Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wasze nicki, ksywki


reirei

Rekomendowane odpowiedzi

siostrawiatru bo w powieści G. Mastertona którego uwielbiam zresztą, była taka kobieta-kot. Ogólnie mroczna postać ale spodobało mi się jej imię: gałka siostra wiatru. Ciągle wracam do tej książki, chociaż mam też mnóstwo innych powieści tego autora to jednak "Zwierciadło piekieł" podoba mi się wyjątkowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sleepwalker - bo swojego czasu próbowałam się bawić w świadomy sen. Poza tym od kiedy biorę leki codziennie śni mi się do trzech snów, które pamiętam i traktuję je jako takie 'wybawienie' i ucieczke od rzeczywistości.

 

-- 28 paź 2012, 14:37 --

 

kanapka_z_nutellą, :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo jestem pogrzebany za życia.nie mam kontaktów z innymi.o życiu nic nie wiem.w dupie byłem gówno widziałem.jestem zapomniany i ignorowany.nieboszczyka nikt nie pyta czy go boli jak się rozkłada,czy mu jest ciemno,zimno,mokro tylko zakopują i zapominają.w moim przypadku to grób z peryskopem-do trumny jakby podłączyli dwie rury.jedna doprowadza powietrze do oddychania a drugą wrzucają jedzenie żebym się męczył w nieskończoność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo jestem pogrzebany za życia.nie mam kontaktów z innymi.o życiu nic nie wiem.w dupie byłem gówno widziałem.jestem zapomniany i ignorowany.nieboszczyka nikt nie pyta czy go boli jak się rozkłada,czy mu jest ciemno,zimno,mokro tylko zakopują i zapominają.w moim przypadku to grób z peryskopem-do trumny jakby podłączyli dwie rury.jedna doprowadza powietrze do oddychania a drugą wrzucają jedzenie żebym się męczył w nieskończoność.

Żartujesz - ja Cię lubię. Wystarczy, żebyś trochę zaczął wychodzić z domu - ludzie sami nie przyjdą. Dobrze zrobiłeś, że przyjechałeś na zlot. Fajny z Ciebie człowiek.

 

Kiedyś miałam ksywkę "Tenuis". Przyznam się, że otworzyłam słownik łacińsko-polski na byle jakiej stronie i spodobało mi się to słowo, jego brzmienie. A znaczy ono chyba "cienki" :mrgreen: .

Kiedy wróciłam na forum, zmieniłam nick na "New-Tenuis", jakoś tak wyszło. Że na nowo się tu pojawiłam, czy coś. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×