Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nasze blogi, strony w itp. - zapraszamy!!!! :)


C(c)złowiek

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

 

Mam na imię Kamil. Od pewnego czasu borykam się z bezsennością która przeradza się w coś zupełnie innego.

Chciałbym podzielić się z wami moimi doświadczeniami, mój blog: bojesiespac.pl

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

 

Mam na imię Kamil. Od pewnego czasu borykam się z bezsennością która przeradza się w coś zupełnie innego.

Chciałbym podzielić się z wami moimi doświadczeniami, mój blog: bojesiespac.pl

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

chciałbym Wam polecić nowy portal psychologiczny mojapsychologia.pl. Dopiero się rozwijamy ale już mamy bardzo dużo ciekawych artykułów i wciąż dochodzą nowe.

Ważną funkcjonalnością portalu jest również baza psychologów i terapeutów w poszczególnych miastach.

Zapraszamy i liczymy również na opinie i uwagi.

MojaPsychologia.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

chciałbym Wam polecić nowy portal psychologiczny mojapsychologia.pl. Dopiero się rozwijamy ale już mamy bardzo dużo ciekawych artykułów i wciąż dochodzą nowe.

Ważną funkcjonalnością portalu jest również baza psychologów i terapeutów w poszczególnych miastach.

Zapraszamy i liczymy również na opinie i uwagi.

MojaPsychologia.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego spam? To chyba jest forum psychologiczne więc czemu mielibyśmy nie poinformować o nowym portalu związanym z tematyką, na którym jest naprawdę dużo fachowej wiedzy i który z pewnością będzie ciągle rozwijany?

Zapraszamy i liczymy na bardziej rzeczowe komentarze i uwagi ;) Również krytyczne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego spam? To chyba jest forum psychologiczne więc czemu mielibyśmy nie poinformować o nowym portalu związanym z tematyką, na którym jest naprawdę dużo fachowej wiedzy i który z pewnością będzie ciągle rozwijany?

Zapraszamy i liczymy na bardziej rzeczowe komentarze i uwagi ;) Również krytyczne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troche mało, definicje to i ja znam. Chodzi mi o leczenie, farmakoterapie, psychoterapie, ćwiczenia neutralizujące obsesje / natręctwa, i najważniejsze - doraźne metody radzenia sobie i zwalczania obsesji oraz nie wykonywanie ich 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troche mało, definicje to i ja znam. Chodzi mi o leczenie, farmakoterapie, psychoterapie, ćwiczenia neutralizujące obsesje / natręctwa, i najważniejsze - doraźne metody radzenia sobie i zwalczania obsesji oraz nie wykonywanie ich 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://cloudymind.pl/

 

Może się w końcu podzielę, chociaż mam w podpisie i pewnie parę osób już weszło^^ Metody, które mi pomogły na moją nerwicę i które znalazłam już po wyjściu na prostą. Naprawdę zależy mi na tym, żeby ludzie nad sobą pracowali:)

To ten, zapraszam :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×