Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

Nasz biologiczny cel to zapłodnić tak dużo młodych, zdrowych kobiet, jak się da.

Nie jest to cel w sensie toczącego się procesu. Są to jedynie efekty procesów ewolucyjnych, które nie są z nimi tożsame. Zachowania ludzkie są wypadkową adaptacji wykształconych w toku ewolucji oraz wpływu środowiska (który pomijam celem uproszczenia modelu, ale on istnieje). Adaptacje wykształciły się dla przetrwania gatunku. Jednostkę zwykle przetrwanie gatunku interesuje słabo. Własne przetrwanie zdecydowanie więcej, a ono nie wiąże się z reprodukcją.

->

pref1.jpg

pref2.jpg

 

Te upodobania istnieją, czy się chce, czy nie. Widać je też w męskich preferencjach dot. wieku kobiet na wykresie poniżej.

Nie znaczy to jednak, że świadomie dążymy do maksymalizacji reprodukcji.

 

->

age_diff.jpg

Powyższe dane są przesłankami tezy, że kluczowym czynnikiem męskich (niekoniecznie uświadomionych) preferencji, jest zdolność rozrodcza kobiet.

W innych badaniach dowiedziono silnej korelacji wcięcia w talii z płodnością kobiet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)która być może uwolni ją od zainteresowania tobie podobnych szowinistów.

Ja Ciebie bardzo proszę - nie mówi do mnie telewizją. Kiedy słyszę o męskim szowinizmie, czy innych ksenofobiach i nietolerancjach, to aż mnie mdli.

 

Nasz biologiczny cel to zapłodnić tak dużo młodych, zdrowych kobiet, jak się da.

Starasz się go realizować? Jak Ci idzie?

Który z Twoich czułych punktów (bynajmniej nie g) dotknąłem, że tak reagujesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nasz biologiczny cel to zapłodnić tak dużo młodych, zdrowych kobiet, jak się da.

Starasz się go realizować? Jak Ci idzie?

Który z Twoich czułych punktów (bynajmniej nie g) dotknąłem, że tak reagujesz?

Czemu nie odpowiesz na pytanie? Miałam nadzieję, że w ramach realizacji swojej misji na Ziemi zechcesz może rozmnożyć się na tyle licznie, by i moją normę wyrobić. Kibicowałabym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie odpowiesz na pytanie? Miałam nadzieję, że w ramach realizacji swojej misji na Ziemi zechcesz może rozmnożyć się na tyle licznie, by i moją normę wyrobić. Kibicowałabym.

Bo to pytanie jest niegrzeczne. Gdybym napisał, że naszym biologicznym celem jest wychować jak najwięcej zdrowego potomstwa i dlatego powinniśmy być bogaci, bo takim osobom jest o to łatwiej, to zapytałabyś: dlaczego nie jesteś bogaty? Mam wrażenie że traktujesz tę dyskusję zbyt osobiście i bierzesz sobie do serca to, czego nie powinnaś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie odpowiesz na pytanie? Miałam nadzieję, że w ramach realizacji swojej misji na Ziemi zechcesz może rozmnożyć się na tyle licznie, by i moją normę wyrobić. Kibicowałabym.

Bo to pytanie jest niegrzeczne. Gdybym napisał, że naszym biologicznym celem jest wychować jak najwięcej zdrowego potomstwa i dlatego powinniśmy być bogaci, bo takim osobom jest o to łatwiej, to zapytałabyś: dlaczego nie jesteś bogaty? Mam wrażenie że traktujesz tę dyskusję zbyt osobiście i bierzesz sobie do serca to, czego nie powinnaś.

Moim zaburzonym zdaniem, przytaczając dany pogląd: albo go wyznajesz, albo masz z tym problem, albo jedno i drugie. Sądziłam, że to pierwsze, ale ubodło... więc już sama nie wiem, co myśleć.

Pytanie nie było niegrzeczne. Może przeczytaj jeszcze raz. Gdybym napisała że "xxx jest naszym celem", cóż obraźliwego byłoby w zapytaniu mnie, jak nam (grupie, do której czuję się przynależna) idzie jego realizacja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam zawsze wiedziałam, że Druid jest kobietą :mrgreen:

 

A jakże, zwłaszcza wirtualnie :D

No wiesz, przez Internet też można się zakochać :lol:

 

 

No to jużchyba zależy od tego na ile się idealizuje i dopasowuje daną osobą tak "poznaną" do swoich potrzeb. To nie zdrowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jużchyba zależy od tego na ile się idealizuje i dopasowuje daną osobą tak "poznaną" do swoich potrzeb. To nie zdrowe.

Nie wiem, nigdy mnie to nie spotkało, więc nie drążę tematu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

alone05,

bo musisz to zrobić z brzydką, bo brzydka ma lepszy charakter

 

nic nie muszę, jestem wolnym człowiekiem i będzie jak postanowiłem!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zdecydowałem, że będąc prawieczkiem w wieku ponad 25 lat będę startował tylko do najseksowniejszych kobiet w swoim otoczeniu, nie po to tak długo zachowywałem prawictwo by stracić je z pierwszą lepszą i brzydsza niż taka jest u mnie na straconej pozycji.

 

Czy oprócz prawictwa masz coś jeszcze do zaoferowania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zaburzonym zdaniem, przytaczając dany pogląd: albo go wyznajesz, albo masz z tym problem, albo jedno i drugie. Sądziłam, że to pierwsze, ale ubodło... więc już sama nie wiem, co myśleć.

Lubię tematy "kontrowersyjne", chociaż nie lubię ich tak nazywać. Kiedyś specjalizowałem się w takich forumowych rozważaniach, abstrakcyjnych albo realnych, bo lubiłem doszukiwać się czegoś, co mogę roboczo nazwać prawdą. Co jest prawdziwe, co jest słuszne, dlaczego akurat jest tak a nie inaczej. Jeśli chcemy poznać jakieś zagadnienie to dobrze jest, przynajmniej wg mnie, rozpracowywać je począwszy od skrajności. Obecnie nie biorę leków, więc mam problem z pamięcią, myśleniem i wyrażaniem strzępków myśli, więc stąd mogą wynikać nieporozumienia. Ale staram się to zmienić. Może ponowne pisanie na forum przyniesie mi jakieś pozytywne efekty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×