Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co sądzicie o eurosocjaliźmie


adrianoos966

Rekomendowane odpowiedzi

Tak więc nie muszę mówić że żyjemy w głębokim socjaliźmie gorszym jak za PRL, nie wolno nam zmienić elewacji, zmienić pieca, jest nakaz na rozmiary skrzynek pocztowych, rozmiary pomieszczeń, długość warzyw, krów, dachów. O pozwolenia wszystkiego należy pytać "naczelnika" (klękajcie narody) Płacimy giga podatki na ten SYF który rodzi korupcję i złodziejstwo, pomimo że społeczeństwo nie przestrzego większości praw to urządy na proźbę MUSZĄ kogoś prześwietlić i tym sam mamy piękną korupcję można kogoś zniszczyć, "wydoić" z pieniędzy. Syf i złodziejstwo. Kraje dalekiego wschodu, oaza wolnego rynku- odpowiednik prawicy. Rozwijają się! Ma też znaczenie to ich zastój cywilizacyjny, tania siła robocza, ja to wiem, ale pomimo tego że gosporacze azjatyckie tygrysy zwalniają i tak się rozwiają, przeciwnie do socjalistycznych USA i UE które zajmują się dyrektywami niczym III Rzesza, i obecnie "składa" się ten chory system. Detroid zbankrótowało bo dawało socjal i brało wysokie podatki, słyszałem że podobny los czeka Chicago.

UE do 2004r. bazowało na "wolność, wolny rynek, konserwatyzm" po 2004r. zaczął sie socjal, geje, pederaści, linia montażowa nowych praw, POdatków i nakazów, zakazów. A w chinach kula w łeb dla skorumpowanego ministra- prawidłowo! Pomimo że chiny to komuna panuje wolny rynek- prawica i o dziwo nagle od lat 90tych. chińczykom zaczęło żyć się lepiej, skończyli z socjalem na rzecz wolnego rynku. SOCJAL TO USTRÓJ NIE WYPŁACALNY I JEST NAJWIĘKSZYM ZŁEM ZRODZONYM PRZEZ MASONÓW I PODOBNY SYF TEGO ŚWIATA. W POlsce na głównej scenie POlitycznej NIE MA PRAWICY, oprócz mały partii i KONGRESU NOWEJ PRAWICY na marginesie(gość trochę nie teges ale może być) mało tego że nie ma prawicy, jest tylko czysty socjal ("socjal dojenie", socjal katolicki, "socjal rolniczy" BEEEEEE!

Polacy przesiąknęli socjalem i tyle teraz tej patologi co wybiera złodzieji i chodzący szajs!

Rujnują, zadłużają i doją RZECZPOSPOLITĄ POLSKĄ!

Powinno się ich "wysprzątać". Dla szczególenie winnych KULA W ŁEB!!!

Napisałem "powierzchownie" co sądze w razie dyskusji napiszę dalej i wnikliwie wyjaśnie że mam rację

Felieton zakończony :mrgreen:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę to co napisałeś chaotyczne...na wschodzie jest prawicowy kapitalizm? Chodzi ci o Azję? W chinach jak budują tamę to miliony wypierdalać i po temacie...Też nie lubię tych dyrektyw, nakazów, zakazów itd...Detroit zbankrutowało...piszesz o "PO"datkach, "PO"litykach...jak widzę takie wyrazy to mi sie onetowe pultające sie o wszystko trole przypominają...

 

Ja choć poglądy mam raczej prawicowe, to mam też do ideologii i także własnych poglądów podejście praktyczne a nie religijne... Nie wiem czy w dzisiejszych czasach liberalizm, czy prawicowe podejście nie jest złe...Może gdyby świat od fundamentów był zdrowy fiskalnie, pieniądz miałby wartośc rzeczywistą to tak...ale przy dzisiejszym nadmiarze kapitału, człowiek patrzący na kreski na monitorze może zrujnować życie tysiecy, jeśli nie milionów ludzi jednym kliknięciem...Ja w zasadzie nie czuje sie specjalnie na siłach żeby dowodzić wyższości liberalizmu nad socjalizmem i odwrotnie... Szwecja, która jest krajem w opinii wielu światopogladowo bardzo socjalistycznym, w ramach gospodarki idzie od dekady w stronę wolnorynkową i konsekwentnie obniża podatki...tam też jest jednak wiele dyrektyw na wiele spraw

 

Zachód wbrew pozorom nie jest tak biurokratyczny jak PL http://simondale.net/hobbit.htm Te domy zostały wybudowane w UK. W PL nie dośc, że nie miał byś szans dostać papiera...jeśli byś jednak to olał to potem byś poszedł siedzieć, a chatkę by rozpieprzyli.

