Skocz do zawartości
Nerwica.com

Rzucił mnie i wszystko wróciło...


izucha

Rekomendowane odpowiedzi

bylociezko, bo to taki okres największego wybuchu "uczuć", a raczej chemia, endorfiny itd

Podobno okres zakochania potrafi trwać 2 lata, ale my dda mamy czasem takie tendencje do przyspieszania spraw w tym zakresie, tzn szybkiego przechodzenia tego okresu, no i wtedy jak te super fajne emocje opadają, zaczynają się problemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bylociezko, bo to taki okres największego wybuchu "uczuć", a raczej chemia, endorfiny itd

Podobno okres zakochania potrafi trwać 2 lata, ale my dda mamy czasem takie tendencje do przyspieszania spraw w tym zakresie, tzn szybkiego przechodzenia tego okresu, no i wtedy jak te super fajne emocje opadają, zaczynają się problemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bylociezko,

jako kobieta pewnie szukala we mnie oparcia

to raz,a dwa, że była może "normalna" i nie rozumiała jak można czuć się samotnym wśród ludzi; a poza tym byliście z sobą 3 miesiące wtedy, to bardzo mało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bylociezko,

jako kobieta pewnie szukala we mnie oparcia

to raz,a dwa, że była może "normalna" i nie rozumiała jak można czuć się samotnym wśród ludzi; a poza tym byliście z sobą 3 miesiące wtedy, to bardzo mało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bylociezko, widocznie tylko ty jestes taki nienormalny:p

A poważne to myślę, ze tylko ci sie tak wydaje, bo jak znajdziesz się w grupie wśród swoich czyli dda, a jest ich baaaaaaaardzo dużo, tp znajdziesz też zrozumienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bylociezko, widocznie tylko ty jestes taki nienormalny:p

A poważne to myślę, ze tylko ci sie tak wydaje, bo jak znajdziesz się w grupie wśród swoich czyli dda, a jest ich baaaaaaaardzo dużo, tp znajdziesz też zrozumienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×