Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

Kobiety lubia konkretnych facetów a nie jak wmawia się wiecznym koniobijca wolno, delikatnie i z wyczuciem. Pełny konkret, idziemy tam i tam, całuje na pierwszym spotkaniu, dążę do seksu zaraz po poznaniu. Żadne etapy czasowe, biorę na co mam ochotę, jeśli jej to nie pasuje są inne.

Wiem przejebałem sobie u lasek, coz zycie :mrgreen:

 

Z mojego punktu widzenia: tacy faceci jak Ty, z takimi poglądami, z takich charakterkiem, to nadają się tak na 1-2 razy, bo do związku i czegoś poważniejszego, to chyba nie... Bo skoro bierzesz to, na co masz ochotę, a jak jej nie pasuje, to są inne, no to po co taki ktoś do czegoś poważnego? 1-2 nocki z kimś takim jak Ty, i won z wyra, są inni/inne :D

 

Musze przyznać, że nie jest wyjątkowo odkrywcza na temat mojej osoby , raczej oklepana jak tyłek przygranicznej tirówki :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego miałaby być odkrywcza? Sam dobrze wiesz, jaki jesteś, zresztą często o tym piszesz, więc dlaczego miałabym mówić coś odkrywczego na temat tego zachowania? Być może tu już nie ma nic do odkrycia.

 

-- 26 lut 2014, 21:10 --

 

zmęczona_wszystkim, ja akurat chciałbym mieć kobietę rozumną, niekoniecznie superinteligentną, ale logicznie myślącą i taką przy której mogę być sobą czyli romantykiem :mrgreen:

bo tak mam nautralnie, a nie dlatego, że kobiety nie srają.

no ale z drugiej strony wiem też, że to by mi nie ułatwiło znalezienia partnerki.

 

Myslę, że nie będzie tak źle. Chyba że problemem byłaby definicja tego, co obie strony uznają za romantyczność :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmęczona_wszystkim, Zawsze jak mówię, że jestem jaki jestem i podaję na to milion argumentów to 7 na 10 osób uważa mnie za buca, chama i aroganta.

I z tego miejsca chciałbym im serdecznie podziękować za to, że od razu mi to mówią. Zapłakałbym się gdybym tak niefortunnie ulokował swój czas i uczucia :mrgreen:

Nie jestem zupą pomidorową, żeby mnie wszyscy lubili. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmęczona_wszystkim, Zawsze jak mówię, że jestem jaki jestem i podaję na to milion argumentów to 7 na 10 osób uważa mnie za buca, chama i aroganta.

I z tego miejsca chciałbym im serdecznie podziękować za to, że od razu mi to mówią. Zapłakałbym się gdybym tak niefortunnie ulokował swój czas i uczucia :mrgreen:

 

Tamte osoby też by się pewnie zapłakały, bo nie ma sensu inwestować czasu w kogoś, kto uwielbia głównie kobiety, imprezy i używki, jak sam się opisałeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macieywawa...ty jestes może "zawodowym" podrywaczem? Czy to co piszesz to jest wynik nauki? Chodzi o kursy, fora dla podrywaczy, szkolenia nlp z tego zakresu?

 

On po prostu chodzi na wiele imprez, a na imprezach można spotkać wiele osób, więc i o podryw łatwo, zwłaszcza po alko. Jakby część tutejszych samotnych facetów na imprezy chodziła, to też by pewnie niejedną poderwali. Tylko pewnie tam nie znaleźli by swojego targetu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmęczona_wszystkim, A jednak kobiety bardzo chętnie i licznie inwestują właśnie w takich facetów, wręcz gustują przede wszystkim w takich. Uzasadnienie jest proste: lecą na takich, bo podświadomie czują że skoro zalicza tyle lasek to ma dobre geny, dodatkowo musi kipić testosteronem. W pierwszej kolejności liczy się potomstwo, dopiero później jego wychowanie. Ale są kobiety z klasą i myślące, które dobierają ambitnie partnerów, ponieważ same są ambitne inteligentne i wartościowe. Są One niszą, jak wszystko co dobre na tym świecie. A może to właśnie dodaje Im tego unikalnego smaczku 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmęczona_wszystkim, A jednak kobiety bardzo chętnie i licznie inwestują właśnie w takich facetów, wręcz gustują przede wszystkim w takich. Uzasadnienie jest proste: lecą na takich, bo podświadomie czują że skoro zalicza tyle lasek to ma dobre geny, dodatkowo musi kipić testosteronem. W pierwszej kolejności liczy się potomstwo, dopiero później jego wychowanie. Ale są kobiety z klasą i myślące, które dobierają ambitnie partnerów, ponieważ same są ambitne inteligentne i wartościowe. Są One niszą, jak wszystko co dobre na tym świecie. A może to właśnie dodaje Im tego unikalnego smaczku 8)

