Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak opanować nerwice


skorpius

Rekomendowane odpowiedzi

"Co do mnie????Ja mogę stosować tą terapię do tygodnia, po tygodniu czuję się żle zawroty głowy stają się mocniejsze,zaczynam się robicz,,agresywna''(rodzina ma mnie dość) i nasilają się leki"

 

Limba sama siebie oszukujesz mówisz że nie działa, ale jednak jakoś tam działa chociaż troche w inną stronę :?

Lewandowski pisze w książce że wiara w tę metodę nie ma żadnego znaczenia w procesie leczenia, można ją stosować w leczeniu zwierząt i dzieci a one chyba nie mają takiej świadomości czy wierzą w to czy nie :?:

Zresztą nieważne, jeżeli tylko dzięki mojej naiwnej psychice pozbyłam się tych strasznych objawów i moge normalnie żyć, to się ciesze i tyle :lol:

Pozdorfki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie bzura kto to kur... napisał co za idiota że Pan Piotr Lewandowski powiedział w swoim programie ze trzeba mocno w to uwierzyć bzdura totalna człowieku nie wiesz co piszesz debilu jeden to nie pisz.Sam osobiście rozmawiałem z panem piotrem lewandowskim który powiedział że to nie ma zadnego znaczenia wrecz powiedzial ze morzesz sobie przykladac i wmawiac sobie ze nic mi to nie da a sam zobaczysz ze z czasem ci pomorze.Co do drugiej opcji to lewandowski ma tyle mejli od ludzi ze sie to w glowie nie miesci i trudno zeby kazdemu mogl w stanie napsiac referat widze ze ostatnio ze na 5 stronie jakis pacan sie wypowiada ktory sie na niczym nie zna wiec sam sobie mow ABRAKADABRA ale do siebie ta metoda jest skuteczna i to nie jest do podwarzania!!!!!!!!!!!!A co do zawrotow w glowie morze tak byc ale to wynik leczenia własnie z takimi anonsami powiino sie zgłaszać do P.P.Lewandowskiego a nie np.czy morzna podczas tego brać leki skoro w książce jest napisane ze nie TO NIE!!!!!!!!!POZDRAWIAM :evil::evil::evil::evil: Wkurzyłem sie

 

[ Dodano: Wto Sie 29, 2006 7:27 pm ]

MOCARZ ty idioto w samiej książce jest napisane ze niewarzna jest wiara w ta metode!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O jezuuuu człowieku wrzuć na luz :evil: Po co się tak denerwować, jeszcze nerwicy dostaniesz :smile:

 

To smutne Limba że Cię tak potraktował, człowiek powinien brać odpowiedzialność za to co stworzył... Przykro mi z tego powodu.

Ale mimo to nadal będę stosować to czary mary, bo mi naprawde pomaga :smile: Mimo że podobnie jak Ty mam nieustanne zawroty głowy, ale to od zaniku lordozy w kręgosłupie szyjnym, a tego bsm nie leczy niestety :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panie robsonhwdp czy jakoś tak :) ja mówiłem , pisałem że człowiek musi uwierzyć że ta metoda pomoże mu w nerwicy.Bo niewielu jest takich, którzy ograniczyliby picie herbaty czy kawy ze względu na tę metodę. Jak oleje totalnie te zalecenia to nici z leczenia. O to mi chodziło.Chciałem człowieka wesprzeć w chorobie a Ty deb**u będziesz mnie pouczał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja przestałam stosować , bo zaczela mnie mocno boleć głowa i boję się , ze to przez bsm , ale od września będę chodzić do lekarza na brt, to jest to samo co bsm , tylko się wykonuje raz na tydzień przez 15 minut poprzez aparaturę . Nie wiem co z tego wyjdzie , ale już nie mam sił na nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy naprawde komukolwiek ta metoda pomogla, mam nerwice lekową z przewazajace objawy to omdlenia i dusznosci, mam to od czterech lat, czy ktos z was mial podobne objawy i pomogla mu ta metoda?Prosze o w miare szybka odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zakupiłam tą książkę po tym jak przeczytałam opinie tutaj. ale przyznam się że do tej pory nie miałam odwagi tego wypróbować - oczywiście przeczytałam wszystko od deski do deski - na przeszkodzie stoi to, że nie można pić kawy, herbaty, żadnych ziół i brać leków - to są za duże ograniczenia - więc odkładam to na później. a tak poza tym to mój stan się poprawił odkąd wróciłam z wakcaji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jest . to oto chodzi. Wczoraj byłam na pierwszej wizycie . Babka okropna , bo fałszywa, ale po tej wizycie przez parę godzin czułam się poprostu zdrowa. To było super uczucie, jakbym góry mogła przenosić. Teraz idę w czwartek i mam nadzieję , że chociaż te pare godzinek będzie normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie czubek czuciowy znajduje się 21 cm od brwi. dokładnie tak samo jak u pana Lewandowskiego :] stosuję metodę już ze 3 dni.wiem że to dopiero początek początku ale próbuję...mam 22 lata a czuję jakbym nerwicę lękową miał od zawsze.nawet nie wiem jak się czuje i zachowuje zdrowy człowiek:(

