Skocz do zawartości
Nerwica.com

Aborcja


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

Aborcja to morderstwo? a poświęcanie zdrowia i życia kobiety już nie

tak, tak, tylko paczka prezerwatyw nie kosztuje tysiąc złotych, więc w czym problem ? :D No chyba że życie kobiety jest zagrożone, to w tym przypadku dopuściłbym aborcję, ale jeśli nie jest, to było się kur.wa zabezpieczać, a nie pierdzielić jaki to ten kraj jest zepsuty, bo nie ma aborcji. To nie w kraju problem, tylko w nieodpowiedzialności tych kobiet. Oczywiście wykluczam kobiety które zostały zgwałcone. "

Największym problemem jest to że banda szajbusów przekonała ludzi o tym że życie jest "święte". O matko, skręcam się za każdym razem jak to słyszę. Owszem, jest "cenne", "wartościowe", ale nie jest "święte" bo "święte" jest totalną abstrakcją. To przez takie szalone myślenie niektórzy są przeciwni karze śmierci - "bo życie jest święte"... No śmiech na sali. Życie cwela który zabił/zgwałcił kilkanaście dzieci jest święte?? Dupa i kamieni kupa, nie tylko nie jest święte, ale jest też totalnie bezwartościowe, to nie jest człowiek, to jest niepotrzebny śmieć. Jeśli takich wartości broni religia to naprawdę, powinno się ją raz a porządnie wyplenić.

Popieram w 100%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, to jest po prostu piękne jak facet wypowiada się w ten sposób, do tanga trzeba dwojga ale na szafot bierze się kobietę bo tylko ona może nosić widoczne konsekwencje...Paczka prezerwatyw nie kosztuje wiele ale nie zabezpiecza w 100%, tabletki antykoncepcyjne też nie zabezpieczają w 100%, Pozostaje jedynie całkowita sterylizacja (niemożliwa u kobiet nawet na własne życzenie) i abstynencja daje pewność.

 

I wbrew pozorom, aborcji nie robią tylko "wyzwolone singielki" ale "kobiety po ślubie" i posiadające już dzieci. Kobiety robiły i będą to robić. Kwestia tego, że daje się ku temu humanitarne warunki. Wiele kobiet umiera lub zostaje okaleczonych na całe życie...

 

Seks powinno uprawiać się tylko w boży sposób, pod małżeńską kołderką w celu spłodzenia dziecka. Nie wolno uprawiać go dla przyjemności!!!!! Jak się czerpie z tego przyjemność to jest się opętanym przez szatana... :blabla:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja co prawda nie jestem prawicowy,ale też nie za bardzo przepadam za aborcją.Ale jak nie ma wyjścia innego niż zabieg,to popieram przerwanie ciąży.Życie kobiety ważniejsze.

 

-- 13 sie 2014, 19:02 --

 

Aborcja to morderstwo człowieka przez człowieka. Powinna być zabroniona prócz naprawdę szczególnych przypadków. Tyle w temacie.

Skoro aborcja to morderstwo,to te państwa które zezwalają na aborcję to są rządzone przez bandytów ?

 

-- 13 sie 2014, 19:03 --

 

a wy lewacy nikt tak nie jest dyskryminowany jak chory człowiek

A myślałem że najbardziej dyskryminowani to są zdrowi prawicowcy bo im lewaki pieniądze na chorych zabierają :D

Katolicy podobno mają w Polsce przechlapane :mrgreen:

 

-- 13 sie 2014, 19:09 --

 

Bóg istnieje

Co do tego,czy jest czy nie ma nie będę się wypowiadał.Żyję od lat bez obecności kościoła w swym życiu i nie potrzebuję tam chodzić.

 

-- 13 sie 2014, 19:19 --

 

Bóg nie istnieje...

Żebyście się wszyscy ateiści kur..... po śmierci nie zdziwili....Tak jak np. ten gostek:

http://www.traditia.fora.pl/bracia-w-wierze-swiat-postepu,19/rabin-yitzhak-kaduri-jezus-to-mesjasz,6711.html

Czyli zamierzasz nawracać ateuszy ? Powodzenia :D jest tu ich sporo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk, nie mam zamiaru nikogo nawracać. Czasy nawracania juz dawno temu się skończyły.