 

Brazylia. Brazylia rozwijająca sie w tempie ekspresowym jest państwem dużo bardziej socjalnym, niż PL. Dużo bardziej reguluje sprawy gospodarcze i społeczne(na ile może, bo problemy w troche innej skali) i w PL niektórzy żałują że w czasie transformacji szli drogą wolnorynkową

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forumowicz adrianoos966 zapomniał o drobnych szczegółach. W subforum zabawy jest wątek przedziały wiekowe forumowiczów.

Jak się forumowicz z tej ankiety dowie czasy przed internetowe to pamięta 6 % forumowiczów. Najwięcej we wszystkich wątkach mają do powiedzenia dzieciaki. Wyjdź z założenia, że jesteś na prelekcji w przedszkolu a nie w muzeum.

I przestań epatować ludzi Chinami z ich żenującym 10% wzrostem PKB

tylko uświadom Sobie i innym , że w rzekomo biednej Białorusi jest 20% wzrost PKB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Detroid zbankrótowało

Łuć terz hyba zbankrutótuje, a to wszystko pszes ten nasz socjalizm.

Kraje dalekiego wschodu, oaza wolnego rynku- odpowiednik prawicy.

?

NAJWIĘKSZYM ZŁEM ZRODZONYM PRZEZ MASONÓW I PODOBNY SYF TEGO ŚWIATA. W POlsce na głównej scenie POlitycznej NIE MA PRAWICY, oprócz mały partii i KONGRESU NOWEJ PRAWICY na marginesie(gość trochę nie teges ale może być) mało tego że nie ma prawicy, jest tylko czysty socjal ("socjal dojenie", socjal katolicki, "socjal rolniczy" BEEEEEE!

Faktycznie, pogrubione detale zajeżdżają mi onetem. :mrgreen:

Felieton zakończony :mrgreen:

Na Fronda.pl by się nadał, nie trać ambicji.

Ps. Ładny avatar.

 

-- 04 lis 2013, 19:13 --

 

na Białorusi jest 20% wzrostu?

Chyba długu publicznego. 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Polsce nie ma eurosocjalizmu, co najwyżej tylko jego złe strony czyli wysokie podatki i bzdurne przepisy. Eurosocjalizm to tez dobrobyt dla każdego nawet nie pracującego a w Polsce tego nie ma bo socjalu nie ma a pensje są gówno warte i wyzysk w biały dzień co najwyżej jesteśmy tanią siłą roboczą dla tej eurosocjalnej Europy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko uświadom Sobie i innym , że w rzekomo biednej Białorusi jest 20% wzrost PKB

Chciałbym cię traktować poważnie, ale jak wyjeżdzasz mi z tym, że wierzysz w Repitalian, teorie Davida Icke czy 20% wzrost PKB na Białorusi, to uwierz mi, że to naprawdę trudne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego przypinacie mi metkę gościa- katola, propaganda od 1945r. wmówiła wam że "prawa" strona jest be, faszyzm i nazizm a komuna cisza, komuchy dalej sobie rządzą w IIIRP. Obecnie z polaków patriotów którzy nawet nie pokazują swojego poparcia dla idei politycznych robi się faszystów. Co to mojego katolstwa jestem za zniesieniem konkordatu, opodatkowaniem MINIMALNYM kleru jak wszystkich, sądzenie czarnych jak normalnych ludzi, zmniejszenie ich bogactw materialnych(jakoś)