 

Znam te teorie, ale to wszystko nie jest takie proste. Nie można jedną teorią wyjaśnić wszystkiego, bo nasze wybory pokierowane są nie tylko biologią (i wychowanie też ważne, bo facet fruwający z kwiatka na kwiatek potomstwem się nie zajmie). Wiele kobiet z takimi facetami miewa przygody, a nie dłuższe relacje, inne znów myślą, że mają jakąś misję zbawienia kogoś uzależnionego od używek, imprezowania, itp. Patrzę się na osoby, które znam, i nie widzę, żeby wiele kobiet wychodziło za mąż za takich, chyba najczęściej sa to kobiety, które szybko chcą kogoś znaleźć, czasem wręcz desperacko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmęczona_wszystkim, Masz trochę racji. Ale nie raz, nie dwa spotykałem sytuacje, kiedy ułożone dziewczyny świadomie się wiązały z takimi typami, bo je po prostu kręcili. Nie czarujmy się, przynajmniej 3/4 kobiet kręcą bad boye, z różnych przyczyn: pewność siebie, często po siłowni, testosteron i brak nudnego lifestyle'u. I to jest fakt stwierdzony, jak to że po nocy jest dzień, a dupa jest od srania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TEUFEL, ale to, że kręcą, to nie znaczy, że te kobiety będą się z nimi wiązać na dłużej. Pewnie niektóre tak, ale uważam, że na takie wybory składa się wiele innych czynników. Przecież oprócz ewentualnej fascynacji takim typem, to jeszcze może wchodzić w grę powielanie wzoru ojca, pragnienie dowartościowania się byciem z kimś popularnym, mającym powodzenie, itp. I każda dziewczyna będzie miała na myśli coś innego, mówiąc o postawie typu "bad boy". Tajemniczość może pociągać i pewność siebie, ale nie u pospolitych "ruchaczy". A brak nudnego stylu życia? Jejku, cóż może być bardziej nudnego od wiecznie imprezującego faceta. wychodzisz z założenia, że wieczne imprezowanie jest ciekawe, a ja wychodzę z założenia, że prawie wszystko w nadmiarze jest nużące, np. picie okazjonalne jest fajne, ale notoryczne upijanie się? Ja nie widzę nic ciekawego w takim stylu zycia - impreza, kac, impreza, kac, jakaś panienka, impreza, kac. Po pewnym czasie jest to dość nudne, zwłaszcza dla otoczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TEUFEL, ale to, że kręcą, to nie znaczy, że te kobiety będą się z nimi wiązać na dłużej. Pewnie niektóre tak, ale uważam, że na takie wybory składa się wiele innych czynników. Przecież oprócz ewentualnej fascynacji takim typem, to jeszcze może wchodzić w grę powielanie wzoru ojca, pragnienie dowartościowania się byciem z kimś popularnym, mającym powodzenie, itp. I każda dziewczyna będzie miała na myśli coś innego, mówiąc o postawie typu "bad boy". Tajemniczość może pociągać i pewność siebie, ale nie u pospolitych "ruchaczy". A brak nudnego stylu życia? Jejku, cóż może być bardziej nudnego od wiecznie imprezującego faceta. wychodzisz z założenia, że wieczne imprezowanie jest ciekawe, a ja wychodzę z założenia, że prawie wszystko w nadmiarze jest nużące, np. picie okazjonalne jest fajne, ale notoryczne upijanie się? Ja nie widzę nic ciekawego w takim stylu zycia - impreza, kac, impreza, kac, jakaś panienka, impreza, kac. Po pewnym czasie jest to dość nudne, zwłaszcza dla otoczenia.

This,na dłuższą metę z bad boyem raczej baba nie stworzy związku,tylko to szlag trafi D:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×