Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nie wiem co jest ze mną


Quejk

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Jestem nowy na forum więc jak coś proszę o przeniesienie tematu do odpowiedniego działu ;) . Otóż chciałem ogólnie siebie opisać , bo nie wiem co jest ze mną nie tak... Mam 19 lat , jestem dobrze zbudowanym chłopakiem (chodzę na siłownię) wiem też , że mam powodzenie u dziewczyn , ale niestety tylko pod względem fizycznym... Nie potrafię siebie zrozumieć spotykając się z kolegami (też zależy z kim) odczuwam strasznie dziwne uczucie niby coś z nimi rozmawiam ale no nie czuję się sobą jestem inny w domu jak jestem sam, tak samo rozmawiam załóżmy z siostrą mamą czy tatą no nie czuje się też komfortowo ,bo patrząc im w oczy odczuwam dyskomfort lepiej jest jak coś gadam ale coś spokojnego, bo boję się uśmiechać też czuję dyskomfort i wychodzi taki udawany uśmiech, a jak zaczynam słuchać kogoś i patrzę mu w oczy przy rozmowie to nie potrafię się skupić na tym co ktoś mówi nie chce mi się po prostu słuchać kogoś . Tak samo jak idę do sklepu potrafię czuć się dobrze a czasami potrafię czuć się niekomfortowo i zaraz natłok myśli , że coś źle zrobię ale nie wiem kur... co ,strasznie się wszystkim przejmuję pragnę też być idealny i takie pomówienia , że nikt nei jest idealny , że całe życie się uczę dają mi tylko dobre samopoczucie na chwile , bo zaraz nadchodzi jakiś dół . Tak samo jak mam gorszy humor i oglądam jakiś film gdzie jest jakaś impreza i wszyscy fajnie się bawią i potrafię siebie tak wyobrazić w takiej sytuacji ,że tak bardzo bym chciał taki być ,ale jak ja w większej grupie osób nie potrafię być wyluzowanym i to mnie masakrycznie dołuje... Mógłbym jeszcze dużo pisać ,ale proszę o wasze odpowiedzi co może być ze mną nie tak... Z góry dzięki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×