Skocz do zawartości
Nerwica.com

Rzucił mnie i wszystko wróciło...


izucha

Rekomendowane odpowiedzi

bo sam cale zycie szukalem wrazen.

hehehe, no a jakże, w końcu normalność i spokój są taaaaaaaaaakie nudne :mrgreen:

ale ja właśnie takiego spokoju pragnę, tylko nie potrafię go utrzymać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo sam cale zycie szukalem wrazen.

hehehe, no a jakże, w końcu normalność i spokój są taaaaaaaaaakie nudne :mrgreen:

ale ja właśnie takiego spokoju pragnę, tylko nie potrafię go utrzymać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bylociezko, no nie ja tak nie mam w ogóle. A już po3 miesiącach? To mnie zszokowałeś troszkę.

Wystarczy , że ostatnio sobie przeczytałam na wp pierdołę typu "10sygnałow że facet zdradza" i zgadzała mi się chyba połowa, choć to nieprawda, to i tak się człowiek poryje, zwłaszcza czlowiek z dda, bojący się porzucenia.

A to co ty mówisz, to pewnie raz że nuda a dwa że boisz się bliskości, tak przynajmniej podejrzewam.

Trochę chyba off-topa robimy, ale w sumie nadal rozmawiamy o związkach, to może nie aż tak wielkiego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bylociezko, no nie ja tak nie mam w ogóle. A już po3 miesiącach? To mnie zszokowałeś troszkę.

Wystarczy , że ostatnio sobie przeczytałam na wp pierdołę typu "10sygnałow że facet zdradza" i zgadzała mi się chyba połowa, choć to nieprawda, to i tak się człowiek poryje, zwłaszcza czlowiek z dda, bojący się porzucenia.

A to co ty mówisz, to pewnie raz że nuda a dwa że boisz się bliskości, tak przynajmniej podejrzewam.

Trochę chyba off-topa robimy, ale w sumie nadal rozmawiamy o związkach, to może nie aż tak wielkiego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kafka, potzrebuje wrazen, endorfin. jak nic sie nie dzieje to usycham i czuje, ze umieram. Wiesz co ale to milosc mojego zycia tak wogole, ktora mnie kiedys rzucila, bo ja krzywdzilem, wrocilismy do siebie znowu, znowu mnie rzucila :D wtedy pilem prawie 2 tyg i nic jesc nie moglem. teraz mam to troche w dupie ;) co ma byc moje to bedzie.

 

najwyzej bana dostaniesz :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kafka, potzrebuje wrazen, endorfin. jak nic sie nie dzieje to usycham i czuje, ze umieram. Wiesz co ale to milosc mojego zycia tak wogole, ktora mnie kiedys rzucila, bo ja krzywdzilem, wrocilismy do siebie znowu, znowu mnie rzucila :D wtedy pilem prawie 2 tyg i nic jesc nie moglem. teraz mam to troche w dupie ;) co ma byc moje to bedzie.

 

najwyzej bana dostaniesz :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bylociezko, tia bana, za dobre układy tu mam:P

potzrebuje wrazen, endorfin. jak nic sie nie dzieje to usycham i czuje, ze umieram.

ciekawe czy da sie to zmienić, a moze jakbyś sporty ekstremalne zaczął uprawiać?no bo wiesz, dziewczyny będą cierpieć, jak będziesz je zdradzał i rozglądał się za nowymi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bylociezko, tia bana, za dobre układy tu mam:P

potzrebuje wrazen, endorfin. jak nic sie nie dzieje to usycham i czuje, ze umieram.

ciekawe czy da sie to zmienić, a moze jakbyś sporty ekstremalne zaczął uprawiać?no bo wiesz, dziewczyny będą cierpieć, jak będziesz je zdradzał i rozglądał się za nowymi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bylociezko, to cieszę się że mój facet tak nie ma (albo o tym nie wiem jeszcze), w przeciwieństwie do poprzedniego, kurde, a może to wlasnie ty jesteś?:D ale raczej nie ;) "trenowalem ostro przez 10 lat" się nie zgadza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bylociezko, to cieszę się że mój facet tak nie ma (albo o tym nie wiem jeszcze), w przeciwieństwie do poprzedniego, kurde, a może to wlasnie ty jesteś?:D ale raczej nie ;) "trenowalem ostro przez 10 lat" się nie zgadza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bylociezko, to jest sztuka dla mnie niepojęta, choć czasem sie cieszę, no i w końcu idę na terapię, a to chyba znaczy że chce zachować to co mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bylociezko, to jest sztuka dla mnie niepojęta, choć czasem sie cieszę, no i w końcu idę na terapię, a to chyba znaczy że chce zachować to co mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bylociezko, sugerujesz że jest inaczej? w głowie to ja mam poukładane na tyle, na ile sama mogłam, teraz musze, chce isc dalej, ale potrzebuje wlasnie pomocy

wiesz,jakbym robila to tylko i wylacznie dla siebie to moglabym to w ogole w kąt pierdolnąć, gdyż ja to najbardziej z związkach odczuwam, a jak jestem sama to jest inaczej, normalniej jakby, bo nie ma tej drugiej osoby która jest jakby lustrem, i to jest wtedy własnie łudzenie się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×