Skocz do zawartości
Nerwica.com

Najseksowniejsi/najseksowniejsze


L.E.

Rekomendowane odpowiedzi

To nie jest Pique ;] a tak btw. to co tam Pique pokazuje zadzierając ten rękaw to ja nie wiem

Dziwne, że żadna kobieta nie wrzuciła tu jeszcze (chyba bo nie widziałem całego wątku) tego wieśmaka Lazarova co pół godziny trenuje a poźniej godzinę pozuje sobie do lustra na siłowni ze swoim chłopakiem treningowym, obaj się spinają do lustra, nie chce wiedzieć co tam dalej w szatni się dzieje :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupmitrumne, Candy14,

Naprawdę ciężko mi w to uwierzyć :nono: Myślę, że dotknęłaś byś go nie raz i nie kijem. Candy tak samo. Po za tym ja tu mówię tylko o jego wyglądzie a nie osobowości. Rozumiem, że może nie być w Waszym guście, ale nazywanie tak wyglądającego faceta paskudą, to gruuuba przesada. Nie chcę wiedzieć w taki razie jakbyście oceniły panów ze zdjęć w "Ludziach z forum". Tam to jakieś zniekształcone maszkary są chyba :D .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khaleesi,

Prawda jest tak, że jakbym Wam wskoczył taki koleżka do wyrka, to na pewno byście go nie wygoniły (oczywiście jak byście były wolne). Ja bym oddał ostatnie 10 lat życia (o ile bym żył tak z 70 w szczęściu i zdrowiu, bo w innym przypadku to nawet więcej) żeby mieć taki wygląd. Parę problemów z głowy bym miał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupmitrumne, Candy14, khaleesi, Asuu,

Dobra poddaję się. Niech Wam będzie. Chciałbym zobaczyć Waszych facetów (2 w sumie widziałem - ale się nie wypowiem) w wersji bez podkoszulkowej. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khaleesi,

Prawda jest tak, że jakbym Wam wskoczył taki koleżka do wyrka, to na pewno byście go nie wygoniły (oczywiście jak byście były wolne). Ja bym oddał ostatnie 10 lat życia (o ile bym żył tak z 70 w szczęściu i zdrowiu, bo w innym przypadku to nawet więcej) żeby mieć taki wygląd. Parę problemów z głowy bym miał.

 

Z takim wyglądem jak ten, to ten kolo mógłby właśnie liczyć głównie na seks, bo wygląda jak męska wersja maniury. Do przespania się i pa-pa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elo,

no przeciez nie kazda musi lubic napakowany typ : p

Kumam to, ale one go epitetują bardzo negatywnie, jakby faktycznie natura urody poskąpiła, a tak nie jest. Ja na przykład nie widzę nic w dajmy na to, Angelinie Jolie mimo, że dla wielu to symbol seksu, ale nie będę mówił, że jest paskudna, bo nie jest. Bo prostu zupełnie mi się nie podoba.

 

Z twarzy ten facet też jest okropny (pytanie do tych co nie lubią napakowanych)?

 

milady,

Z takim wyglądem jak ten, to ten kolo mógłby właśnie liczyć głównie na seks, bo wygląda jak męska wersja maniury. Do przespania się i pa-pa.

Jakby go ktoś ocenił tylko po wyglądzie i nie zadał trudu poznania jego charakteru to pewnie tak by było. Cóż, ocenianie przez pozory było, jest i będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×