Co do chin, to że tam nie ma poszanowania dla życia to nie wina polityki, tam się pracuje za 1dolara, bo i tak mają tego 1 dolara, nie wybrzydzają z pracą. Jest kupę ludu więc pół zginie, a co do "prac publicznych" to chyba w czasach rewolucji kulturalnej XXwieku. W Polsce też ginie kupa chłopa na budowach bo się nie "zabezpieczają"

Jeśli jest inaczej podaj przykład chińskich państwowych inwestycji które tak męczyły lud. Jeśli podasz zwracam honor

Co do błędów ortograficznych, wiedziałem że będziecie mi wypominać (to też domena hejtowania na WP i Onet)

Powiem szczerzę że nie chciało mi się sprawdzać bo pisałem drugi raz to samo ponieważ za pierwszym razem przerwało mi internet. Może zaszalałem z tym fanatyzmem anty komuchowym ale przynajmniej jest więcej odpowiedzi :smile:

I teraz o państwie socjalnym w szwecji, jest tam mało ludzi jak na kraj bogady i to jest nawet najlepsza forma rządów dla takich państw, ZDROWA socjaldemokracja a nie garstka ludzi "u góry" wyznaje zasadę róbta co chceta i wprowadza chore prawa dla miliardów ludzi którzy mieszkają tyś. kilometrów dalej. Dlatego jestem ZA podziałem państwa jak w USA, poszczególne stany mają własne prawa i ogólnie lepiej to funkcjonuje, można ewentualnie budować tam ZDROWĄ socjaldemokrację. W państwach zcentralizowanych i dużych socjal rodzi tylko korupcję i syf. Może poza wyjątkami.

Mówicie że używam zwrotów w WP i Onet, PRAWDA! (taki brzydki nawyk :lol:) Polska powinna być podzielona właśnie na takie kilka odrębnych stanów bo lud Polski jest głupi i gdy agentura rozwala kraj oni się kłucą, tak właśnie skończyła się I RP- rozbiorami!!

Pokolenie lat 80? (czasy sprzed internetu) widać jak reagują na faszyzację i socjalizację polskiej sceny politycznej, spieprzają na zachód. Może nadzieja w młodszych.

"I przestań epatować ludzi Chinami z ich żenującym 10% wzrostem PKB"

Pochwal się wzrostem w europie i usa który "jedzie" w tryliardach na papierkach bez pokrycia

Można myśleć że wzrost gosp. to nie cały świat, prawda! w EU i USA nadal żyje się najlepiej. Dobrobyt został wypracowany od upadku Rzymu do czasów kolonializmu, problem w tym że teraz chiny zaczynają rządzić światem, kolonizują afrykę i wybijają europejski rynek i tak dobijany przez unie. Za 50 lat to europejczycy będą patrzeć na daleki wschód jak teraz araby na UE i USA zjedzonej przez mega, giga długi pożyczone na wdrążanie często chorych praw i dotacji które każdy zafundowałby sobie sam gdyby nie wysokie podatki właśnie na socjal. O ile dobrze wiem Chiny i kraje dalekiego wschodu mają raczej niewielkie długi w stosunku do UE i USA która zdycha. W każdym razie kasa nie idzie na pierdoły tylko poważne sektory państwowe jak drogi?, strategiczny przemysł (kosmiczny ...)

Też mogę skończyć zabawę w śmieszne umiłowanie tworu zwane POLSKĄ i zacząć doić państwo i innych oraz zachowywać sie jak bydło co pluje na polityków a pod stołami leje się korupcja że można uznać ją za IV sektor gospodarki. Widzę że polakom odpowiada taki syf w kraju i że poza momentami okupacji lub wzięcia ludu krótko za pysk gdzie można było sensownie żyć potrafią rozwalić kraj od środka.

Cały post odnosi się do POLSKI w której jest syf i marazm który już dawno czas zmieniać!

Nie oskarżam jednostek tylko ogół. :blabla:

Nie jestem narodowcem ale sytuacja Polski wymusza nim być. W przeciwieństwie do reszty tkwiącej w maraźmie. Mam poglądy gospodarcze prawicowe a "społeczne" są w centrum.

