Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

detektywmonk, no to konia ze stajni nie potrafisz wyprowadzić i go osiąść? :smile:

 

Chyba mam jakoś wadę,rozwoju.Bo nie umiem,znaleźć kobiety na zwykłe bzykanko.Jestem wydmuszką nie facetem.

 

Wcale nie jest łatwo znaleźć kobietę na seks bez zobowiązań, większość chce czegoś więcej, choćby jakichś romantycznych złudzeń. Żeby nie było, słyszałam to od mężczyzn. Chociaż pow. 45 lat są ponoć łatwiejsze. Tylko nie wiem Monk, czy Ty nie jesteś dla nich za stary :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk, no to konia ze stajni nie potrafisz wyprowadzić i go osiąść? :smile:

 

Chyba mam jakoś wadę,rozwoju.Bo nie umiem,znaleźć kobiety na zwykłe bzykanko.Jestem wydmuszką nie facetem.

 

Wcale nie jest łatwo znaleźć kobietę na seks bez zobowiązań, większość chce czegoś więcej, choćby jakichś romantycznych złudzeń. Żeby nie było, słyszałam to od mężczyzn. Chociaż pow. 45 lat są ponoć łatwiejsze. Tylko nie wiem Monk, czy Ty nie jesteś dla nich za stary :)

 

 

Ale mi chodzi,kobietę na sex tak w wieku 35 45 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na przykład Ania Przybylska była nie atrakcyjna i mało pociągająca? :shock: Bo właśnie mniej więcej 35 lat miała, kiedy zmarła... To masz wymagania rzeczywiście :bezradny:

 

Czyli po trzydziestce już pomarszczona, z obwisłą skórą i sztuczną szczęką... no i śmierć za rogiem właściwie. Cholera.... to mi dużo czasu nie zostało :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwudziestolatka też nie każda będzie w każdego typie. Nie o to chodzi... Przepraszam, ale jak na 3 czy 4 dzieci, to wyglądała rewelacyjnie. Facetom niektórym łatwo oceniać kobietę jak towar z półki. Żal... Inaczej by śpiewali jakby to w ich roli leżały porody, cesarki i inne. Szacunek do drugiego człowieka umarł. :(

 

Jakie to mało atrakcyjne i zupełnie nie pociągające.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czemu tak bardzo ci zalezy zeby byc atrakcyjna dla facetów?

 

Akurat nie szczególnie muszę się o to martwić. Mam tego świadomość. Uwzględniając oczywiście fakt różnorodności gustów.

Pisze o czyms zupełnie innym i jeszcze bardziej przerażające jest, że wyciągnąłeś z tego tylko domysł, że się obawiam,że nie będę dla innych atrakcyjna. :bezradny: A mi chodzi o fakt, ze jeden drugiego traktuje przedmiotowo, niezależnie czy chodzi o relacje damsko-męskie czy nie.

To jest po prostu okropne, że traktuje się ludzi jako środek do czegoś a potem masowo narzekamy na samotność i niezrozumienie :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×