Skocz do zawartości
Nerwica.com

Rzucił mnie i wszystko wróciło...


izucha

Rekomendowane odpowiedzi

To ja się odzywam i powiem Wam coś...

Zakończyłam definitywnie "znajomość" z moim byłym, o którym była tutaj mowa. Okłamywał mnie, nie szanował mnie.

Jeszcze niedawno myślałam, że nie potrafię żyć bez niego, dzisiaj myślę, że nie umiałabym z nim żyć.

Strasznie jest mi ciężko. Ale wierzę, że za jakiś czas będzie mi lepiej, że to mi pomoże.

Pousuwałam go z fb, maila, telefonu. Ostrzegłam znajomych, że nie chce wiedzieć co u niego, że nie obchodzi mnie to.

Podarłam zdjęcia. W zamiarze mam wysłać mu wszystkie pamiątki. Nie jest ich wiele...

 

Jak sądzicie? Czy dobrze zrobiłam? Miał ktoś podobne doświadczenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a po co mi to trzymać wszystko?

póki co, mam jeszcze te pamiątki. Nie chcę ich nawet wyjmować z szafy. Bo zacznę przeglądać.

Zapomnę o nich, jeśli nie będę tam zaglądała. Może to i dobrze...

Nie chcę o nim pamiętać... Chcę powoli zapominać. Może to jest rodzaj ucieczki. Nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

izucha, ja wykasowałam wszelkie zdjęcia z komórki i komputera i oddałam zdjęcie jakie miałam.

No, ale przedmioty, typu jakieś prezenty (ksiązka, płyta) sobie zostawiłam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja część rzeczy wyrzuciłam, część nie. Gdybym chciała tak wszystko wyrzucać, to musiała bym sporo wartościowych sprzętów powywalać -bez sens. ;) Na początku je pochowałam, z czasem ból zanikł i wystawiłam je z powrotem. Ani mnie one nie grzeją, ani nie chłodzą. Zdjęć wspólnych nie zachowałam i nie żałuję tego. Wspomnienia mam w głowie, nie potrzebuję do tego zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×