Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

Mezowie-pizdusie, metroseksualni, zbudowani jak dwunastolatkowie, ktorymi zony dyryguja jak im sie tylko podoba. Tacy mescy "menzczyzni " sa wsrod nas. Widze ich kazdego dnia i nie sa to pojedyncze przypadki. Po prostu mezczyzni z krwi i kosci

Eee, na pewno nie są tak pizdowaci jak ja. Chyba nie ma faceta bardziej pizdowatego ode mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie jedna kwestia: skoro Polki są takie beznadziejne i zbyt nijakie i sztampowe dla was, to czemu nie wyjedziecie szukać kobiet za granicą? :shock: Nie macie zobowiązań, jesteście sami, tam byście lepiej zarobili, więc jaki sens ma siedzenie tutaj, marudzenie i wzajemne umacnianie się w swoich poglądach? Za każdym razem, kiedy ktoś z was napisze: trzeba ruszyć się z domu, itp, itd, to piszecie mu, jak trafna była ta uwaga, po czym dalej siedzicie i uprawiacie na forum te same gadki, które przecież do niczego nie doprowadzą. to jest marudzenie dla samego marudzenia. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TEUFEL,

 

jetodik, On/Ona chyba sam/sama nie wie, tamten post jest kompletnie nieadekwatny

 

:roll:

 

znowu to robisz - uprzedzasz czyjeś myslenie o kimś, w tym wypadku moje o Khalessi.

pozwól ludziom myśleć i wypowiadać się za siebie.

po to spytałem Khalessi żeby wyjaśniła, nie wyprzedzajmy faktów i nie wchodźmy ludziom do głowy, bo się robi nieciekawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jetodik, Nie ucz mnie okej?

Ja mam na myśli co innego. To że ta osoba wypowiada się w wątku, którego nie czyta, bo jakby czytała, to by wiedziała, ze w ostatnich stronach nikt nie liże sie po dupach tylko wymienia cennymi uwagami i spotrzeżeniami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TEUFEL,

 

nie chodzi tutaj o Khalessi, ja doskonale widzę co robi, pytanie zadalem jej nieprzypadkowo.

 

chodzi o to, że nie lubię jak mi ktoś nastawia myślenie o kimś, raz, że umiem myśleć, dwa, że sam bym nie chciał by ktoś komuś nastawiał myślenie o mnie, jak już wiele razy bywalo, że się wyrywali za mnie do odpowiedzi lub dorabiali gębę, mówiąc co myślałem, co chciałem, co zrobiłem, jaki jestem, co zrobie itp., najczęściej na niekorzyść, niezgodne z prawdą i by postawić mnie w złym świetle.

chyba każdy się z tym spotkał, więc na pewno wiesz jak to jest.

 

ja jedynie opiniom wybranych przeze mnie i zaufanych osób, pozwalam przesiąkać do mojej percpepcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wieje nudą aby nie powiedziec hoojem

Abstrakcyjna sytuacja, aczkolwiek nigdy nie mów nigdy.

Trafiło na Ciebie. Oddział CBŚ i UOP, który normalnie powinien zajmować się malwersacją podatkową polityków, wbił Ci na chatę i zarekwirował lapka. Znaleźli na Twoim dysku 300 giga filmów z Penelopą, całą dyskografię Boysów i pdfa z „Panem Tadeuszem”.

Masz bardziej przerąbane, niż świerk w tartaku. Albo trafiasz do Guntanamo na popiątne dożywocie, albo zsyłają Cię na koniec świata, gdzie ojciec dyrektor mówi dobranoc, a elektryczność pojawi się dopiero w trzecim millenium.

Jedna sprawa – jeśli wybierzesz wywózkę na bezludną wyspę, będziesz mógł wziąć ze sobą 3 laski, które też zostały skazane.

Zakładając, że dziwnym trafem wszystkie celebrytki, blogerki i modelki dostały ten sam wyrok, co Ty,

Kogo byś wziął ze sobą?

 

wiem, że czytają również laski. No nic, trudno. Dziś Wasz dzień dziewczyny, przyjmuję na klatę, że będę skazany na czytanie o super samcach alfa z orzełkiem w dowodzie. No to jedziecie. :mrgreen:

Trzy kategorie

do gadania

do niewysypiania

do gotowania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Semir, Teraz Niemki to już nie te Niemki z wieku XX, wtedy były na prawdę brzydkie. Ale w tym momencie to tak jest jedna wielka mieszkanka Polsko-Niemiecko-Arabska, więc tych prawdziwych bawarskich paskud jest dużo mniej

No co fakt to fakt mieszanka kulturowa i jest więcej tych ładniejszych na szczęście charakter się nie zmienił. Główne geny to słowiańskie,aryjskie i arabskie(cholernie dużo Turków) swoją drogą w Polsce też może jest mniej zmian pod tym względem ale jednak też trudno o czystego Słowianina. U mnie w rodzinie są aryjsko słowiańskie znam też paru czarnoskórych i sporo osób ze wschodu bądź z takimi korzeniami :). Jednak temat zachowań,tolerancji i preferencji seksualnych i panujących w związku to kwestia otoczenia:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie jedna kwestia: skoro Polki są takie beznadziejne i zbyt nijakie i sztampowe dla was, to czemu nie wyjedziecie szukać kobiet za granicą?