A forum psychologiczne? rozpędziłem się tutaj z "głęboką" polityką ale zobaczyłem że jest taki dział więc napisałem. I pisanie dłuższych prac w takiej formie "rozpieprzonej" jest moją wadą od dawna, widzę to na J. Polskim

 

-- 04 lis 2013, 21:06 --

 

Hejtujcie :mrgreen:

 

-- 04 lis 2013, 21:14 --

 

"W Polsce nie ma eurosocjalizmu, co najwyżej tylko jego złe strony czyli wysokie podatki i bzdurne przepisy. Eurosocjalizm to tez dobrobyt dla każdego nawet nie pracującego a w Polsce tego nie ma bo socjalu nie ma a pensje są gówno warte i wyzysk w biały dzień co najwyżej jesteśmy tanią siłą roboczą dla tej eurosocjalnej Europy."

Wyłapałem twój tekst.

- Prawda, żyje się dobrze bo jest też socjal ale socjal jest sztucznie wytworzonym dobrobytem i niedługo się skończy bo gospodarki zipią i zjeżdża sie pełno ludu ze świata który ten socjal doją i nic nie robią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

używaj opcji "cytuj" bo ciężko sie połapać

 

wpisz w googlu "przymusowe wysiedlenia w Chinach"...Podobno nawet koło 40% mieszkańców wsi mogło zostać przesiedlonych w latach90-tych.Przecież tam budując tamę zalewają milionowe miasta. Chociażby podczas budowy zapory trzech przełomów

 

Generalnie to adriano lecisz troche propagandą....ale coś ci napiszę. Coś myślę że w gruncie rzeczy smutnego. Tak sie zastanawiałem czemu nie czytam gazet prawicowych. Mam w domu zawsze GW...ale uważam sie za prawicowca. W yutube oglądam "klub ronina" słucham Gwiazdowskiego, "fundacje republikańską"...więc czemu nie czytam gazet prawicowych. Poszedłem i zobaczyłem te gazety "W sieci" to normalnie takie gówno to ja mogę jako kawały sobie kupować...Takiej tępej bezmózgiej propagandy...to było aż poniżające, że są u nas ludzie wciskający ludziom takie zupełne gówno...Doszedłem do wniosku, że prawica w PL została opanowana przez nieudaczników. Po prostu prawicowcy przegrywają walke w przestrzeni publicznej...sami wypychając tych rozsądniejszych ze swego grona. Prawica to dziś oszołomy i walka o oszołomów.....Brakuje niestety elit prawicowych takich jak podczas II RP. Niestety Kaczyzm zupełnie zdegradował polskiego prawicowca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Polsce i całym świecie są wysiedlenia jeśli buduje się tamy. Po prostu żółtki zainwestowały w wielki STRATEGICZNY PRZEMYSŁ. (pomyślałem sobie co by było gdyby ta tama się rozleciała :lol:)

Dodam że absolutnie nie czytam żadnych gazet prawicowych, tylko WP i Onet czasami (:bezradny:)

Zdarza mi się za bardzo przecholować w jedną stronę jeśli chodzi o politykę, bo to bardzo trudny i zawiły temat.

Co do obecnej Polskiej prawicy to szkoda słów ale kaczka nie jest normalną prawicą jak coś.

Jest prawica albo radykalna albo dupa jakaś. Jedyne co zostaje to małe partie (partia pracy... no i najbardziej konkretny KNP)

Rzecz jasna wszystko lepsza oprócz "bolszewickiej bandy czterech agantów" + cały pomniejszy syf.

Elity II RP też nie były takie cacy, wiem bo mocno interesuje się historią lat międzywojennych

W prawicy nie podoba mi się ta sztywność zasad. Katolstwo i konserwatyzm za wszelką cenę.

W ogóle ten wątek powstał aby zainteresować łaskawie ludzi Polską polityką bo zachowują się jak jakieś downy.

Jak to może nie iść ponad 50% ludzi kiedy miliony ludzi za granicą, a do narzekania to wszyscy, IDIOCI!

Jeśli nie mają na kogo głosować niech wybiorą niezrzeszonych, i zaraz partyjki znikną w mig. Ale po co!

