Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

feniks1123

Użytkownik
 • Zawartość

  26
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. feniks1123

  Szkolenie "Transformaca"

  każdy ma prawo wyboru swojego trenera :)
 2. Zapraszam na jednodniowe szkolenie transformacyjne, które odbędzie się w marcu 2014. Przeznaczone jest dla osób oczekujących błyskawicznego i rewolucyjnego rozwoju osobistego. Pragnących doświadczyć natychmiastowe i permanentne efekty zmian. Zakres tematyczny szkolenia: Model funkcjonowania umysłu ludzkiego Eliminacja barier (nieracjonalny strach, niepewność, wątpliwość) stojących na drodze do życia o którym marzysz ( np. możliwość rozpoczęcia rozmowy z kobietą/mężczyzną, zdolność do wystąpień publicznych, odzyskanie pewności siebie, eliminacja niepewności, zaburzeń lękowych, nieśmiałości itd.) zwiększenie poziomu inteligencji emocjonalnej Odzyskanie silnej i naturalnej motywacji oraz determinacji w osiąganiu celów, Ewolucji i transformacji osobowej, Odzyskanie kontroli nad swoim życiem Dla kogo? Dla każdego kto chce diametralnie odmienić swoje życie i zacząć żyć w sposób o jakim marzy. Dla każdego kto znajduje się w martwym punkcie i nie wie jak z niego wyjść. Dla wszystkich co chcą odmienić wzbogacić swoje życie. Dla tych którzy mają już dość nieśmiałości przez którą życie do tej pory przechodziło im między palcami. Dodatkowo dla każdego uczestnika szkolenia godzinne telefoniczne bądź przez komunikatora skype wsparcie poszkoleniowe kiedy tylko będziesz potrzebować. http://transformacja-umyslowa.blogspot.com/2013/10/transformacja.html
 3. Coaching indywidualny z zakresu rozwoju osobistego polegający na eliminacji Twoich negatywnych barier stojących na drodze do osiągania tego co chcesz. Chcesz osiągnąć niezłomną motywację i determinację w realizacji wyznaczonych celów i marzeń bądź znacząco ją zwiększyć w związku czym wzrosną Twoje sukcesy prywatne i zawodowe. Co zyskasz? zaczniesz osiągać sukcesy bądź znacząco zwiększysz ich ilość. osiągniesz zdolności perswazyjne poprawią się Twoje relacje z otoczeniem wyeliminujesz nieśmiałość permanentnie odzyskasz pewność siebie, wiarę we własne umiejętności oraz asertywność. zwiększysz swoją inteligencję emocjonalną. ogromny rozwój osobisty http://transformacja-umyslowa.blogspot.com/2013/05/coaching-indywidualny.html
 4. Kilka lat temu miałem może nie aż tak dramatyczną sytuację jak u Ciebie ale na pewno bardzo dużo negatywnych emocji w sobie, nie odwiedzałem żadnych lekarzy a studiowałem funkcjonowanie umysłu, co mi pomogło? eliminacja tych negatywnych struktur dzięki czemu dzisiaj właściwie myśle o sobie tylko pozytywnie i cieszę się życiem.
 5. Bardzo dobry przykład tego że nie wszystko jest na tle nerwowym. Często są to objawy właśnie zaburzeń zdrowotnym w twoim przypadku niewłaściwą dietą i odżywianiem chociażby z powodu jakiejś dysfunkcji jelita. Problemy od strony mentalnej należy postrzegać tylko w niemożności osiągania celów i życia jakie chcesz prowadzić np. ze względu na nieśmiałość/lęk przed ludźmi która nie pozwoli Ci być dobrym przedsiębiorcą, mówcą, swobodnie czuć się w towarzystwie.
 6. Może należałoby zająć się przyczynami tych zjawisk. Przy czym dla każdej osoby mogą one być inne. Np. utrata pracy (zaciągnięte kredyty) kiedy osoba ma ogromne problemy z komunikacją interpersonalną a na stanowiska o które chciałaby się ubiegać podstawą jest rozmowa kwalifikacyjna, osoba nieśmiała(przede wszystkim mężczyzna), nie potrafi rozpocząć rozmowy z kobietą, nie potrafi walczyć o swoje. Przyczyna oczywiście sięga głębiej do struktur emocjonalnych które stają się barierami na drodze do tego co osoba chce osiągnąć w związku z czym poczucie własnej wartości spada, energia życia spada, a w dłuższym czasie może powstawać depresja.
 7. Nerwica i depresja są w zasadzie skorelowane ze sobą przy czym nerwica jest przyczyną depresji w związku z uczuciem bezradności poradzenia sobie z lękami emocjonalnymi które prowadzą do poważnych problemów w funkcjonowaniu w społeczeństwie wywołujących depresję.
 8. feniks1123

  Fobia społeczna!

