Skocz do zawartości
Nerwica.com

Aborcja


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

Imipramina, to co jest za granicą to mało mnie obchodzi...

A ty nie masz problemu z przerywaniem ciązy? Żyjemy w XXI w i jest wiele sposobów na zabezpieczenie się i jesli ktoś tego nie zna to niech nie płacze, że musi rodzić, a chciałby usunąć i inne głupoty.

Nad kwestią ciązy dziewczynek kilkunadtoletnich i kobiet zgwałconych czy ciąż wysokiego ryzyka się nie wypowiadam bo to inny temat.

 

Nie mniej jednak uważam, że jesli ciąża nie jest wynikiem gwałtu i rozwija się prawidłowo nie należy jej przerywać. Tak jak napisałam jest wiele metod antykoncepcji. Koncze ten durny temat.

 

-- 09 sie 2014, 15:46 --

 

I niech jakiś mod to usunie póki się wojenka nie zrobiła jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

variable, kolezanka zapomniala ze Polska to nie UK i tu raczej nie ma mozliwosci przerwac ciazy nawet jezeli dziecko urodzi sie bez mozgu

tutaj jest ustawa umiarkowana i

jestem za tą ustawą

a ten doktorek nie przestrzega praw pacjenta

czasem się zastanawiam

czy ten płód czy n nie ma tego mózgu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zajmujecie się pierdołami biedne kobietki uciemiężone umiarkowaną ustawą

i biedni katolicy tak ich dyskryminują

 

kłócicie się jak dzieci nie widząc że to zasłona dymna

do tego jak ta banda kradnie

 

to chorzy są najbardziej dyskryminowani

i tym się nikt nie interesuje

i powiem wam coś jeszcze katole to ile ja wycierpiałem to wasz Jezus by się mógł uczyć

a wy lewacy nikt tak nie jest dyskryminowany jak chory człowiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płód czy już dziecko? Morderstwo czy prawo każdej kobiety, aby nie została sprowadzona do roli inkubatora?

 

Czy obecna ustawa dopuszczająca aborcję w trzech przypadkach (1) ciąża stanowi zagrożenie dla życia lub zdrowia kobiety ciężarnej, 2) duże prawdopodobieństwo ciężkiego i nieodwracalnego upośledzenia płodu albo nieuleczalnej choroby zagrażającej życiu płodu, 2) ciąża jest wynikiem gwałtu) jest dobra? Co o tym myślicie?

Tylko zagrozenie dla zycia matki uwazam za oczywiste wskazanie.

Ad2. Tutaj juz probujemy sie bawic w pana Boga. kto powinien zyc a kto nie za bardzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ad2. Tutaj juz probujemy sie bawic w pana Boga. kto powinien zyc a kto nie za bardzo

Jeśli ktoś jest wierzący, to ponoć jesteśmy stworzeni na jego podobieństwo, dlaczego więc nie mielibyśmy korzystać z boskich umiejętności? Zwłaszcza że ów bóg zezwolił na takie przyjemnostki jak Holokaust, możemy więc śmiało powiedzieć że wzorujemy się na najlepszych ;) BTW ratowanie matki podczas porodu zagrażającego życiu też jest zabawą w boga - w końcu bóg najwidoczniej chciał żeby matka umarła. Więc jak dla mnie jest to argument z dupy wzięty i wyjęty, zrozumcie że miejsce boga jest w kościele, to jest jego jurysdykcja i jak ktoś chce otworzyć szpital w kościele a ktoś jest na tyle szurnięty żeby tam się zgłosić na poród, to niechaj sobie rodzą bez znieczulenia, bez cesarki, "tak jak pan bóg zaplanował". Ale poza kościołem to wara od takich pomysłów.

 

Największym problemem jest to że banda szajbusów przekonała ludzi o tym że życie jest "święte". O matko, skręcam się za każdym razem jak to słyszę. Owszem, jest "cenne", "wartościowe", ale nie jest "święte" bo "święte" jest totalną abstrakcją. To przez takie szalone myślenie niektórzy są przeciwni karze śmierci - "bo życie jest święte"... No śmiech na sali. Życie cwela który zabił/zgwałcił kilkanaście dzieci jest święte?? Dupa i kamieni kupa, nie tylko nie jest święte, ale jest też totalnie bezwartościowe, to nie jest człowiek, to jest niepotrzebny śmieć. Jeśli takich wartości broni religia to naprawdę, powinno się ją raz a porządnie wyplenić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bóg nie istnieje...

a aborcja była jest i będzie, zakazywanie jej i dokonywanie w jakimś ciemnym zaułku na to by katoliccy krzykacze mogli spać spokojnie i udawać, że świat jest piękny i zgodny tylko i wyłącznie z ich sumieniem.

 

Aborcja to morderstwo? a poświęcanie zdrowia i życia kobiety już nie... to już jest super

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deader, zeby sie wypowiadac trzeba cos wiedziec. znac temat. watpie czy sie orientujesz w chorobach genetycznie uwarunkowanych, w ew ryzyku wad, w dokladnosci sprzetu i badan np amniopunkcji. Wreszcie w praktykach ginekologow w polsce. Moze lepiej zamilcz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×