Skocz do zawartości
Nerwica.com

Sportowe emocje


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

hehehehe

Podobnie jak olisabebe czy jak mu tam Polakiem.

 

Dlaczego Messi może wyglądać jak kumpel ze szkoły, z ktorym spokojnie można wyskoczyć na małego browarka , bez ryzyka , że zostanie się posądzonym o homoseksualizm?

 

Gdy czasami widzę jakieś przebitki w TV ( bardzo rzadko oglądam ) z "ekstraklasy" to pierwsze co rzuca mi się w oczy to pedalskie fryzurki pajacyków.

 

No ale skoro kogoś nie można zapamiętać z powodu wyczynow na murawie, to może zapamiętaja po fryzurce i kupią do nowego klubu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, ta brama z tego filmiku, z 43 min konkretna.

 

Ja jak widzę gościa użelowanego albo po solarce, albo w innych obcisłych różowych koszulkach to też jedyne co mi się ciśnie na usta to słowo pedał. Choć inna sprawa, że to ich sprawa co ze sobą robią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

człowiek nerwica, no ta druga brama była zajebista. Włosi pewnie jakoś tak komentowali :P :

[videoyoutube=hyF9zGxr7RA][/videoyoutube]

Dla mnie największy klasyk to obydwa mecze w LM Realu M z Manchesterem z 2003r., ależ to była gra i bramki...

 

-- 10 mar 2012, 00:55 --

 

[videoyoutube=iyQ-tpAbnv0&feature=related][/videoyoutube] hahah południowcy to mają komentarze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No też bardzo ładny dwumecz,choć dla mnie lepszy dwumecz Realu z Juve,zwłaszcza spotkanie rewanżowe w Turynie kiedy Real przegrał 3-1 i odpadł;)

 

-- Wt mar 13, 2012 3:19 am --

 

[videoyoutube=]http://www.youtube.com/watch?v=OKWelB-enUo[/videoyoutube]

 

-- Wt mar 13, 2012 3:19 am --

 

Mój ulubiony mecz wlochy - niemcy z komentarzem Fabio Caressy i Beppe Bergomiego ze Sky Italia ;)

 

-- Wt mar 13, 2012 3:44 am --

 

Aaa dzisiaj kto gra w Lidze Mistrzów? Bayern z Basel czy Chelsea z Napoli,a może obydwa dzisiaj?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

człowiek nerwica, haha oni to potrafią chyba jak mało kto przeżywać mecze :D

 

Bayern pokazał Szwajcarom miejsce w szeregu, 3-0 a dopiero 45 min, ostatnio są w formie..

W meczu Inter- Marsylia liczę na jakąś dogrywkę, a może karne, fajnie by się oglądało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaak

To nie żadne "wyścigi" tylko cotygodniowa reklama marki samochodów i olejów oraz opon.

Ze sportem to nie ma nic wspólnego.

Wiecie kiedy sens by może jeszcze był?

Kiedy WSZYSCY jeździli by na takich samych samochodach , olejach i oponach.

A żeby było uczciwie dla wszystkich-co miesiąc zmiana marki obowiązującego samochodu.

No tak, ale wtedy najważniejsi stali by się kierowcy ze swoimi umiejętnościami, a nie o to w tym żałosnym cyrku chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla ścisłości - opony są te same. Tylko mieszanki różne, ale każdy musi użyć obu rodzajów... ;)

W niższych seriach typu F2 są wymiany całych zespołów, co jakiś czas dostaje się nowych ludzi do pracy, idzie się do innego środowiska. F1 to już szczyt, popis dla projektantów :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

F1 to z pewnością profesjonalne widowisko. Temu nie można zaprzeczyć.

Popis technologii XXI wieku i granic technologicznych możliwości, oraz granic możliwości człowieka w prowadzeniu urządzenia służącego do ścigania się ( no bo samochodem bolidu F1 chyba nikt już nie nazwie )

Lecz nazywanie tego widowiska sportem jest mocno naciągane.

To tak samo jakby sportem nazwać bieg na 200 m realizowany przez sportowców z amputowanymi nogami biegnących na ultranowoczesnych , kosmicznych protezach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie, to ja myślałem, że po losowaniu ćwierćfinałów LM w wątku będzie 10 stron analiz i typów, a tu cisza jak makiem zasiał :P

Petruszka pewnie już zastanawia się na, który klub się przerzucić w kibicowaniu, bo Milan został stracony przez kuleczki w bębenku :mrgreen:

CR7 okazja do dogonienia Messiego w klasyfikacji strzelców. ;)

 

Co do F1, to jak tylko trafię na wyścig to lubię obejrzeć. Kij z kierowcami, bo to głównie walka konstruktorów, najfajniej się ogląda to co się dzieje na pit stopach, synchronizacja z przeciwnikami, czy wyjedzie przed czy za rywalem, czy dokręcą dobrze koła :mrgreen: oprócz tego dobór ogumienia, częste kolizje, pourywane spojlery :pirate: Czyli sukces w F1 to chyba przede wszystkim strategia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×