Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czternastoletnia Ania nie żyje


listonosz

Rekomendowane odpowiedzi

Ano. Moim zdaniem większość nauczycieli powinna gryźć piach za zdradę stanu. I powinni wszystkim, którzy zostali skrzywdzeni w szkole i teraz cierpią z tego powodu wypłacić odszkodowania i renty.

 

Jedno co jest smutne, to to, że żadna z ofiar nie wzięła broni do ręki i nie wzięła odwetu na degeneratach :( ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoła to wielkie dno
Ano. Moim zdaniem większość nauczycieli powinna gryźć piach za zdradę stanu. I powinni wszystkim, którzy zostali skrzywdzeni w szkole i teraz cierpią z tego powodu wypłacić odszkodowania i renty.

Wyczuwam ironię... A kto mówi tu o nauczycielach? Oni zazwyczaj nic do tego nie mają. Wystarczy że szkolne 'towarzystwo' bywa wielkim dnem - wspomniani przez Ciebie degeneraci, których trzeba poznać na siłę bo wpakowali ich do tej samej klasy co ty i trzeba się z nimi jakiś czas przemęczyć. Po tym temacie widać że są takie przypadki które potrafią niektórych zapędzić do grobu. Ot co...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że nauczyciele zwykle w ogóle nie reagują jak ktoś jest krzywdzony w szkole.

Nie dość tego, na przykład w mojej podstawówce klasowi degeneraci, którzy napastowali seksualnie dziewczynę z klasy i prześladowali innych ani nie poszli siedzieć ani nie mieli obniżonego zachowania - skończyli klasę z bardzo dobrym zachowaniem :evil: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto mówi tu o nauczycielach? Oni zazwyczaj nic do tego nie mają.

Raczej mają i to dużo. Bo mają olewkę na to czy ktoś dostanie wpie*dol, czy komuś głowę w kibel wsadzą. Głusi są, a nawet jak już coś zrobią to jest to po prostu śmieszne. A szkolne towarzystwo i ta się tym nie przejmie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że nauczyciele odgrywają tu drugoplanową rolę. Zwykle nie widzą a najgorsze jest gdy jeden uczeń gnębi drugiego, 100 osób na korytarzu to widzi i nikt nie zareaguje, nikt nic nie powie. Gdy wejdzie nauczyciel to zwykle już jest musztarda po obiedzie i nauczyciel nic nie widzi. Oczywiście tylko tępić takich nauczycieli którzy nie reagują na coś takiego, na szczęście ja się w szkole takich nie doczekałem z czego się bardzo cieszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×