Skocz do zawartości
Nerwica.com

Sportowe emocje


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Dariusz_wawa trzeba było na mecz iść

2 stówy wolę lepiej spożytkować niż patrzeć jak dostają w dupę.

 

-- 28 lut 2012, 20:37 --

 

 

Dariusz_wawa, uroki Stolicy ;) jajca to będziecie tam mieli na Euro dopiero :P

Planuję wypierniczyć z Warszawy na ten czas :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

człowiek nerwica, hmm ciezko powiedziec..

Ronaldo rasowy napastnik, ruszał sie szybciej z piłka niz bez niej :P

z kolei Figo, skrzydłowy uwielbiałam go dopoki nie przeszedł do interu :P

najprzystojniejszy z piłkarzy, zaraz po Maldinim i Roberto Baggio :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj oczywiście będzie blamaż?

Ja całkowicie straciłem zainteresowanie polską ligą ( nie wiem , kto miał tupet nazwać to ekstraklasą ) jak i reprezentacją po tym jak się piłkarzyki obrazili za gwizdy po przegranym meczu z Kolumbią na Śląskim Stadionie.

Mieszkałem kiedyś płot w płot z 3 piłkarzykami Górnika Zabrze, ktorym to klub wynajmował domek jednorodzinny.

Wypłaty mieli profesjonalne. Profesjonalnie każdego dnia chlali do 3 rano w towarzystwie dziwek przywiezionych z agencji.

Profesjonalnie żarli "wursty" z grilla i zapijali zgrzewkami browarów.Po przegranych meczach zalewali smutki w pobliskiej pizzerii z resztą drużyny.

Wszystko robili profesjonalnie . Profesjonalnie przy wódce ze mną kpili z Kiboli , którzy czy śnieg czy tez deszcz , czy spadek do drugiej ligi -zawsze przychodzą na mecze ....

Gdy stałem w agencji na bramce to czasami spotykałem ich w towarzystwie profesjonalistek-no tak ,a z kim profesjonaliści mają się zadawać.

Aha. To było 10 lat temu. Dżentelmeni o kasie nie rozmawiają. Ale zapytałem czysto teoretycznie

-ile średniej klasy piłkarz, średniego polskiego klubu może średnio zarabiać?

-15 tysiaków na ręke !!!

Od tego czasu nie interesują mnie wyczyny bandy amatorskich pajacyków, gówniarzy, którzy w wieku 20 lat przestają się rozwijać , bo są już krezusami i uznają że mogą już odcinać kupony od swojej sławy i zarobienia.

Całkowity brak profesjonalizmu i poszanowania swojej pracy, barw klubowych, kibiców .

Buraki z kasą ( nie klasą )

Nawet pod groźbą pobicia nie jestem w stanie wymienić nawet połowy klubów ekstraklasy czy połowy składu reprezentacji.

Daję slowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze zakładam że polska reprezentacja przegra chyba że grają z San Marino. Poziom jaki reprezentują polscy reprezentanci jest zbliżony do poziomu polskich polityków i w Europie nie ma tak słabej reprezentacji porównując liczbę mieszkańców kraju do poziomu gry reprezentacji, skoro małe kraje jak Portugalia, Czechy, Dani itd prezentują dużo wyższy poziom. Mamy niezłego bramkarza plus Piszczka, Błaszczykowskiego, Lewandowskiego reszta gra ogony w Europie albo gra w polskiej pseudoekstraklasie. A nasi środkowi obrońcy to już w ogóle żenada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj właśnie widziałem filmik jak młodzieżówka Lecha Poznań poćpała i urządziła sobie gay party, tylko nie mogę już go znaleźć..

Ale to nie znaczy, że każdy piłkarz ma takie podejście jest wielu OK jak i wielu z talentem, ale porytymi baniami. Nie można wrzucać do jednego worka wszystkich.

Ja dzisiaj wierzę, że chłopaki powalczą o dobry wynik, a przynajmniej zaprezentują wolę walki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z moich obserwacji wynika że chłopaki utalentowani piłkarsko z reguły mają poryte w głowie chleją, ćpają są leniwi do trenowania. Większość utalentowanych piłkarsko z mojego miasta szkoły to dziś alkoholicy(jeden był nawet kapitanem reprezentacji Polski do lat 18 czy 19) albo siedzą w pace.

 

-- 29 lut 2012, 21:14 --

 

ja stawiam 2-1 dla Portugalii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakim wynikiem obstawiacie dzisiejszy mecz?? :D

Taki jak z Haiti w 74 roku tylko dla Portugalii :D

 

sprawdzilam :mrgreen: czyli 7-0 dla Portugalii,o rany 8)

Smutne ale może być prawdziwe :D Oby moje słowa w gó....o się obróciły :D

Na Euro gramy 3 mecze , po piewrwszym nic się jeszcze nie stało, po drugim - mamy jeszcze teoretyczne szanse a po trzecim - no musimy się zmobilizować na następne mistrzostwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na razie bez bramek ale jak Nani będzie dalej w tak dziecinny sposób ogrywał polską obronę a zwłaszcza Wawrzyniaka to źle się skończy

 

-- 29 lut 2012, 22:39 --

 

Jeleń okazał się Jeleniem, dobrze że Nani później setki nie strzelił bo byśmy przegrywali. Portugalczycy są dużo lepsi ale grają na pół gwizdka a Polacy i tak se z nimi nie radzą a jedyna sytuacja bramkowa była po ich wielkim błędzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×