Lepiej iść do zachodniego supermarketu który nie płąci VAT, doi Polskie pieniądze i wyzyskuje ludzi

Myślenia głupiego narodu nie zmienisz, nie mówię że wszyscy mają być tak jak ja chce.

 

-- 05 lis 2013, 00:00 --

 

W przeciwieństwie do "lewaczyzny" prawaki nie traktują kraju jak krowy dojnej dla własnych korzyści, są wyjątki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się dzieję w Polsce to raczej nie jest to socjalizm, tylko wróciła sanacja.Jednym z założeń socjalizmu jest wszyscy po równo.A dziś mamy podziały społeczne jak za Mościckiego.A mówili lat temu 24 starsi ludzie, będzie bieda jak za sanacji.Z drugiej strony mamy wolność i nas już sowiet nie nęka.Więc nie ma tak źle :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sanacja? Znasz politykę II rp? Do 1926r. był syf że hej, rządy zmieniały się co pół roku

Piłsudski się wkur... i obalił ten gnój (teraz należy zrobić to samo) nastały rządy sanacji, były autorytarne i prawicowe, zgadza się, na pewny była bieda. Bieda nie nie była wynikiem tylko i włącznie złych rządów zwłaszcza sanacji. Po 123 latach zaborów, I wojnie św. walcząc o granicę polska ubożała. W 20 -6 lat syfu politycznego i walki z inflacją = 14lat względnego spokoju, dopiero od 1936r. sanacja postanowiła COŚ zrobić z gospodarką II Rzeczpospolitej, budowano Gdynię, wielki COP, zaplanowano plan 15letni no i trzeba było się bardzo zbroić bo ZSRR i IIIRzesza. Dzięki tym 4 "wielkich" latach uznaje sanację za dobrą formę rządów(trochę głupią ale dobrą) Słyszałem że ludzie chodzili boso i mieszkali w czworakach???, najpewniej tak było, ale nie ma się co złościć na sanację że była bieda, dziadkowi pewnie chodziło ogólnie, kraju z nędzy bardzo ciężko wyprowadzić na prostą zwłaszcza w dawnych latach(zapomniałem o kryzysie lat 30tych.!!) i nawet najlepszy mąż stanu nie zdoła wyciągnąć kraju bo po prostu jest to nie możliwe, sanacja do super rządów nie należała. Wkurzać może część "szlachty" i "elity" która za dużo sobie pozwalała.

 

Obecnie u Polaków zwłaszcza na nieszczęsnym WP i Onet :mrgreen: panuje moda na nazwywanie polityki byle jak: patrioci i narodowcy = faszyzm, socjaliści - socjalistów kojarzonych z PRL i Komuną.

Ja sam też używam POTOCZNEGO nazewnictwa "socializm" jako każda forma rządów bardziej na lewo niż centrum. PRZEPRASZAM ŻE NIE DAJE CUDZYSŁOWIU ODNOSZĄC SIĘ DO "SOCJALIZMU"

Politykę bardzo trudno rozdzielić. Jaki ustruj praktykuje tusk??? Rzekomo są liberałami a praktyki totalitarne.

Kaczyzm jest niby "narodowcem" ale jest socjalistą, bo chcę podwyżać podatki i dawać socjal (tak zaplanował, żenada). W 2005r. o ile się nie mylę coś zmniejszył podatki czyli w stronę wolnego rynku = prawicy. Teraz jest bardzo "narodowy" Nazwiemy go Narodowym Socjalistą?, Nazistą??? Powiem ci że cały czas popieram jarka i pis choć mnie czasami wkur... swoim idiotyzmem. We mnie jest taka różnica że ja popieram pis dla POLSKI, gdy widzę że pis nie pragnie "oddać życia" za Rzeczpospolitą stali się moim wrogiem, reszta dalej ślepo idzie za pis bo pisiory medialnie pragną dobra polski a ja widzę że nudzi im się od władzy, Polska polityka podzielona jest na dwa obozy PIS vs PO i cały syf, PO to szjs więc kto może z czymś takim się wiązać dlatego popieram ich z konieczności.

Ty też mówisz że panuje sanacja, czy tylko w sanacji panuje taki podział władzy???

Masz rację, są domieszki sanacji z tą różnicą że ONI coś robili i mieli chociaż honor.

