Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

Do gadania - Kazia Szczuka - uwielbiam jej "errrr", robi takie fajne miny, gdy uważa, że ktoś gada bzdury, nie zgadzamy się w wielu kwestiach, może jesteśmy podobnie uparci czyli w sam raz do prowadzenia długich i bezowocnych dyskusji, w których interlokutorzy z czasem coraz bardziej utwierdzają się w swoim przekonaniu i ich zdaniem rośnie ich ego. Mogłaby być 15 lat młodsza.

 

Do niewyspania - Anna Chancellor, zawsze mnie niesamowicie pociągała, jednak podobnie jak Kazia mogłaby mieć te 15 lat mniej.

 

Do gotowania - nikt, jestem niewymagający jeśli chodzi o potrawy, wręcz nie lubię i nie jem udziwnień i mieszanek, sam sobie nazrywam bananów, ponadto skoro to bezludna wyspa i byłbym tam jedynym samcem, to podejrzewam, że trzem kobietom bym mógł już nie dać rady. ;)

 

 

A gdy taki 'interlokutor' użyje w pogawędce z drugim pewnego jakże wysublimowanego zamiennika słowa 'rozmówca', to mu ego aż wypłynie uszami, co? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten temat będzie do końca wiata i jeden dzień dłużej :D

Temat bedzie dopóki faceci będą żyli chorymi iluzjami na temat kobiet wpojonymi im hooj wi skąd..

Musza przewartościować swoje poglądy

Kobiety nie pierdzą, nie srają, nie rzygają, nie upijają się, kobiety to inny świat, pół-boginie

Tak cuda natury, zapominamy często że to taki samy człowiek jak my tylko płeć odmienna. Fizjonomia jednak zachowana.

Kobiety uwielbiają adoratorów, kwiaciarzy, komplemenciarzy, przydupasów, lizodupów i czaso-umilaczy.

To że taki jesteś i przebywasz w jej towarzystwie nie znaczy że ona cię chce, że jesteś idealny partner. Wystarczy że poczekam a na pewno mnie pokocha.

Kobiety są delikatne i bezbronne. Powiedzcie to facetowi którego żona zostawiła w samych skarpetkach, a przecież przed ślubem był to delikatny kwiatuszek. Oczywiście prawdziwy facet sobie na to nie pozwoli ale ilu ich jest w społeczeństwie, 20 procent ogólnej męskiej populacji. Często nie doceniamy kobiet, a przy nich trzeba być czujnym jak na polowaniu.

Świętne iluzje..

 

a teraz fakty

Kobiety to świetne aktorki. Szczególnie gdy coś chcą, będą albo mega przymilne albo jeśli to nie przyniesie zamierzonego skutku wprowadzą do gry swoją Wunderwaffe - płacz.

Broń ostateczna, wiele facetów nabiera się myśląc że to szczere łzy. A kobiety płaczą bo chcą osiągnąć swój cel a czasami płaczą bo płaczą w ich głowach jest taki koktajl emocji że same siebie czasami nie rozumieją

Kobiety nie myślą logicznie a jeśli myslisz że pisze bzdury. Zrób prosty test, kiedy pokłócisz się z kobietą spróbuj jej przełożyć logiczne argumenty. :mrgreen:

Kobiety to manipulantki, wiecznie będą próbowały cię zmienić, wejść ci na głowę. A dasz się, jak masz jaja to nie. Pamiętaj one kochają manipulować facetami ale nie kochają facetów którzy na to sobie pozwalają.

Kobiety kochają odwracać kota ogonem i zwalać winne na innych. Ona zrobiła źle, ona zdradziła, ona cię okłamała ale to ty jesteś zły bo nie poświęciłeś jej wystarczająco dużo uwagi, nie interesowałem się ja. Jak to nie przejdzie to powie że to wszystko winna Jolki, to ona ją zaciągnęła do tego klubu, ona nie chciała. Jak i to nie przejdzie to będzie winny facet z którym przyprawiła ci rogi, bo on był taki czarujący, urzekł ją, jakby zahipnotyzował, ona nie mogła się oprzeć. :mrgreen:

Kobiety lubia konkretnych facetów a nie jak wmawia się wiecznym koniobijca wolno, delikatnie i z wyczuciem. Pełny konkret, idziemy tam i tam, całuje na pierwszym spotkaniu, dążę do seksu zaraz po poznaniu. Żadne etapy czasowe, biorę na co mam ochotę, jeśli jej to nie pasuje są inne.

Wiem przejebałem sobie u lasek, coz zycie :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kobiety lubia konkretnych facetów a nie jak wmawia się wiecznym koniobijca wolno, delikatnie i z wyczuciem. Pełny konkret, idziemy tam i tam, całuje na pierwszym spotkaniu, dążę do seksu zaraz po poznaniu. Żadne etapy czasowe, biorę na co mam ochotę, jeśli jej to nie pasuje są inne.

Wiem przejebałem sobie u lasek, coz zycie :mrgreen:

 

Mam nadzieję, że równie tolerancyjnie podchodzisz do kobiet i uznajesz, że one też mają prawo traktować Cię przedmiotowo? I nie uznasz ich z tego powodu za łatwe? Te "fakty" to z dupy wzięte, albo z Twoich doświadczeń. Niejedna kobieta mogłaby to samo napisać o facetach. Z mojego punktu widzenia: tacy faceci jak Ty, z takimi poglądami, z takich charakterkiem, to nadają się tak na 1-2 razy, bo do związku i czegoś poważniejszego, to chyba nie... Bo skoro bierzesz to, na co masz ochotę, a jak jej nie pasuje, to są inne, no to po co taki ktoś do czegoś poważnego? 1-2 nocki z kimś takim jak Ty, i won z wyra, są inni/inne :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmęczona_wszystkim, ale co by nie mówić, bardzo dużo kobiet czuje pociąg do facetów właśnie z takim podejściem, choć niekoniecznie ujawnianym wprost.

to po prostu empiryczny fakt.

 

I często źle potem na tym wychodzą. Ale co innego pociąg (który można zrealizować i wcale nie oznacza to przyklejenia się do faceta na zawsze), a co innego poważna relacja. Każdy ma to, co chce. Widziały gały, co brały. Śmieszą mnie po prostu takie stereotypy, którymi niektórzy faceci się posługują. Jak po drodze spotkali takie kobiety, to nie znaczy, ze wszystkie są takie. To taka twórczość w stylu coelho, wypisywanie "mądrości" z koziej d...:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmęczona_wszystkim, ja akurat chciałbym mieć kobietę rozumną, niekoniecznie superinteligentną, ale logicznie myślącą i taką przy której mogę być sobą czyli romantykiem :mrgreen:

bo tak mam nautralnie, a nie dlatego, że kobiety nie srają.

no ale z drugiej strony wiem też, że to by mi nie ułatwiło znalezienia partnerki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co innego pociąg (który można zrealizować i wcale nie oznacza to przyklejenia się do faceta na zawsze), a co innego poważna relacja.
:uklon: świete słowa, samiec nastawiony na branie może się nadawac do krótkiej konsumpcji, ale na pewno nie na dłużej, nie warto w niego inwestować 8)

 

tosia_j, niczego nie pokazuj jetodikowi ;)

 

A propos mózgu, mi w testach na płec mózgu wyszło 100% kobiety, co rzekomo jest bardzo rzadkie, najczęstsze sa miksy - ale z matematyka czy przestrzenia nigdy nie miałam problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×