Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nie mogę znaleźć chłopaka/dziewczyny


peace-b

Rekomendowane odpowiedzi

człowieku nerwico, a ile Ty czasu poświęcasz (dziennie, w tygodniu, w miesiącu) na to, by poprawić swój wizerunek, skoro tak bardzo Ci przeszkadza ?

Dla mnie taka postawa jest co najmniej "dziwna" :roll: Bo albo się czegoś pragnie i się dąży do tego, albo się nie robi nic i nie ma się do nikogo pretensji :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle tylko, że jeśli zdecydujecie się na rozwój np. ciała, mniej czasu będziecie mogli poświęcić na rozwój "ducha" i odwrotnie

 

Jeśli chodzi o sztuki walki to poza sprawnością nabierasz pewności siebie, stajesz się wytrzymalszy na ból i silniejszy psychicznie. Tak więc jeśli ktoś jest dość nieśmiały to bardzo polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

człowieku nerwico kup hantle i ćwicz w domu. Jedz mniej i często. A zresztą 8)

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 12:15 am ]

Jeśli chodzi o sztuki walki to poza sprawnością nabierasz pewności siebie, stajesz się wytrzymalszy na ból i silniejszy psychicznie. Tak więc jeśli ktoś jest dość nieśmiały to bardzo polecam.

 

Ja nie stosowałem tego ale polecam. Również takie sporty jak kręgle (bowling) i bilard (pool) bo są towarzyskie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

człowieku nerwico, to Tobie przeszkadza Twój wizerunek, więc zakładam, że wiesz, co Ci się nie podoba w Tobie. A jeśli Ci coś na prawdę przeszkadza, to choćbyś musial nauczyć się klaskać uszami, to byś to zmienił.

Jeśli uważasz, że potrzebujesz siłowni, to nie musisz korzystać z "publicznej" siłowni - możesz domowymi sposobami zrobić własną mini-siłownię.

Jeśli zależy Ci na odchudzaniu się, uprawiaj jakiś sport, ruszaj się. Rower chyba masz, nie ? Zacznij od kilku km dziennie, a za parę miesięcy dobrnij do kilkudziesięciu dziennie, wtedy zauważysz efekty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee a jak zrobić mini siłownie domowymi sposobami????? >

 

http://www.kulturystyka.pl/atlas/trening_domatora.htm

 

 

trening na brzuch- 6 weidera:

http://www.kulturystyka.org.pl/modules/news/article.php?storyid=176

 

lub też ABS II:

http://www.sfd.pl/Legendarny_ABS_II-t180570.html

 

6weidera robiłem, niestety nie wytrwałem do końca, ale dużo mi dał na wytrzymałość, na początku wydaje się bardzo łatwy, ale potem jest już hardkor, ABS II nie robiłem, ale ludzie mówią, że jest dobry.

 

kup sobie też drążek rozporowy do drzwi, kosztuje ok 20 zł, bardzo dobra rzecz do ćwiczeń, mam i polecam. Osobiście przełamałem strach do siłowni po tym jak tam poszedłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś sama powiedziała że w kolejne soboty i niedziele będzie w sklepie , myslę że ona wie że ją lubię i że mnie interesuje i chcę ją lepiej poznać. tylko wydaje mi się że sprawdza , czy faktycznie tak jest jak ona myśli .

 

jeżeli kims dla mnie będzie dalej , to boję się co dalej będzie, boję się że dalej sobie nie poradzę ( lub będę miał duże problemy ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwie siatki z ziemniakami i kij od szczotki i masz sztangę

 

:lol: mam nadzieję że to żart , przędzej zrzuci to sobie na głowę niż będzie efektywnie ćwiczył ...

