Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy też macie problemy z nerwicą?lękami?i depresją?zapraszam


oneday

Rekomendowane odpowiedzi

Witam nazywam się Monika od ponad roku choruje na nerwice depresyjno- lękową zaczeło się to rok temu na feriach zaznałam ostrego bólu głowy i brało mnie na wymioty. Wystraszyłam się i wróciłam do domu od kuzynki. Po 2 miesiącach nie wychodzenia z domu odwiedziłam szpital Neurologiczny We Wrocławiu strasznie obawiałam się wyniku czy mam coś z sercem. Wieczory były okropne czasami już nie wiedziałam gdzie jestem. Po długim leczeniu lekarze nie wiedzieli co mi jest do póki nie zaczełam uczeszczać na terapie do psychologa indywidualnie nadal tam chodzę i nie tylko odwiedzam psychologa, ale także psychiatrę. Czasami moje życie z dnia na dzien jest czymś bardzo ciężkim do określenia boję się samej siebie wychodząc na dwór z kolezankami i kolegami wiem, że nie mogę oddalać się od domu bo czuję, że gdzies zemdleję od szpitala minęło 10 miesiecy przez prawie 9,5 nie wychodzilam z domu cięzko mi nawet było wyjść z psem wieczorem na podwórko. Wiem jak czują sie ludzie, których to dotknęło i niestety ciężko jest z tego wyjść żyje dla swojego chłopaka i rodziny, w szkole sytuacja się pogarsza jest na prawde bardzo źle czasami nie wytrzymuje i wychodze z klasy bo moje nerwy są tak mocne. Wracanie ze szkoły bylo czymś okropnym siedziałam na przestanku i myślałam, czy wrócę do domu czy zgubie sie gdzies pomiędzy ludźmi, a wiem, ze ciężko jest wytłumaczyć co się czuje kiedy ma się leki, nerwice, i oczywiscie depresje jest to cos okropnego i na prawde cięzkiego do zrozumienia przez lekarzy, ale to co chciałam przekazać osobą, które choruja, że trzeba dać radę i nie poddawać się mysleć pozytywnie i kierować się sercem. Dzięki mojemu przyjacielowi zrozumiałam wiele, że nie warto popadać, w szał i siedzieć przed komputerem bo tutaj moge chociaz pogadac normlanie z ludzmi trzeba wychodzic i czuć sie swobodnie dziękuję osoba, które przeczytały moją historie w przyszłości napisze książke o swoim zyciu, ale jako osoba 15-letnia duzo przeszłam i chcę życzyć, wszystkim zdrowia i szczęścia to co najpiekniejsze jest, w życiu pozdrawiam Oneday.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×