Skocz do zawartości
Nerwica.com

Proszę o rade co sie dzieje ze mna?


Wiki1006

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 30 lat od 3 lat mieszkam w Uod 2.5 roku jestem w związku, były dni gorsze i lepsze jak wszędzie, on jest czlowiekiem rozwaznym i odpwiedzialnym pare tyg poszedl na imreze z kumplami ( tak wyszlo same chlopy ) pozniej okazalo sie ze byla tam jakas dziewczyna ktora przyszla z jakims facet niby krecili razem no i zaczela sie moja akcja...weszlam w historie przegladarki

i widzialam ze wiadomosc od niej lecz nie moglam sie zalaogowac bo nie mam hasla do jego fejsa poznej po chwili gdy chcialalm ja odnalezc juz jej nie widzialam no a chwile poznej moj facet sie wsciekl i wykasowal cala historie, poznej zaczelam sie zadreczac bo dostalam od niego niedawno kwiaty wino i karte z podziekowaniam za opieke( byl jedna noc w szpitalu) za dobre obiady i za to ze jestem wyrozumiala jak jedzi do kumpla grac na ps3 ( kolega to facet mojej najlepszej kolezanki ktora obecnie

jest w pl na wakacjach Ja w uk) pozniej sobie przypomnialam o jakies nowej pozycji seksulanej ktorej wczesniej nie stosowalimy az tu nagle...od tygodnia jest masakra ja sie wsciekam rycze on juz kilka razy chcial mnie zostawic i mowi ze mam paranoje bo raz sie czuje ok a zaraz znow wesze spisek, nawet napisalam do tej laski ktora mowi ze znaja sie tylko bo maja wspolnych znajomoych, poznej beszczelnie przejrzalam nawet jego kolegi tel...wypytywalam sie go i przysiagl sie na swoje dzieci ze moj

nic nie zrobil a w smie bylo tylko tekst ze wypytwalam sie o to dziewczyne i spoko zalatwil pozniej powiedzial ze pokazywal to mojem zaraz po tym jak go wypytywalam bo nie chcial robic afery, mam zalamanie nerwowe , zdecydowalismy sie nawet isc po pomoc dla mnie niestey musze czekac az do wrzesnia na specjaliste, opuscilam w pracy pare dni przez to. lecz na specjaliste musze czekac JA JUZ NIE WIEM CO MYSLEC nie jest on typem hulaki, razcej domownik, nigdy wszesnej nie oklamal z niczym , teraz

czuje sie troche lepiej ale wciaz nachodza mnie glupie mysli ze on mna manipuluje, widze jakis spiske przeciwko mnie...w zyciu nie mialam lawo mama umarla jak mialam 13 lata, potem ojciec znalaz inna i odwrocil sie ode mnie, brat byl w wiezieniu ja musiala soebie radzic sama z pomoca babci ktora wciaz zanizala moje poczucie wartosci porownjac do innych nigdy nie bylo dobrego slowa od niej, mimo ze mimo trudnej sytuacji w domu ( ojciec zabronil mi sie nawet myc w domu, musialam chodzic do

babci) skonczylam studia, moje zwiazki z parterami wygladaly tak ze trwaly dosc dlugo ok 2 lat ale nie moge powiedziec ze bylam wierna ostatnie parntera wciaz klamalam, chodzilam na imrezy duzo pilam mam tez problem z alkoholem, nie wiem kiedy przestac wpadam w euforie lub placze jak glupia przywolujac wspomnienia, moj partner nie lubi alkoholu poniewaz jego rodzice pija.

Moj obecny zwiazek: on dominuje gdzie we wszczesnieszych zwiazkach to ja dominowalam i kierowalam wszsytkim, wiele miesiecy temu zastanawilam sie czy my razem mamy sens, wciaz sie porownywalam do innych par myslac ze wszsycy sa sczzesliwi a my nie, jakbym ciagle szukala sensu, on jest opiekunczy, madry ja mam wrazenie i on zreszta tez ze duzo odbieram negatywnie, jak np powie ze nie pasuje mi ta bluzka to juz mam dola bo to znaczy ze cala zle wygladam, wszystko biore do siebie w pracy tez

wydaje mi sie ze kady mnie obgaduje( chociaz mam fajne znajome )jestem okropnie wrazliwa:( ps przed ta sytuacja z moim facetem podejrzewalam go nawet o bycie gejem poniewaz odkad moja znajoma pojechala do pl on czesciej sie spotyka z jej facetem podsuchiwlam kada rozmowa itp Bardzo dziekuje jezeli Pani to przeczyta i odpowie.

Ps 2 dodam ze jestem tak naprawde tutaj sama kolezanki tylko w pracy po pracy nic tylko dom, znajma taka dobra mam tylko jedna ale tez nie mamy okazji czesto sie spotykac moze dlatego tak sie zachowuje ze koncentruje sie tylko na nim?

 

-- 19 sie 2012, 12:20 --

 

prosze o odpowiedz:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×