 

Darek : pierwszy problem nadwaga.. chudniesz gdy masz ujemny bilans kaloryczny , więcej owoców , warzyw ..mniej chipsów i coli , zresztą profeslonajlna dietę znajdziesz na www.sfd.pl ... co do domowej siłowni ..ktoś wspominał o drążku , nie sądzę żeby to był dobry pomysł dla poczatkującego , ponieważ całkiem możliwe że nie podciągnie się ani razu , na to trzeba więcej czasu , ćwiczeń , zacznij od ćwiczeń brzucha (podany wyżej ABS II - jest genialny ... ) , troche biegów na poczatek żeby rozruszać ciało i przygotować do czegoś więcej.. później jak najbardziej hantelki (mam swoje stare więc jak coś to służę pomocą ;) ) i reszta ... podstawą jest dieta + odpowiednie ćwiczenia .

 

Pozdrawiam

Paweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanie :

 

 

niewiem czy koleżance (narazie jest to jeszcze koleżanka ) wypada na 14 lutego (w czwartek ) wysłać jakiegoś sms,s z życzeniami ?

 

jeżeli tak to jakie życzenia ( tak żeby jej nie urazić )?

 

to jest narazie tylko koleżanka .

I boję się że jak takiego sms-a , to może się na mnie obrazić, albo zrobię z siebie pośmiewisko ( a niechcę zrobić z siebie pośmiewiska )

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 12:04 pm ]

jeżeli tak, czy takie proste " W dniu św .Walentego wszystkiego najlebszego " - może być ? ( ja się na takich żeczach nie znam )

 

 

czy " W dniu walentynek wszystkiego najlebszego" - które jest lebsze .

 

 

to jest narazie koleżanka , ale czy takie życzenia mogą poprawić jeszcze bardziej ralacje z tą koleżanką ?

 

nie wiem czy wysyłać w czwartek , czy nie - ( tak naprawdę boję się takie coś wysłać żebym przez przypadek nie popsół sobie znajomość z nią )

 

naprawdę boję się do niej wysyłać jakie kolwiek sms-y żeby nie było (tak jak wcześniej z innymi było )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

artek222:ja na Twoim miejscuto poszedłbym do niej i sam powiedział jej te zyczenia no ale wiem że bojąc sietak jak teraz nie zrobilbym tego więc....forma smsu jest jak najbardziej odpowiednia ;) Hmmm mogłbyśtroszeczke bardziej te życzenia rozbudować ale myśłe że nawet samo"Wszystkiego najlepszego w dniu Świętego Walentego"będzie ok.Myslę że takie życzenia jak najbardziej poprawią relacje między wami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi pozostają życzenia w formie sms,a bo w ciągu tygodnia nie mam z nią żadnego kontaktu , tylko w sobotę , i niedzielę ( prędzej w niedzielę ) bo w sobotę mam takie dodatkowe studium ( ona o tym wie że w ciągu tygodnia jestem późno w domu ).

 

nie wiem co myśleć, ostatnio sama powiedziała że jest co tydzień w sklepie ( to chyba dobrze ?) widzę że mnie akceptuje , ale jest bardzo w sobie zamknięta - czekam żeby do mnie przyszła z komputerem, to będzie możliwość żeby ją lepiej poznać .

 

 

 

---------------------------------------------------

z mojego doświadczenia , przekonałem się dużo razy , że Krzysztof Krawczyk . (to co przekazuje w swoich dziełach ) daje duże natchnienie do działania , on działa lepiej niż nie jeden przycholog , dzięki temu zdecydowałem się na znajomość z tą moją koleżanką .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.ktoś wspominał o drążku , nie sądzę żeby to był dobry pomysł dla poczatkującego

 

