Skocz do zawartości
Nerwica.com

To zator czy tylko moje urojenie?


Gość papiaxxxx

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie i tak zrobię...

 

Możesz zrobić tak - zdecydować że zrobisz to badanie ale wcześniej piszesz sobie wielkimi literami na kartce, "nie zrobię już żadnego badania, jestem zdrowa" i kartke przykleic gdzies w widocznym miejscu. Przyklej ją kiedy bedziesz szła po wyniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja naprawdę nie wiem co się ze mną dzieje... bo co dwa lata mam m.in. MRI (powody neurologiczne) a to tak czułe badanie, że somatycznie wszystko wyjdzie....

 

W poniedziałek, bo dzisiaj zamknęli mi laboratorium przed nosem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja naprawdę nie wiem co się ze mną dzieje... bo co dwa lata mam m.in. MRI (powody neurologiczne) a to tak czułe badanie, że somatycznie wszystko wyjdzie....

 

W poniedziałek, bo dzisiaj zamknęli mi laboratorium przed nosem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja naprawdę nie wiem co się ze mną dzieje... bo co dwa lata mam m.in. MRI (powody neurologiczne) a to tak czułe badanie, że somatycznie wszystko wyjdzie....

 

W poniedziałek, bo dzisiaj zamknęli mi laboratorium przed nosem...

 

To co się działo zanim przyszły myśli o zatorze? Miałaś kiedyś podejrzenia o inne choroby?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja naprawdę nie wiem co się ze mną dzieje... bo co dwa lata mam m.in. MRI (powody neurologiczne) a to tak czułe badanie, że somatycznie wszystko wyjdzie....

 

W poniedziałek, bo dzisiaj zamknęli mi laboratorium przed nosem...

 

To co się działo zanim przyszły myśli o zatorze? Miałaś kiedyś podejrzenia o inne choroby?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Choroby trzustki, nerek itd. miałam usg, które niczego nie wykazało...

Bo zaczęła boleć mnie lewa łydka i zastanawiałam się czemu. Czytałam w necie i natrafiłam na możliwość zakrzepicy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Choroby trzustki, nerek itd. miałam usg, które niczego nie wykazało...

Bo zaczęła boleć mnie lewa łydka i zastanawiałam się czemu. Czytałam w necie i natrafiłam na możliwość zakrzepicy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeci raz? ...

 

-- 13 lip 2012, 17:02 --

 

Boje się :why:

 

-- 13 lip 2012, 17:37 --

 

Teraz czytałam na necie, że te nogi są wtedy gorące i spuchnięte. A moje nie są spuchnięte tylko bolą, taki jakby prąd przechodzi w niektórych miejscach... :zonk:

 

-- 14 lip 2012, 08:33 --

 

Jak oni mnie wszyscy wkurwiają. Chcę tylko żeby mnie zawieźli na badania bo ja nie mam czy dojechać, ale wszyscy mówią, że wydziwiam itd. ok, jeśli te badania wyjdą dobrze to zapraszam ich na przeprosinowe piwi, ale co jeśli ich nie zrobię a tak jednak coś będzie? ;(

Ja nie chce umierać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeci raz? ...

 

-- 13 lip 2012, 17:02 --

 

Boje się :why:

 

-- 13 lip 2012, 17:37 --

 

Teraz czytałam na necie, że te nogi są wtedy gorące i spuchnięte. A moje nie są spuchnięte tylko bolą, taki jakby prąd przechodzi w niektórych miejscach... :zonk:

 

-- 14 lip 2012, 08:33 --

 

Jak oni mnie wszyscy wkurwiają. Chcę tylko żeby mnie zawieźli na badania bo ja nie mam czy dojechać, ale wszyscy mówią, że wydziwiam itd. ok, jeśli te badania wyjdą dobrze to zapraszam ich na przeprosinowe piwi, ale co jeśli ich nie zrobię a tak jednak coś będzie? ;(

Ja nie chce umierać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×