Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jestem jak Ferdek .


wiejskifilozof

Rekomendowane odpowiedzi

TO TRZEBA SPRAWDZIC!!!!!!!!!!!!

 

zaburzenia psychiczne

schizofrenia

zaburzenia lękowe

zaburzenia osobowości

zaburzenia odżywiania

otępienie

zespół Aspergera[8]

 

 

 

choroby endokrynne

choroba Cushinga

choroba Addisona

choroby tarczycy (zwłaszcza niedoczynność)

choroby przytarczyc

choroby związane z zaburzeniami cyklu miesięcznego

 

 

 

choroby neurologiczne

stwardnienie rozsiane

choroba Parkinsona

choroba Huntingtona

uszkodzenie rdzenia kręgowego

uraz, guz oraz udar mózgu (zwłaszcza zawały lewej przedniej części)

 

 

 

choroby zakaźne

zapalenie wątroby

mononukleoza zakaźna

opryszczka

bruceloza

dur brzuszny

AIDS

kiła

 

 

 

inne choroby

choroby nowotworowe (zwłaszcza trzustki)

toczeń rumieniowaty układowy

reumatoidalne zapalenie stawów

niewydolność nerek

porfiria

niedobór niacyny

przewlekłe stany bólowe

 

8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:smile:

Masturbacja jest spoko, bo ręką jest duży ucisk, większy niż w pochwie. 8) I za darmo.

 

he he a w pochwie to nie za darmo ? :mrgreen:

a jeśli Renia Rączkowska lepsza, to czemu sex z kobietami jest tak popularny ? :P

 

sorry też dygresje, ale temat "ferdek" chyba jest z tych bardziej lajtowych :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubie piłkę i browary,

i zupełnie jak mój stary,

w życiu swoim to nie robię kurde nic!

 

Raz pod wozem,

raz na wozie

tak się żyje w panderozie,

którą czasem w telewizji Polską zwą,

dzisiaj żyjesz,

jutro gnijesz,

co zarobisz to przepijesz,

to wyrazić dzisiaj pragnę piosnką tą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prześledzeniu tematu i lekkim utożsamieniu się z autorem chciałbym stanąć lekko w jego obronie.

Mamy materialistyczny świat i jeśli ktoś nie pracuje, żeby dać zarabiać $ wielkim tego świata w zamian za sprzedanie duszy to traktuje się go jako pasożyta. Mi się nie podoba owczy pęd, na zasadzie inni tak żyją to ty musisz tak samo. Jeśli ktoś ma zdrowie na ciężką pracę w niestabilnych gospodarczo czasach to jego sprawa. Nie mówię, że nic nie trzeba od siebie wymagać, ale sądzę, że skoro mamy osiągnięcia techniki itd. , z drugiej strony bezrobocie to praca nie jest konieczna dla przeżycia ludzi. Jest konieczna, bo taki mamy system społeczny. Gdyby sprawy były inaczej sterowane ludzie pracowaliby po 4 h dziennie, a resztę czasu by mieli dla siebie (przykład). No ale jak wykazuje teoria gier i doświadczenie, ludzie nie potrafią tworzyć sprawiedliwych systemów. Jak nie feudalizm, to niewolnictwo, dyskryminacja, wojny. Nie traktujmy pracowitości jako wyznacznika człowieczeństwa. No i dochodzi kolejna sprawa, ślepemu, albo człowiekowi bez nóg też można kazać ciężko pracować. Schizofrenia to ciężka choroba, a jedyny problem jest taki, że nie ma metod obiektywnych żeby stwierdzić kto jest chory. Myślałem, że chociażby na tym forum będzie większe zrozumienie. Sam spotykam się z szykanami w rodzinie: czemu nie skończyłem studiów, czemu nie mam prawa jazdy, czemu nie robię kariery. Niestety, społeczeństwo tego nie rozumie. Całe szczęście, że pośród wilków są też i owce, osoby które chcą coś dobrego w tym kraju zrobić i chorych psychicznie nie daje się do gazu jak przykładowo w III Rzeszy.

 

Czemu taki długi wpis? Po prostu utożsamiłem się częściowo z historią detektywa. Cieszę się, że popadłem w ciężką psychozę, bo przynajmniej mam na piśmie argument, że nie wymyślam. Żaden człowiek dla głupiego papierka nie robiłby takich rzeczy i się tak nie zachowywał. Tak ciężko zrozumieć, że mózg to taki sam narząd jak serce i wątroba i też się psuje? A nawet jest bardziej skomplikowany, więc dziwić powinno gdyby choroby psychicznie nie istniały. Eh, wzburzyłem się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×