Co by jednak nie mówić to ateiści w jednym sie mylą. Mianowicie w tym ze można wszystko przewidzieć i wytłumaczyc, ze wszystko jest wytłumaczalne a życie ludzkie poprzez aborcje nie ma żadnej wartości. Kiedyś sie zdziwią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co by jednak nie mówić to ateiści w jednym sie mylą. Mianowicie w tym ze można wszystko przewidzieć i wytłumaczyc, ze wszystko jest wytłumaczalne a życie ludzkie poprzez aborcje nie ma żadnej wartości. Kiedyś sie zdziwią.

ale ze co? Od kiedy to ateisci mowia cos takiego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje jedynie całkowita sterylizacja (niemożliwa u kobiet nawet na własne zyczenie

Zartujesz?

 

Ok, źle to określiłam. Możliwa fizycznie jest. W Polsce jest nieuregulowana prawnie, pozbawienie kogoś możliwości do rozrodu jest trwałym okaleczeniem ciała, lekarzy wykonujący zabieg mógłby pójść do więzienia. Teoretycznie zabroniona nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, zdrowe poglądy :yeah:

 

ktoś pisał o bogu boga nie ma i co z tego to znaczy że można być cenzura?

follow_the_reaper, tak tak biedactwo

nie można od widzimisię usunąć a gdyby można było bez zagrożenia życia gwałtu czy upośledzenia

to ie uważasz że skoro sama stwierdziłaś że facet się przyłożył też to powinien mieć taki sam głos jak ta laska?

no cóż jesteś seksoholiczką to dużo wyjaśnia o twoich poglądach

i powiem wam tyle mam w d..... katoli i feminazistki

bo ja czuję się dyskryminowany najbardziej

to do lewaków

a co do moherów to wasz Jezus męczeństwa to by się mógł ode mnie uczyć

zajmujecie się pierdołami gdy ustawa jest ok

a inne są do dupy popatrzcie na służbę zdrowia :silence:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

follow_the_reaper, Państwo jest od ochronny życia obywateli i to jego podstawowa funkcja. Z chwilą gdy państwo przestaje bronić jakąś grupę ludzi ( np tych nienarodzonych) to oddaje swój monopol na przemoc w ręce kobiet i lekarzy. Do tego następstwem jest eutanazja. Co oznacza, że państwo przestaje bronić życia kolejnej grupy ludzi i tak kawałek po kawałeczku pozbywa się swojej obronnej funkcji. Oczywiście eutanazja na życzenie pacjenta powinna być legalna, bo każdy ma prawo decydować o sobie. Ale ciekawi mnie jaka następna grupa przestanie być chroniona ? może osoby z poważnymi zaburzeniami psychicznymi, bo mogą być potencjalnym zagrożeniem społeczeństwa ? To jest dopiero popierzony kraj, gdzie bandyta trafia do pudła, zamiast zostać rozstrzelany. W takim razie państwo nie broni życia nienarodzonych obywateli, tylko życia bandytów. I przypominam ci, że żadna kobieta instyktu aborcyjnego nie wyssała z mlekiem matki :lol:

Poza tym pisałem ci, że w przypadku zagrożenia życia kobieta ma prawo dokonać aborcji. Czy uważasz, że kobieta której nie grożą komplikacje ma takie prawo ?

Seks powinno uprawiać się tylko w boży sposób, pod małżeńską kołderką w celu spłodzenia dziecka. Nie wolno uprawiać go dla przyjemności!!!!! Jak się czerpie z tego przyjemność to jest się opętanym przez szatana...

Jestem ateistą, więc nie wiem po co mi z tym wyjezdzasz :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, zdrowe poglądy :yeah:

 

ktoś pisał o bogu boga nie ma i co z tego to znaczy że można być cenzura?

follow_the_reaper, tak tak biedactwo

nie można od widzimisię usunąć a gdyby można było bez zagrożenia życia gwałtu czy upośledzenia

to ie uważasz że skoro sama stwierdziłaś że facet się przyłożył też to powinien mieć taki sam głos jak ta laska?

no cóż jesteś seksoholiczką to dużo wyjaśnia o twoich poglądach

i powiem wam tyle mam w d..... katoli i feminazistki

bo ja czuję się dyskryminowany najbardziej

to do lewaków

a co do moherów to wasz Jezus męczeństwa to by się mógł ode mnie uczyć

zajmujecie się pierdołami gdy ustawa jest ok

a inne są do dupy popatrzcie na służbę zdrowia :silence:

 

Facet nie powinien mieć głosu, bo to ciało i zdrowie kobiety a nie jego. Jest tylko dawcą spermy. Mężczyźni od wieków pozorują sobie prawo do decydowania o tym jak powinno wyglądać życie kobiety... teraz mamy "trochę" więcej do powiedzenia i to właśnie dzięki feministkom. Nie dziwię się, że Tobie mężczyźnie się to nie podoba, że kobieta może decydować samodzielnie o sobie, nie potrzebować mężczyzny i radzić sobie dużo lepiej bez niego.