narazie chodzę na terapię i stosuję BSM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może medytacja? ;))) Nie mówie o buddyźmie bo od przyjaciela, który ma dla mnie dobre rady, wiem że samemu bez chodzenia na spotkania i wykłady nauczycieli nie ma co praktykować buddyzmu.

Ale sama medytacja jak najbardziej pomaga się uspokajać. Na początku jest to troche irytujące, ale później potrafią uspokoić się myśli. I tak mi się wydaje, że im dłużej i częściej tym lepsze będą skutki. Sama mam troche słomiany zapał, ale staram się :)))

 

 

http://www.lama-ole.pl/medyt/medyt.htm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwica to po części geny, a po części efekt tego, iż cechy osobowości nie komponują z oczekiwaniami środowiska społecznego, kulturowego; po części też traumy (jako powód nerwicy lub jako efekt powyższych składników), które z czasem narastają. nerwica u danej jednostki mogłaby nie wystąpić w innym środowisku społecznym bądź kulturowym, przy innego rodzaju oddziaływaniach socjalizacyjnych.

 

MAM 2 100% SPOSOBY NA NERWICę!!!!!!!

 

1. Możesz się skoncentrować na sobie i: przykładać sobie do głowy kompres z zimną wodą i jeść marchewkę gotowaną

 

2. a) Możesz się skoncentrować na innych i: przykładać ów kompres z zimną wodą innym członkom społeczeństwa w celu wpłynięcia na ich sposób widzenia świata, co drobnymi kroczkami doprowadzi do zmiany wzorów i oczekiwań kulturowych, lub - wężej - oczekiwań środowiska

b) jeśli to nie pomoże - kup karabin, wejdź na wieżę i...

 

:twisted::D:mrgreen:

 

świetny sposób z tym macaniem po czaszce, nie ma co!!!HIHIHIHI!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw JELENIU FABRYSCY zobacz ile jest dowodów na to że mertoda BSM jest skuteczna.Z jednym się zgadzam iż praktycznie każda choroba jest uwarunkowna od genów ,jednak z każdej choroby do się wyjść czy tak czy inaczej metoda BSM jest to wilekie POLSKIE odkrycie.Nienawidze takich ludzi jak ty którzy nawet nie zapoznają się z tematem a od razu krytykują ja chce innym pomóc bo mi to pomogło ale widze że czasem inni ludzie nie mogą docenić tego co ktoś chce zrobić dla drugioej osoby bezinteresownie a ty Fabryscy deb..... niewypowiadaj sie na temat któy jest ci obcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka metoda to zwykła sugestia jak bioenergoterapia itp "metody alternatywne". Równie dobrze dobrze możnaby zacząć ćwiczyć jogę lub tai-chi :smile:

 

Skoro metoda jest taka rewelacyjna i skuteczna to powinna być powszechnie znana. Dlaczego firma o której wspominasz nie umieszcza za darmo jakichś artykułów aby najpierw móc samemu spróbować, lecz od razu trzeba kupić książkę? Ok wiem że 10zł to nie majątek ale Twoja wszechstronna reklama wygląda jak gdybyś miał prowizję od każdego sprzedanego egzemplarza ;) Skoro już kupiłeś tą książkę to powinienneś podzielić się z forumowiczami tą cudowną wiedzą :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×