Skocz do zawartości
Nerwica.com

skorpius wita was!!


skorpius

Rekomendowane odpowiedzi

czeć wszystkim, to moje pierwsze forum dyskusyjne! mam nerwicę od dwóch lat ( prawie ) jestem z kędzierzyna-kola, to taka miecina w woj. opolskim, tutaj mieszkam i pracuję jako pracownik biurowy w prywatnej firmie.

na poczštek chcę powiedzieć że rozumiem was wszystkich, wiem przez co przechodzimy, a szczególnie nowe osoby, które borykajš się z tym po raz pierwszy, wydaje mi się że ci którzy to majš z czasem się z tym osfajajš, nowi przeżywajš katorgę!! musimy być silni i pomimo tych lęków radzić sobie z nerwicš, z życiem, być szczęliwym pomimo przeciwnoci losu

pozdrowionka dla wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum. Jestem pierwsza która cię wita. Włanie wczoraj miałam bardzo kiepski dzień, ale wiedziałam, że dziasiaj będzie lepiej i tak jest. Trzymajmy sie razem. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich znerwicowanych! Bardzo sie ciesz ze znalazlam "miejsce' w ktorym mozna pogadac z takimi ludzmi jak ja tzn borykajacymi sie z nerwica :( ! przykre doswiadczenie ale co zrobic jakos trzeba z tym zyc ale dobrze wiecie ze nie jest latwo :cry: !!!Trzymajcie sie!!!madzia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich znerwicowanych! Bardzo sie ciesz ze znalazlam "miejsce' w ktorym mozna pogadac z takimi ludzmi jak ja tzn borykajacymi sie z nerwica :( ! przykre doswiadczenie ale co zrobic jakos trzeba z tym zyc ale dobrze wiecie ze nie jest latwo :cry: !!!Trzymajcie sie!!!madzia

tak to takie miejsce gdzie możemy sobie pogawędzić o naszych problemach

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×