 

Atak personalny godny Ferdzia :) Mój seksoholizm nie ma związku z moimi poglądami na aborcję. To, że popieram eutanazję wynika z tego, że mam depresję, heheheh... :blabla:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, ale pisałem i wcześniej, że w wyjątkowych przypadkach aborcja powinna być dopuszczalna. Jeśli dziecko miałoby się urodzić martwe, to kobieta ma prawo do aborcji. Skoro i tak się urodzi martwe, to szkoda zachodu i można zaoszczędzić cierpień kobiecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

follow_the_reaper, tak tylko ten płód ma 50% jego materiału genetycznego

i to nie jest już ciało kobiety

 

widzę jak by bylo gdyby fem nazi rządziły kobietom wolno wszystko a facetom żadnych praw

 

-- 13 sie 2014, 22:42 --

 

dla ciebie to tylko dawca nasienia typowe uprzedmiotowienie dla seksoholiczki

ale nieeeeeeeee to tylko my faceci jesteśmy tacy wynaturzeni i egoistyczni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Polce nawet takich ciaz sie nie przerywa...chociaz kobiety teoretycznie maja do tego prawo. Mysle ze gdyby panstwo bardziej zajmowalo sie dziecmi juz narodzonymi kobiety nie przerywalyby ciaz. W Uk Polki rodza spokojnie wiedzac ze poradza sobie nawet i z 4 dzieci bo beda mialy opieke panstwa jezeli facet sie na nie wypnie. No i nie oszukujmy sie ze i faceci czesto naciskaja na kobiete na usuniecie ciazy

 

-- 13 sie 2014, 22:44 --

 

Ferdek wiec dlaczego tyle samotnyh matek a 50% dawcy genow nie poczuwaja sie do odpowiedzialnsci?

 

-- 13 sie 2014, 22:45 --

 

Facet nie powinien mieć głosu, bo to ciało i zdrowie kobiety a nie jego

eee tu sie nie zgodze ... jezeli aborcja to ustalona wspolnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie.Ciekawe jakby was ktoś usunął zaraz po urodzeniu lub kiedy jeszcze nie zobaczyliście nawet świata i nie mielibyście szansy go poznać,zobaczyć.Dziecko to coś najcudowniejszego w życiu.Później po usunięciu to się kłaniają takie portale m.in bo przychodzi depresja po czasie i wielki żal że zabiłam swoje dziecko.Najpierw się myśli potem się rucha trzeba się liczyć z konsekwencjami.Kondony są do czegoś,tabletki również nie od zakładania na nos albo łykania co jakiś czas bo się zapomni.Dziecko można oddać do adopcji jeśli się nie ma na utrzymanie i warunków później można wznowić kontakt.Nikt odpowiedzialny nie zabija drugiego człowieka tym bardziej swojego dziecka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

follow_the_reaper, tak tylko ten płód ma 50% jego materiału genetycznego

i to nie jest już ciało kobiety

 

widzę jak by bylo gdyby fem nazi rządziły kobietom wolno wszystko a facetom żadnych praw

 

-- 13 sie 2014, 22:42 --

 

dla ciebie to tylko dawca nasienia typowe uprzedmiotowienie dla seksoholiczki

ale nieeeeeeeee to tylko my faceci jesteśmy tacy wynaturzeni i egoistyczni

 

Nie znasz mnie więc się nie wypowiadaj o tym co ewentualnie uprzedmiotawiam i co myślę o mężczyznach :) I tylko wydaje Ci się, że wiesz coś o seksoholizmie...

ataki personalne w dyskusji to fakt, że brakuje Ci już argumentów. Może idź i wypij mocnego fulla skoro więcej pomysłów na dyskusję nie masz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.Ciekawe jakby was ktoś usunął zaraz po urodzeniu lub kiedy jeszcze nie zobaczyliście nawet świata i nie mielibyście szansy go poznać,

po urodzeniu nie mozna usunac ;) a zanim bym sie uodzila byloby mi raczej wszystko jedno

 

-- 13 sie 2014, 22:53 --

 

Chada, swiat nie jest czarno-bialy . Mozna sie zabezpiezac i zajsc. mozna zostac zgwalconym przez meza ale o tym sie nie mowi bo w Polsce gwalt malzenski nie istnieje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mały błąd ;P Dla mnie to stoi na równi z zabójstwem.Mam radykalne poglądy ale jestem z tych poglądów dumny :smile:

 

-- 13 sie 2014, 22:58 --

 

Jak się chce laska pieprzyć to niech będzie na tyle mocna i niech to dziecko urodzi.Przecież zawsze można dziecko oddać do adopcji do domu dziecka.Często po urodzeniu jednak rodzice zmieniają zdanie.Po za tym żona sobie wybiera męża jak wybierze skurwysyna to będzie ją gwałcił zawsze może odejść od niego nic nie dzieję się z dnia na dzień.Życie nie jest kolorowe owszem ale ludzie sami sobie stwarzają problemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy uważasz, że kobieta której nie grożą komplikacje ma takie prawo ?

podbijam swoje pytanie. Czy uważacie, że kobieta której nie grożą komplikacje, nie grozi to, że urodzi się martwe dziecko ani ciąża nie jest wynikiem gwałtu, ma prawo do dokonania aborcji ze względu na to, że po prostu nie chce tego dziecka ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy uważasz, że kobieta której nie grożą komplikacje ma takie prawo ?

podbijam swoje pytanie. Czy uważacie, że kobieta której nie grożą komplikacje, nie grozi to, że urodzi się martwe dziecko ani ciąża nie jest wynikiem gwałtu, ma prawo do dokonania aborcji ze względu na to, że po prostu nie chce tego dziecka ?

 

Props za avek :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się chce laska pieprzyć to niech będzie na tyle mocna i niech to dziecko urodzi

a dzieci sie poczynaja tylko wtedy kiedy LASKA SIE pieprzy? Od wibratora jeszcze nikt w ciaze nie zaszedl. Facetom latwiej bo na wiesc o ciazy moga sie rozplynac a kobieta zostaje z problemem.

Przecież zawsze można dziecko oddać do adopcji do domu dziecka.

zajdz w ciaze i chodz 9 miesiecy... wtedy bedziesz mal prawo mowic o oddaniu do adopcji ( juz na pewno wianuszek chetnych stoi) albo oddaniu do domu dziecka gdzie maluchy sa wykorzystywane seksualnie przez starszych kolegow . Zrobilbys to swojemu dziecku?

 

Mam radykalne poglądy

taaaaaa ... dopoki jakas laska z Toba nie wpadnie albo zona zajdzie z 3 dzieckiem. Wtedy z tych pogadow nie zostanie nic. Punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia...dopoki Ciebie to nie dotyczy to mozesz pisac ze masz radykalne poglady ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

zajdz w ciaze i chodz 9 miesiecy... wtedy bedziesz mal prawo mowic o oddaniu do adopcji ( juz na pewno wianuszek chetnych stoi) albo oddaniu do domu dziecka gdzie maluchy sa wykorzystywane seksualnie przez starszych kolegow . Zrobilbys to swojemu dziecku?

 

 

A lepiej bym zrobił gdybym pozbawił tego dziecka życia?Wtedy bym był dopiero bez serca.Wiesz napisałem co o tym sądzę Ty nie musisz się z tym zgadzać.Co ja bym zrobił?Na pewno zabronił żonie usunąć to dziecko i starał wybić jej to jak najszybciej z głowy.Chyba żeby zagrażało to jej życiu to wtedy musiałbym się skonsultować z lekarzem i walczyć o żonę.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

follow_the_reaper, wiem tyle że uzależniony cierpi na własną prośbę i przy okazji

swoim bliskim gotuje ten sam los dlatego takich ludzi nie żałuje

ludzi- hucznie powiedziane

 

w takim razie skoro facet to dawca nasienia to ty jesteś inkubatorem i workiem na nie

jak równouprawnienie to macie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie.Ciekawe jakby was ktoś usunął zaraz po urodzeniu lub kiedy jeszcze nie zobaczyliście nawet świata i nie mielibyście szansy go poznać,zobaczyć.Dziecko to coś najcudowniejszego w życiu.Później po usunięciu to się kłaniają takie portale m.in bo przychodzi depresja po czasie i wielki żal że zabiłam swoje dziecko.Najpierw się myśli potem się rucha trzeba się liczyć z konsekwencjami.Kondony są do czegoś,tabletki również nie od zakładania na nos albo łykania co jakiś czas bo się zapomni.Dziecko można oddać do adopcji jeśli się nie ma na utrzymanie i warunków później można wznowić kontakt.Nikt odpowiedzialny nie zabija drugiego człowieka tym bardziej swojego dziecka.

 

w każdej sytuacji??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×