Skocz do zawartości
Nerwica.com

Strefa AutoManiaka


Gość NieznanySprawca

Czy masz prawo jazdy?  

42 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy masz prawo jazdy?

    • Mam, to oczywiste.
      25
    • Nie mam, ale planuje zrobic, jesli kasa i psychika pozwoli.
      11
    • Nie mam, nie zbiore kasy, nie mam na to nerwow, i tak nie wychodze z domu, a do apteki po psychotropy jezdze na hulajnodze.
      3
    • Nie interesuje mnie to, zreszta boje sie jezdzic.
      3


Rekomendowane odpowiedzi

Davin, ale benzyna to benzyna lepsza frajda z jazdy;) a ten silnik 1,8 T wydaje sie super do tego ładujesz gaz i śmigasz aż miło:) jeżeli to te same silniki (1,8 T) co np montowane w audi to nic innego bym nie szukał:)

 

Jeżeli kupiłbym 1.8T to nie przerobiłbym go na gaz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam WW Polo 3 benzyna gaz 1,4 , 60 KM. Starczy . Najważniejsze by mało palił i sie nie psuł . Praktycznie nikogo ( oprócz rowerzystów , koparek i traktorów ) nie wyprzedzam .Szczęśliwie dotrzeć do celu i tak samo wrócić,,,całym , a że pól godziny pózniej srał na to pies. Po ostatniej wieczornej przygodzie z pomyleniem drogi , nie jeżdzę w nocy .Tydzień temu kupiłem w Biedronce nawigację . Fajna rzecz.

PS.

przykleiłem sobie z przodu i z tułu dwa zielone liście i nigdy puki będę miał auto ich nie zdejmę. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jak ta Biedronkowa nawigacja się sparwuje??

powiem Ci ,że to moja pierwsz nawigacja i dopiero kilka razy jej użyłem , dlatego nie mam specjalnie porównania . Kierwoałem sie głowwnie ceną ( 169 zł )i tym ,ze jak sie popsuje to zawsze możana oddać do Biedronki i za pieć minu nowa , albo kasa do ręki. Wczoraj szwagier ( który się na tym zna) uczył mnie jak się tym posługiwac i powiedział ,że jak za te pieniądze warto bylo. Czytałem też w Necie opinie to wszystkie były pozytywne, niby zawsze doprowadza do celu . Mapa samej Polski ( mi wystarczy ) bo za granicę ani myśle wyjeżdząć autem , w dodatku moża za frico zaktualizowac mape do roku czasu od zakupu .Jest na kartę , choc karty nie dają,ekran 5 cali i m.inn, gada, fotoradary, asystent pasa ruchu , co dla mnie bardzo potrzebne ( mam prawko 2 miesiące ). Troche pewnie potrwa zanim ją do końca wyczaję, ale musiałem kupicćnawigacje bo cieńki jestem w orientacji przestrzennej .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aardvark3, to za co nazbierałes?? aż tyle razy cie trzymali?? czy jeden konkretny poscig?;P

Nie trzymali, tylko wysoki wspolczynnik pe cha - wyprzedzalam drogowke w cywilnym samochodzie ;) Drugi raz przyslali zdjecie.

Po 3 latach wygasa wiec chce miec czyste konto jak sie nastawie na cos konkretnego. I - oczywiscie - kase uskladac na zakup.

Mam tylko -4 (u nas mozna miec 12 pkt) ale za 6+ punktow traci sie znizke na ubezpieczenie, a ja mam 100 % i bez tego bo syn jest na mojej polisie. I to mnie blokuje.

A jak maly samochod to czlowieka nie kusi zeby przycisnac ;)

 

-- 16 gru 2013, 14:42 --

 

powiem Ci ,że to moja pierwsz nawigacja i dopiero kilka razy jej użyłem , dlatego nie mam specjalnie porównania . Kierwoałem sie głowwnie ceną ( 169 zł )i tym ,ze jak sie popsuje to zawsze możana oddać do Biedronki i za pieć minu nowa , albo kasa do ręki. Wczoraj szwagier ( który się na tym zna) uczył mnie jak się tym posługiwac i powiedział ,że jak za te pieniądze warto bylo. Czytałem też w Necie opinie to wszystkie były pozytywne, niby zawsze doprowadza do celu . Mapa samej Polski ( mi wystarczy ) bo za granicę ani myśle wyjeżdząć autem , w dodatku moża za frico zaktualizowac mape do roku czasu od zakupu .Jest na kartę , choc karty nie dają,ekran 5 cali i m.inn, gada, fotoradary, asystent pasa ruchu , co dla mnie bardzo potrzebne ( mam prawko 2 miesiące ). Troche pewnie potrwa zanim ją do końca wyczaję, ale musiałem kupicćnawigacje bo cieńki jestem w orientacji przestrzennej .

hahaha ja mam nawigacje z Nokii N8 i nie narzekam :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poznać siebie to żeś mnie troche pocieszył ;) . Teraz jeżdzę tylko po mieście ( robię dziennie około 15 km, do szkoły z synem i z powrotem 2 razy dziennie) i wszystko na zimnym silniku , na ssaniu , a wtedy co czytałem potrafi pociągnąć. Inna sprawa 13 lat i 215 tyś przebiegu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3, z tego co pisałeś to masz 60KM to podejrzewam że masz 8V i o ile te silniki były trwałe to raczej nie wyrażano się o nich oszczędne poza tym benzyna to benzyna i spalić swoje musi nawet w małym samochodzie nie ma cudów. Ja jestem w trochę lepszej sytuacji bo mam 16V jest trochę oszczędniejszy i żwawszy niż 8V mimo że moja astra ma uwaga...330tys.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ladywind, szybko jakoś nie jeżdżę raczej tak na równi z kolegami z lewego pasa czasem tylko lubie się wyrwać spod świateł żeby się nacieszyć mocą którą mam do trzeciego biegu, następne to już są chyba tylko do oszczędzania stąd na trasie ewidentnie brakuję mi mocy.

A jaki masz kolorek? Mój to czerwień ferrari 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×