Zobacz na Tfu$$ka, Urbana, i całą chodzącą byłą komunę.

 

Samemu zaczyna mi się gmatwać więc zakończe

Na koniec powiem że post powstał w celach rozmowy o POLSKIEJ polityce i... leczeniu mojej psychiki! :lol: Zawsze niesamowicie bałem się jakiejkolwiek krytyki, zaniżenia nastroju miałem momentalne, powiem nawet że to chyba krytyka doprowadziła mnie do depresji i teraz do wraku psychicznego. Walcząc z kolejnym już problemem napisałem "agresywny" post aby zaczęto mnie hejtować i całkowicie obalić moją tezę, nadzieje silnej Polski, idee = porażka i poniżenie, tak dla mnie bolesna. Moim zadaniem było się obronić, odpisać i rozmawiać na argumenty jak mężczyzna z mężczyzną. Robię to od jakiegoś pół roku, i to działa!, prawie nie przejmuję się już krytyką w stosunku do mnie. Chyba że są na to mocne argumenty.

Czyż to forum nie jest psychologiczne? Fajny jestem, nie??? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tusk to socjalista ? Socjalista i wróg wolnego rynku to pan Duda i prezes Kaczyński.

 

Jeśli popierasz PO to zapraszam do spokojnej dyskusji na argumenty, zawsze ciekawiło mnie ich myślenie. Wracając do cytatu pisałem już że cały syf w sejmie to praktycznie "socjaliści". Od PIS przez ... po koronę feudalizmu PO... w d... mam wszystkich preferencje polityczne trzeba ich "wysprzątać" z elit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

We mnie jest taka różnica że ja popieram pis dla POLSKI, gdy widzę że pis nie pragnie "oddać życia" za Rzeczpospolitą stali się moim wrogiem,

PiS nie chce obecnie oddać życia za RP. No muszę powiedzieć że nawet z apostrofem nie bardzo wiem co masz na myśli...TZN. Ja jak sie cofne do czasów podstawówki to tez tak miałem. Byłem takim patriota i takiego języka używałem. Na godzinach wychowawczych jechaliśmy po Kwasniewskim bo to "ruski agent, pachołek, komuch"...i bylismy z tego dumni. Obecnie ciesze sie że z tego wyrosłem.

 

Piłsudski się wkur... i obalił ten gnój (teraz należy zrobić to samo)

Jakże głęboka analiza i jakże światła recepta na wszystko...nie tylko na lepszy kraj...ale na ład wszechświata.

 

Tusk to przywódca totalitarny...Ty pewnych określeń używasz jako inwektyw, zapominając że one mogą znaczyć coś konkretnego. Apeluję o uzywanie inwektyw typu:huj, debil, łajza...a nie dyktator, faszysta, bolszewik...bo przy drugim zestawie powstaje mylne wrażenie, że chcesz cos konkretnego powiedzieć.

 

No to dawaj tą merytoryczną krytykę PO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tusk to socjalista ? Socjalista i wróg wolnego rynku to pan Duda i prezes Kaczyński.

 

Jeśli popierasz PO to zapraszam do spokojnej dyskusji na argumenty, zawsze ciekawiło mnie ich myślenie. Wracając do cytatu pisałem już że cały syf w sejmie to praktycznie "socjaliści". Od PIS przez ... po koronę feudalizmu PO... w d... mam wszystkich preferencje polityczne trzeba ich "wysprzątać" z elit

Już mi się nie podoba tak bardzo PO.

 

-- 06 lis 2013, 15:48 --

 

PIS też nie,ale nie podoba mi się dzielenie Polaków na tych Prawdziwych za Kaczyńskim i tych Zdrajców za Tuska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam się najbardziej marzy powrót do komuny praca dla każdego po maksimum 8 godzin i zwykle niezbyt ciężka, szkoda że urodziłem się 30-40 lat za późno. A Eurosocjalizm to był dobry do 2004 roku gdy włączono Polskę do UE i Polacy totalnie schrzanili tamte rynki pracy zarówno o zarobki jak i tempo pracy które wzrosło w fabrykach 3 krotnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×