I kolejny dzien z tabletkami na uspokojenie

 

he he, skąd ja to znam :)

może razem spróbujemy na to prawko. ja mam ten sam plan i ten sam dylemat od pewnego czasu. będziemy wymieniać się spostrzeżeniami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

he he, skąd ja to znam :)

może razem spróbujemy na to prawko. ja mam ten sam plan i ten sam dylemat od pewnego czasu. będziemy wymieniać się spostrzeżeniami :)

 

Nie ma sprawy :D ale juz mi przechodzi, zjadlem 2 tabletki (Persen jem) ziołowe i pomagaja mi bardzo, kiedys jadlem po 1 i dawalo duzo a teraz niestety ;p

Damy rade : ) "Mój Umysł,moje ciało, nerwica nie moze mna żądzić, bo ja tu jestem panem"

:) :) Jak sobie tak pomowie do siebie to mi pomaga :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko do tych ktorzy maja prawko...jak to jest za kółkiem?

zapisalam sie wlasnie na prawko i zastanawiam sie co bedzie gdy atak zlapie mnie podczas prowadzenia samochodu, jak dajecie rade?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci, ze za kolkiem udaje mi sie zapomniec o wszystkim, koncentruje sie na drodze i nie mysle o niczym. Najwazniejsze jest, aby przed wejsciem do samochodu nie myslec o glupotach tylko o tym jak fajnie bedzie sie jezdzic :D tez zapisuje sie na prawko za kilka dni , jak do tej pory jezdzilem samochodem zakupionym na spole z kolegami :D a lot of frajda hehe :)

Btw. ładne masz imie Iga :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałam egzaminz z prawka 16 maja, my nerwicowcy bardziej przezywamy wszystko i tak było tym razem stresowałam się ale na jazde po miescie musiała troche poczekac więc miałam czas aby się uspokoić i wmawiałam sobie ze będzie ok, a jak zemdleje to najwyżej ale wiecie co dałam rade zdałam za pierwszym razem!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje :)Ja tez mam tak, wszystko przezywam miesiac przed nawet i mnie potem to gryzie, nawet jak mam czasu a czasu do tego wydarzenia to i tak musze przezywac .... wkurza mnie to :P a pozniej mam lęki takie bezsensowne :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×