Skocz do zawartości
Nerwica.com

Cześć


Kinia5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!!

Właśnie się zalogowałam. Nie mam nic zdiagnozowane, ale mam dziwne objawy, które mogą oznaczać wiele rzeczy. Chodzi mi o objawy somatyczne jak wymioty i bóle głowy. Co zdarza mi się tylko w pracy. Myślę że to może być wina kręgosłupa, ale nerwica też przyszła mi do głowy.

Pozatym mam bardzo niemiłe doświadczenia życiowe i z tym związane problemy w kontaktach z innymi ludźmi, co jest bardzo uciążliwe.

Na przykład w sytuacji gdzie jest dużo ludzi (praca, kościół, sklep) często mam wrażenie, że ktoś mnie obserwuje i od razu źle ocenia. I cały czas mam wrażenie, że ludzie od razu mnie nie lubią.

Innym moim problemem jest to że wyglądam bardzo młodo. Mam 29 lat a wyglądam na 18. Przez to ludzie nie traktują mnie poważnie i też wydaje mi się że to z powodów wymienionych wyżej ktoś ze mną nie rozmawia, a to często jest dlatego że dana osoba (w moim wieku zazwyczaj) myśli po prostu że jestem taka małolata, więc nie ma co ze mną rozmawiać. Przynajmniej tak mi się wydaje. Ale analizując różne sytuacje (co też często robię) tak niestety jest.

Mam nadzieje że znajdę trochę wsparcia na tym forum i może ktoś się znajdzie kto ma podobne problemy i coś może mi poradzić.

Sama też się postaram pomóc jeśli będę mogła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×