Skocz do zawartości
Nerwica.com

Sportowe emocje


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Statystyki są nieubłagane, choć polscy kibice zawsze uparcie wierzą w cuda ( ich limit jeśli chodzi o piłkę nożną wyczerpano już w 1974 i 1982 )

Jesteśmy zgodnie z rankingiem FIFA NAJSŁABSZĄ REPREZENTACJĄ NA TYCH MISTRZOSTWACH.

 

Podobnie wszyscy wierzyli w szanse , nie ma co ukrywać , grubego i dużo wolniejszego Adamka w walce z Kliczko.

( Adamek jest fenomenalny, ale..........w swojej naturalnej wadze. Jako spasiony koksem brojler to już zupełnie inny bokser )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buuuu... toc myslałam ze znajde tu relacje minuta po minucie a tu nic :(:P

he midas widzialam ten filmik kilka dni temu a ze był ok 10cio minutowy po 4 dałam se spokoj ale impra była gruba :P ponoc zawiesili ich do czasu "wyjasnienia sprawy" " :D mało tego jeden koles nawet w ost tyg zadebiutował w pierwszej druzynie he.. alez ta młodziez na teraz pomysły na impry :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

petruszka30, no ja też całego nie obejrzałem coś Ty :smile: jeszcze jakby tam jakieś panienki zaprosili to może bym się skusił ;)

intel, pewnie masz rację, ale dla mnie np. piłka to ostatnia rzecz w tym kraju czemu kibicuję, wszystko jest do dupy więc dla mnie to taka odskocznia, nawet jeśli to ma być wiara w cuda..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko czemu tu kibicować?

Piłka nożna w polandii ma tyle wspólnego ze sportem ile Al Capone z wychowaniem w trzeźwości.

Zarzuty dla ponad 100 osób, bezpośrednio związanych z polską ligą skutecznie kastrują we mnie wiarę w "sportową rywalizację dwóch drużyn składających się z 11 zawodników, mających na celu , w ramach ściśle określonych przepisów,umieścić piłkę w siedmiometrowej bramce przeciwnika jak największą ilośc razy."

Każdego roku mamy kolejki cudow ( co za przypadek , że zawsze pod koniec rozgrywek )

Waldemar Łysiak:

" futbol w państwie jest idealnym odzwierciedleniem panującej tam sytuacji politycznej"

Bez komentarza.............

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ ja kocham piłkę nożną !!

Tylko, że dla mnie piłka nożna to jest starcie Liverpoolu z Milanem lub Barcelony z Chelsea.

To tak jakbyś poszedł do kina i zamiast "Gladiatora" puścili " klan"

czujesz różnicę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

intel, ooo chyba grubo ponad 100, z tego co wiem to nawet koło 400. No syfiasta sprawa z tą korupcją, PZNP to bagno, którego nie powinno być, państwo w państwie, kolesiostwo itd...słaba baza szkoleniowa na terenie Polski, skauci o kant dupy rozjebać i to wszystko w kraju środka Europy prawie 40 milionowego.

Ale mimo to wierzę, że korupcja wśród piłkarzy już nie istnieje, za gorąco się zrobiło w tym temacie. Nie przepadam za Ekstraklasą, czaaaasem obejrzę szlagier Wisła-Legia-Lech.

Za łebka chodziłem na mecze swojej drużyny, ale już tego nie robię od dawna, śledzę tylko wyniki.

Natomiast reprezentacja jest czysta na stówę. Reprezentacja ma tyle wspólnego z korupcją co Mahomet z namawianiem do picia wina :P Wyjątki piłkarzy grają w Polsce, cała reszta za granicą. Chłopaki są przeciętni, ale dają z siebie wszystko, poza tym nikt nie jest idealny nawet jak się zdarzą jakieś spięcia czy ekscesy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko w Polsce zdarzają się kolejki cudów wiadomo tam gdzie są pieniądze są i przekręty a że Polska z korupcji słynie no to tak wygląda nasz futbol.

No ale polskiej ligi to w stanie nie jestem oglądać a reprezentacje oglądam ze względów patriotycznych a nie poziomu jaki prezentują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było...tymczasem przegrywają z Milanem po golu Ibrahimovicia;)

 

-- So mar 03, 2012 7:34 pm --

 

już 2 - 0 Ibra po kontrze strzelił;)

 

-- So mar 03, 2012 7:39 pm --

 

już 3-0 :) ,zgadnijcie kto strzelił....;)

 

-- So mar 03, 2012 10:34 pm --

 

Juve 1 - 0 Chievo, gol De Ceglie

 

-- N mar 04, 2012 2:43 am --

 

juve 1-1 skończyło,remis,tracą 4 pkt? do ACM.

Ale dzisiaj Ibra ładnie strzelał;) zwłaszcza chyba drugi gol był bardzo fajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Midas, nie mam biletow :( a boje sie jechac w ciemna bo to kasa i w ogole... teraz bilet bedzie jakies 400 funtow stał po stadionem ehh

musze sie z tym przespac he

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×