Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pomogę Wam !


Hope1994

Rekomendowane odpowiedzi

Candy14, masz w opisie napisane, że wystarczy, że będziesz dzisiaj trochę lepszą sobą niż byłaś wczoraj.

 

Udało Ci się ,dzisiaj jesteś jeszcze bardziej chamska niż wczoraj :/

 

-- 22 kwi 2013, 22:04 --

 

znudzona-ona, Podałem filmik, nie musisz kupować książki jak nie chcesz, stosuj sam kod tak jak jest pokazane na filmiku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hope1994, Bardzo proszę ,żebyś się zwracał z szacunkiem i grzecznie :evil:

 

Wg mnie to co napisałeś o ciałach obcych stosowanych podczas akupunktury nie jest argumentem, igły wchodzą w ciało i ułatwiają przepływ energii . Zresztą to stara znana metoda i chyba nikt nie ma wątpliwości ,że działa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używając go tak jak jest pokazane na filmiku, jest w zasadzie za darmo, książki nie trzeba kupować, ale polecam ją przeczytać, daje do myślenia i pozwala zrozumieć tak naprawdę od czego się biorą choroby psychiczne i nie tylko. Jak już wczesniej pisałem 30zł, to chyba nie wiele, w porównaniu do cen leków czy wizyt lekarskich ;)

 

-- 22 kwi 2013, 22:31 --

 

Ja tutaj nie pisze o przypadkowym jednorazowym uzdrowieniu, tylko o uzdrowieniu, którego doświadczyło i doświadcza tysiące osób, pisał ktoś o czymś podobnym w historii forum ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hope1994, masz 18 lat z tego co wyczytałam. Chorujesz od 2010 roku mama była z Tobą u psychiatry i stosowałeś się do zaleceń? Bo rozumiem że nie ograniczyła się tylko do pomocy Tobie zakupując książkę o samouzdrowieniu. Może pogadaj z mamą o tym co nam tu piszesz co ona na to? A może już to zrobiłeś? Niewątpliwie nie panujesz nad emocjami wywnioskowałam z tych kilku postów. Może wizyta u psychologa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kaja123, W zasadzie 19 w tym roku kończę ;) Do psychologa zacząłem chodzić od kwietnia 2010r. jeszcze przez cały 2011 rok mi się zdarzyło być raz na miesiąc czy dwa. W 2012 już mi się nie chciało, bo to nie pomagało i będę szczery szkoda mi było tych pieniędzy wydawać skoro nie było rezultatów. Do psychiatry uczęszczałem po lekarstwa i także na rozmowę średnio raz w miesiącu od sierpnia 2010r. Brałem przez rok Asentrę, później jakiś citabax, bioxetin. Nic mi nie pomagało. W końcu nie wytrzymałem i od listopada 2011r. zacząłem się leczyć u profesora psychiatrii w Poznaniu( to już nie przelewki, bo profesor średnio 10 razy rocznie do USA na wykłady lata). U niego zacząłem stosować z rana Seroxat, a wieczorem Solian. Czułem się lepiej od listopada do maja, lepiej ale i tak nie byłem zdrowy. Od maja miałem chyba najgorszy etap choroby, nie wiem dlaczego, miesiąc przed odstawiłem Solian ,może to dlatego. W lipcu wróciłem do niego. Po wakacjach 2012 zacząłem stosować zamiast Seroxatu Escitil. Dodatkowo przez 2 miesiące brałem między październikiem, a listopadem Valdoaxn(180zł !). Nic nie pomogło. Na początku grudnia 2012 kupiłem książkę z kodami, zacząłem je od wigilii stosować. Po ponad 3 latach bólu i cierpienia czuje, że żyję.

 

Odpowiadając Tobie dalej. Mama była osobą, która mi najbardziej pomagała w tej chorobie, dlatego nie życzę sobie słów typu, że mnie rodzina zostawiła, czy się ograniczyła do zakupu książki. Kiedy ja zacząłem zdrowieć, pokazałem kody mojej babci, która cierpi na zawroty głowy od kilku lat, zawroty zaczęły się zmniejszać i powoli ustają. Mama jak najbardziej była za, żebym napisał o tym ludziom, bo 2 temu pokazywałem jej to forum. I zarówno mama , jak i ja byliśmy zdruzgotani ile ludzi w Polsce ma problemy psychiczne. Wtedy byłem w ciężkim stanie, takim jakim część z Was jest teraz. Wizyt u psychologa mam na razie dosyć, chociaż w wakacje wejdę do Pani, do której chodziłem i opowiem jej co się w moim życiu wydarzyło.

 

Te słowa co do panowania nad emocjami są trochę obraźliwe nie sądzisz? Szczególnie gdy chcesz się podzielić z ludźmi receptą jak wyzdrowieć i sobie pomóc, a Cię wszyscy ignorują i nie wierzą w Twoje słowa nawet tego nie próbując.

 

-- 23 kwi 2013, 21:50 --

 

Dobra już mi się więcej nie chce odpowiadać. Za 2 tygodnie mam maturę i nie chcę jej oblać czy uzyskać z niej niewystarczalną liczbę punktów na uczelnie. Tym postem kończę moje wypowiedzi na tym forum.

 

Generalnie lepiej jakby moderator przypiął ten temat, bo to jest sposób na uzdrowienie, pokonanie choroby i wyjście z problemów. Tak to piszecie tylko o psychologu, psychiatrze, terapii, lekach czy jakiś akupunkturach, terapii wstrząsowej lub jednorazowych uzdrowieniach albo wspieracie się słowami itp. ,i zazwyczaj narzekacie, bo to nic nie pomaga (nie wszyscy).

 

Myślę (nie obrażając nikogo), że mądry skorzysta, bo co ma do stracenia, a liczą się efekty. Warto spróbować przez 2,3 tygodnie.

 

Powodzenia

 

Hope1994

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hope1994, matura już tuż tuż więc czytaj ze zrozumieniem ;) - nigdzie nie napisałam ze Cię rodzina zostawiła, nie uważam również że zwrócenie Ci uwagi że masz problem z emocjami jest czym obraźliwym wręcz przeciwnie. Podzieliłeś się swoim odkryciem uzdrowienia i super ale każdy ma prawo do swojego zdania i po co się denerwujesz? Może sie okazac że nikt Ci nie uwierzy i nic się nie stanie. Zapytałam czy korzystałeś z porad specjalisty bo Twoje reakcje są bardzo skrajne. Zdanej matury życzę :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem tak: jeśli jakakolwiek metoda dotyczy, powiedzmy, chorób cywilizacyjnych (stres itp.) to w porządku, jak ktoś wierzy że pukanie się po głowie mu pomoże, to dzięki efektowi placebo może nawet odczuć poprawę

 

ale te twoje kody uzdrawiania reklamowane są m.in. jako sposób na nowotwory - więc jest to metoda skrajnie obrzydliwa i nieetyczna

i moim zdaniem powinieneś za reklamowanie czegoś takiego wylecieć z forum na kopach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×