Popieram, zostanie więcej dla nas! :D

Ja jestem coś w rodzaju nacjonalisty,jak się żenić do tylko z Polką.

Ja jestem za pojednaniem narodow nie mniej kobiety nacjonalistki bym nie zniosl :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mnie..

Do gadania – Hanna Bakuła

Co za charakter, co za osobowość! Rzadko się zdarza, żeby kobieta swoimi wypowiedziami zrobiła na mnie tak ogromne wrażenie. Żebym słuchał jej jak zahipnotyzowany z otwartymi ustami. Niezwykle inteligentna i inspirująca. Zrywając kokosy na śniadanie, czy piorąc ciuchy w oceanie mógłbym nauczyć się od niej więcej, niż przez całe liceum :D .

Do niewysypiania

Tylko przy tej kategorii miałem problem z wyborem.

Na początku myślałem o jakichś małolatkach, bo jak mielibyśmy być na tej wyspie do końca życia, to jednak lepiej młodsze, niż starsze. Marina Łuczenko ma taki tyłek, że „o boże”, Ola Szwed takie cycki, że „rany boskie”, a Luxuria Astaroth cała jest taka, że „Jezus Maria!”. Ale… Jest oczywiście jedno duże „ale”.

Te dziewczyny są typowi dychami, jasne, ale dychami-lalkami. Bez czegoś wyjątkowego, bez oryginalnego charakteru, bez jakiegoś indywidualnego czynnika, który świadczyłby o ich unikalności. Jak patrzę na nie, to jest okej, ale bardziej widzę starannie przygotowane produkty, niż żywe osoby. Nie mają w sobie pazura świadomej, żywej kobiety. A w łóżku bez pazura, to jak w biurowcu bez biura (czy jakoś tak).

Agnieszka Szulim :105: ma pazur. Nie jest nastolatką, ale ma w sobie ogień! Ma te 30-kilka lat i wie co jest pięć. Widać, że zna wszystkie elementy rock’n’rolla i lubi to robić nie tylko przy zgaszonym świetle, gdy sąsiedzi już śpią. Wie, że sznurek na pranie może służyć też do innych rzeczy i że oprócz misjonarzy, jest kilka innych ról w które można się wcielić. No i przede wszystkim jest ultra kobieca. Ten jej seksapil, ten uśmiech, ten głos. Czego by nie robiła mam wrażenie, że mnie kokietuje. Z taką to można spać i się nie wysypiać.

 

Do gotowania Eliza Mórawska

Eliza robi takie rzeczy, że „boziu daj mi taką dziewczynę”.

Co prawda głównie na słodko, ale to nic. Mógłbym zrezygnować z sutych obiadów. Zresztą, nie wiem czy na tej wyspie byłby jakiś dzik, więc chcąc, nie chcąc, mięcho pewnie i tak musiałbym sobie podarować. Ale te jej ciasteczka, te torty i tarty, te wszystkie słodkości, których nazw nie znam. Cud, miód, malina i jeżyna. Poziom cukru mi skacze już od samego patrzenia. A kanapeczki, przekąseczki i śniadanka też wychodzą jej pierwszoklasowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bittersweet, Ja z kolei do rozmowy i słuchania wybrałbym Justynę Kowalczyk. Jest przesympatyczna,promienna i z tego co już widziałem i słyszałem inteligentna i to bardzo. Do spędzania aktywne czasu Anna Kurnikova a do sprzątania żadna bo sam sobie poradzę :P. A do miziania Therese Johaug bo zawsze w mieszkaniu i w pracy mam za gorąco i chciałbym się ochłodzić :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do gadania - Kazia Szczuka - uwielbiam jej "errrr", robi takie fajne miny, gdy uważa, że ktoś gada bzdury, nie zgadzamy się w wielu kwestiach, może jesteśmy podobnie uparci czyli w sam raz do prowadzenia długich i bezowocnych dyskusji, w których interlokutorzy z czasem coraz bardziej utwierdzają się w swoim przekonaniu i ich zdaniem rośnie ich ego. Mogłaby być 15 lat młodsza.

 

Do niewyspania - Anna Chancellor, zawsze mnie niesamowicie pociągała, jednak podobnie jak Kazia mogłaby mieć te 15 lat mniej.

 

Do gotowania - nikt, jestem niewymagający jeśli chodzi o potrawy, wręcz nie lubię i nie jem udziwnień i mieszanek, sam sobie nazrywam bananów, ponadto skoro to bezludna wyspa i byłbym tam jedynym samcem, to podejrzewam, że trzem kobietom bym mógł już nie dać rady. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×