  Chodzi mi o to, że ja jestem świetnym przykładem na to że jednak "takie lęki" można wyeliminować w taki sposób o którym piszesz, że nie da się. Mógłbyś rozwinąć ostatnie dwa zdania zacytowane przeze mnie? Może podaj przykład sytuacji którą udało Ci się wyeliminować w ten sposób. Generalnie gdyby nie moje doświadczenie może skłonny byłbym w to uwierzyć, wiem jednak że umysł po prostu tak nie działa. Chodzi o to że wszystkie decyzje mają charakter emocjonalny. Możesz sobie racjonalnie tłumaczyć np. że konkretna sytuacja nie wiąże się z żadnym zagrożeniem to w przypadku kiedy umysł zarejestrował negatywne emocje względem danej sytuacji one zawsze bezwarunkowo się pojawia. Można oczywiście robić zamierzone rzeczy pomimo pojawiających się emocji co jest energochłonne choć na pewno dużo lepsze niż bezczynność. Inaczej sytuacja wygląda u osoby o wysokim poziomie emocji reagowania, dana czynność jest dla niej tak bardzo energochłonna i nieprzyjemna w związku z czym przestaje działać a zaczyna unikać. Kiedy te reakcje zostają zneutralizowane ta sama czynność wydaje się normalnością i nie przywiązuje się aż takiego znaczenia emocjonalnego i w tym momencie następuje ogromny rozwój osobisty, ponieważ kiedy jest się zrelaksowanym w danej sytuacji to wyniki zdarzenia są nieporównywalnie lepsze i potencjał wzrasta znacząco ponieważ zaczynamy podejmować decyzje racjonalne zamiast na podstawie negatywnych silnych emocji.
 9. feniks1123

  Fobia społeczna!

  to nie są bzdury tylko doświadczenie ponad 10 letnie
 10. feniks1123

  Fobia społeczna!

  Takich lęków nie da się wyeliminować poprzez ciągłe powtarzanie zdarzenia licząc że twój umysł zinterpretuje to zdarzenie inaczej. Jest to świetna metoda ale na pogłębienie problemu. Posłużę się osobą która ma strach przed jazdą windą. Na początku jest to strach przed jazdą windą następnie przeradza się w niepokój do wejścia do środka a na końcu sama myśl wywołuje "gęsią skórkę". I koło się zamyka a osoba jest totalnie zablokowana.Dzieje się tak gdyż umysł zarejestrował takie zdarzenie w sposób silnie emocjonalny, w związku z tym będzie starać się bronić przed podobnym zdarzeniem. Dopóki te emocje nie zostaną zneutralizowane to problem będzie miał miejsce.
 11. feniks1123

  Fobia społeczna!

  Leki nigdy nie rozwiążą problemu ponieważ w takich okolicznościach działają symptomatycznie podobnie jak alkohol czyli tłumią negatywne emocje a kiedy przestają działać następuję jeszcze większa frustracja. Problemem są te negatywne emocje. Dla przykładu chcesz rozpocząć rozmowę z drugą osobą natomiast negatywne przekonania i destrukcyjne konstrukcje emocjonalne na to Ci nie pozwalają a to że weźmiesz tabletki czy sięgniesz po alkohol aby poczuć się z tym lepiej nie ma znaczenia, problem pozostaje ciągle ten sam.
 12. feniks1123

  Fobia społeczna!

  Fobia społeczna jest niczym innym jak nadwrażliwym interpretowaniem zaistniałych sytuacji na podstawie własnych lęków wewnętrznych. Wpływają na to negatywne przekonania a właściwie negatywne konstrukcję emocjonalne. W momencie kiedy złamiesz konstrukcję wyeliminujesz fobię czy lęk społeczny. Zapraszam do przeczytania artykułu: http://transformacja-umyslowa.blogspot.com/2013/10/niesmiaosc-jak-sie-pozbyc.html
×