Skocz do zawartości
Nerwica.com

Psycholog, nazwał mnie psychopatą.


Mitchell

Rekomendowane odpowiedzi

Imponujące. Też taki jestem,lecz uwazam że jestem upośledzony empatią i wrażliwośćią. Z jednej strony wrażliwość daje mi możliwości rozpoznawania stanów ludzi i manipulowanie nimi tak żebym miał co chce bo sami w sobie jesteście mi nie potrzebni  .Raczej wszystko co  robię robię by być niezależnym ,mieszkać sam w domu zdała od miasta i ludzi. Nie spotykam się z ludźmi prywatne, szkoda mi mojego czasu,dzis nawet tego nie ukrywam i z dbałości o swoje samopoczucie odrazu odmawiam,nie kłamie że nie mogę bo boli mnie głowa tylko mówię jak jest.Aby do celu. Satysfakcjonuje mnie fakt bycia osobą lubianą, ludzie lgną do mnie a ja tak prawdę mówiąc uciekam a oni są tacy naiwni, niepotrzebni. Wrażliwość pozwala mi również przeżywać stany szczęścia, gdy czuję że w moich żyłach płynie dopomina ,receptory serotoniny szaleją ,umiejętność  świadomego bycia tu i teraz,tojedna z wielu zalet wrażliwośći, lecz to mój konflikt.Na drodze stoi mi moj neurotyp. Taki prawdziwy kalkulatywny psychopatą jest szczytowym osiągnięciem w rozumieniu rozwoju osobistego. Miło mi że są normalni ludzie jak Ty, dobrze czasem pomyśleć o kimś pozytywnie bez pogardy.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×