Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nasze małe i wielkie sukcesy !! :)


Aga1

Rekomendowane odpowiedzi

Panicznie boje się dentysty ,wprost wpadam w rozpacz i prawie mdleje . Od lat nie było mnie u dentysty .

Dziś byłem usunąłem dwa zęby i za tydzień umawiam się na czyszczenie kamienia . Aż sam w to nie wierze .

 

PS

To zasługa kogoś z tego forum :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie uda mi się uratować 5-tkę, która była już skazana na usunięcie. Po zapchaniu kanałów wyskoczył na dziąsle paskudny bąbel z ropą, ale zszedł po paru dniach. Ząb chyba będzie uratowany bo już prawie jest idealnie. A już myślałem, że szczerbaty będę :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy to sukces ale od 3 tygodni nie palę papierosów. W sumie jakoś mnie nie ciągnie i mam nadzieję że ten stan potrwa jak najdłużej. Może to nie tematycznie związane z forum ale uważam że warto się pochwalić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z beznadziejnego seronilu przeszłam od razu na profaxine w dawce 150-225 mg i choć to dopiero drugi dzień to i tak czuję poprawę , co prawda jest masakryczna huśtawka nastrojów, bezsenność, ogromne żrenice, gonitwa myśli, problemy z koncentracją, ale jest o wieeeele lepiej i tak. Czuję , że zaczynam wracać do życia, mniej boje się ludzi, śmieje się!!!!! i nie jestem zmęczona. Nie jest mi w ogóle po nim niedobrze, wręcz przeciwnie...fizycznie czuję się fantastycznie. Czekam aż się całkowicie wbije i znikną objawy negatywne. Póki co wybieram się po kudzu do zielarskiego aby podwyższyć sobie trochę dopaminę, będzie wtedy idealnie :D Nie ma to tamto. Mialam zaburzoną biochemie mózgu i teraz to widać dobitnie :D:D:D Ale z tego gówna w jakim byłam wyciągnęłam wiele nauk , które wykorzystam gdy całkowicie do siebie dojdę. Mam nadzieję, że tym razem będzie dobrze. :time::D:twisted::shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Depresja zaleczona :yeah::great:

Tylko co z tego jak nie chce mi się dupy podnieść i mam wyjebane na wszystko? :mrgreen: Teraz przysłowiowo powinienem wziąść się w garść. Ale mi się nie chce. Ale będziemy walczyć :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×