Drążek to świetna sprawa, nikt nie mówil, że musi się od razu podciągać, może po prostu wisieć z brodą na drążku trzymając się mięśniami rąk, to na pewno zrobi...A jak na początku mu podciąganie nie wyjdzie to niech po prostu próbuje, w końcu się uda. Bez silnej woli niczego nie osiągnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niah niah sztuki walki xD ja znowu sobie pomykam na treningi i jest ekstra. Co do siłowni to równie dobrze można ją sobie zrobić w domu, uwierzcie mi. Ja mam drążek to i podciągać się można i brzuszki robić (jak się zamocuje na dolnej części framugi) do tego pompki, kamienie na bicepsy i ramiona (nieźle się ćwiczy xD) przysiady w obciążeniem na uda wspięcia na palcach z obciążeniem na łydki, na mięśnie grzbietu też ćwiczenia mam. To wcale nie jest drogie żeby sobie ładną siłownie zrobić w domu. A niedługo zestawik ciężarów, niedrogi ale super jest, sobie kupuje. I siłownia jak ta lala komforcik w domu za darmo. A i jeszcze skakanka, na kondychę. Skakanka jest super. No więc trochę wkładu i można sobie w domu super siłownie urządzić. I do tego dieta odpowiednia, ja jem witaminki wszystkie dosłownie, żeby zapotrzebowanie zaspokoić (i żeby białka lepiej przyswajać) nom i dodatkowo nisko tłuszczowa wysokobiałkowa i jest ekstra :) a kondycja i mięśnie w oczach rosną. Także nic trudnego.

 

Pozdrawiam. uh się rozpisałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego?

Bo nie wiem co ja mam tam robić co powiedzieć do kogo pójśc itp.

 

:shock: ... wiecie co obserwuje od jakiegoś czasu ... grupkę ludzi która prześciga się w udzielaniu pomocy koledze o nicku czlowiek nerwica ... a ten nie dość że nie docenia tego , to nawet nie usiłuje niczego zrobić by zmienić swoją sytuację .. potrafi się tylko użalać nad sobą co skutecznie mu wychodzi już od dłuższego czasu .. wiem że to forum depresji i nerwicy , ale do diabła choć każdemu jest ciężko kombinujemy a ten człek jest zwyczajnie niereformowalny ... darek : cud nie nastąpi , a jeśli myślisz że ktoś z nieba Ci ześle prezent to się zawiedziesz ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi pozostają życzenia w formie sms,a bo w ciągu tygodnia nie mam z nią żadnego kontaktu , tylko w sobotę , i niedzielę ( prędzej w niedzielę ) bo w sobotę mam takie dodatkowe studium ( ona o tym wie że w ciągu tygodnia jestem późno w domu ).

 

nie wiem co myśleć, ostatnio sama powiedziała że jest co tydzień w sklepie ( to chyba dobrze ?) widzę że mnie akceptuje , ale jest bardzo w sobie zamknięta - czekam żeby do mnie przyszła z komputerem, to będzie możliwość żeby ją lepiej poznać .

---------------

ja nie mam problemu z odzywaniem się do koleżanki , ( tylko , mam w tym że nie potrafię zapomnieć o innych wydażeniach jakie miałem w cześniej z innymi )

 

 

a że nigdy nikomu życzeń na walentynki nie wysyłałem , to nie wiem czy koleżańce , takie zyczenia .

-------------------------------

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nawet nie usiłuje niczego zrobić by zmienić swoją sytuację .. potrafi się tylko użalać nad sobą co skutecznie mu wychodzi już od dłuższego czasu .. wiem że to forum depresji i nerwicy , ale do diabła choć każdemu jest ciężko kombinujemy a ten człek jest zwyczajnie niereformowalny ... darek : cud nie nastąpi , a jeśli myślisz że ktoś z nieba Ci ześle prezent to się zawiedziesz ...

 

Kurde racja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darek co to za problem zarejestrować się na forum kulturystycznym i poprosić o pomoc w ułożeniu treningu na zrzucenie kilku zbędnych kilo? Poza tym na siłowniach są instruktorzy którzy zajmują się właśnie tym, żeby wytłumaczyć co i jak początkującym... :roll:

Ja sam kiedyś na forum kulturystycznym prosiłem o pomoc innych i pomogli mi ułożyć plan treningowy.

Co do skakanki to zgadzam się, jest świetna na kondycje.

Ale z obciążeniami na łydki(np biegając czy przy kopaniu)nie polecam ćwiczyć, bo stawy się niszczą i potem będą kolejne problemy.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×