Skocz do zawartości
Nerwica.com

Sportowe emocje


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

No to Milan ma większe szanse przejść dalej po dzisiejszym meczu:).Najważniejsze,że nie dostali bramki.Teraz tylko brameczke na Camp Nou strzelą i Barca tak dzisiaj wspierana przez stronniczego komentatora Polsatu,odpadnie:):)..Dzisiaj myślałem,że komentator dostaje orgazmu za każdym razem kiedy Messi był przy piłce...A i to jego,że "Barca ma większe szanse bo teraz pojadą na Camp Nou" - no cholera,przecież jak tam dostaną w dupę jedną bramką to są skończeni,więc co on pieprzył?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak już powiedziałem wcześniej-ewentualne wyeliminowanie Barcy przez Milan da im takiego mentalnego kopa, że NIKT ich raczej w drodze do finalu i zapewne w finale nie powstrzyma.

To tak , jakbym rozwalił w ringu przez nokaut Kliczko.

Kto mógłby mi potem w ringu sprostać? Mentalnie czułbym się mistrzem a w sporcie taka pewność siebie i wizualizacja sukcesu to potęga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Intel ja nie rozważam innej możliwości,niż taka,że Milan ogra Barcę.Tak będzie...i będzie płacz polskich komentatorów sportowych,bo przecież Barca taka och,ach....... :mrgreen:

 

-- N kwi 01, 2012 9:44 pm --

 

Tymczasem Juve - Napoli - gra głównie toczy się na połowie boiska,było kilka sytuacji dla Juve,Napoli może miało dwie..ogólnie mam nadzieję,że obie ekipy się rozkręcą w drugiej połowie.Narazie 0:0.

 

-- N kwi 01, 2012 9:55 pm --

 

1-0 Bonnucci :)

 

-- N kwi 01, 2012 10:17 pm --

 

Vidal ale uderzył!!!! 2-0 :)))) hehe i tylko 2 punkty do Milanu;)

 

-- N kwi 01, 2012 10:18 pm --

 

Kurde ale byl by gol teraz,ale Vucinić nie trafił....

 

-- N kwi 01, 2012 10:25 pm --

 

Wow Del Piero wszedł i już zaliczył asystę:)))) Strzelił Quagliarella :) 3-0

 

-- Pn kwi 02, 2012 12:01 am --

 

[videoyoutube=]http://www.metacafe.com/watch/8308792/juventus_3_0_napoli_bramki_pl/[/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drugi karny podyktowany "na siłę"

No tak , ktoś powie, nawet bez tego karnego było by 2-1 i awans dla Barcy

Nic bardziej mylnego !!

Inaczej się gra przy satysfakcjonującym wyniku 1-1 , gdzie można spokojnie zorganizować defensywę, a inaczej przy 1-2 , kiedy trzeba się "odkryć" . Trzecia bramka to już właśnie popłuczyny niesprawiedliwego karnego.

W meczach o taką stawkę , gdzie jedna błędna decyzja niweczy dorobek całej edycji LM takie kontrowersje nie powinny mieć miejsca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jest to, że zapomnieliście o ewidentnym karnym dla Barcelony z pierwszego meczu.... obiektywizm przede wszystkim....

Poza tym karny był, głupi, ale wedle przepisów był. Jedyne do czego bym się przyczepił w pracy sędziego to niepodyktowanie karnego na Ibrze, choć tu też z kamer telewizyjnych nie zobaczymy na 100% jak było. Natomiast sędzia był bardzo blisko całej sytuacji i jeszcze oprócz tego mógł pokazać 2x żółte kartki dla Barcy.

 

Kto był lepszy nie ma chyba wątpliwości. Barcelona oddała 21 strzałów!, Milan.....3, posiadanie piłki koło 61% dla Barcelony!, poza tym fajna gra dla oka dużo podań z klepki, rajdów, ciekawych rozwiązań.

Z taka gra Barca bedzie miala problemy z wygranie LM.
Gra z Milanem, czyli jednym z kolosów futbolu i zaprezentowanie futbolu o dwie klasy wyżej....Chyba inne mecze oglądaliśmy ;)

 

Finał będzie piękny Real/Bayern- Barcelona, czyli 3 najlepsze obecnie drużyny na świecie i grające najładniejszy futbol dla oka.

Jakby Grał Bayern w finale to dopiero im będę kibicował w starciu z Barcą :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tylko mam nadzieję że Chelsea odpadnie w starciu z Barcą reszta wyników jest mniej ważna. Nienawidzę Chelsea dla mnie mogą gwizdać dla barcy ile chcą byle tylko te londyńskie cioty odpadły.

 

-- 04 kwi 2012, 22:40 --

 

Chelsea przeszła jak było do przypuszczenia no ale gdyby Benfica nie grała w 10-tkę przez sędziego może byłoby inaczej choć i tak wcale nie było widać tej przewagi zawodnika na boisku. Mam nadzieję że w półfinale Barca nie da dupy i da łupnia tym dziadygom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Midas, nie nawidze cie..

jaki obiektywizm? zaden kibic w momencie gdy jego druzyna odpada z rozgrywek nie wykarze sie nawet odrobina obiektywizmu.. eh nie chce mi sie gadac..

FORZA MILAN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×