Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

oohwowlovely, nie robie tak juz. Jak wysylam smsa i dziewczyna nie odpowiada, to nie sle nastepnych 5, tylko czekam az moze w koncu odpowie.

Zgorzknialy? Czy ja wiem? Nie jestem takim narzekaczem jak tu, na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oohwowlovely, nie robie tak juz. Jak wysylam smsa i dziewczyna nie odpowiada, to nie sle nastepnych 5, tylko czekam az moze w koncu odpowie.

Zgorzknialy? Czy ja wiem? Nie jestem takim narzekaczem jak tu, na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale powiedz mi szczerze? co tak zalezy na tym zeby miec ta dziewczyne? chcesz pokazac przed kolegami, ze potrafisz? rozumiem jakbys byl konkretnie w kims zakochany i chcialbys byc z ta jedna, ale jak ty szukasz 'w ten sposob, jak mnie ta nie zechce to nastepna. jak dziewczyna ma chciec byc z toba jak ty chcesz tylko zwiazku nie z milosci tylko zeby po prostu "miec partnerke"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale powiedz mi szczerze? co tak zalezy na tym zeby miec ta dziewczyne? chcesz pokazac przed kolegami, ze potrafisz? rozumiem jakbys byl konkretnie w kims zakochany i chcialbys byc z ta jedna, ale jak ty szukasz 'w ten sposob, jak mnie ta nie zechce to nastepna. jak dziewczyna ma chciec byc z toba jak ty chcesz tylko zwiazku nie z milosci tylko zeby po prostu "miec partnerke"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"mowie ci, po kims widac to,ze usilnie szuka dziewczyny. i wtedy wychodzisz na desperata, u mnie mialbys minusa od razu".

 

tego nie rozumiem wlasnie, przeciez to normalne, ze ktos moze chciec miec dziewczyne, to czemu za samo to skreslac. :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"mowie ci, po kims widac to,ze usilnie szuka dziewczyny. i wtedy wychodzisz na desperata, u mnie mialbys minusa od razu".

 

tego nie rozumiem wlasnie, przeciez to normalne, ze ktos moze chciec miec dziewczyne, to czemu za samo to skreslac. :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale czemu ktos jest desperat, ze szuka sobie partnerki, ma ochote na zwiazek moze.

 

ohwowlovey nie tylko Ty wiekszosc tak ma, tego nawet nie trzeba rozstrzasac

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale czemu ktos jest desperat, ze szuka sobie partnerki, ma ochote na zwiazek moze.

 

ohwowlovey nie tylko Ty wiekszosc tak ma, tego nawet nie trzeba rozstrzasac

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oohwowlovely, tak, racja. Mam nie probowac wcale to na pewno automatycznie naucze sie obycia z Wami. Zrozum, ze ja jestem zielony w tych sprawach, wiec musze sie szkolic, a jak cos wyjdzie, to byloby milo ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oohwowlovely, tak, racja. Mam nie probowac wcale to na pewno automatycznie naucze sie obycia z Wami. Zrozum, ze ja jestem zielony w tych sprawach, wiec musze sie szkolic, a jak cos wyjdzie, to byloby milo ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mowie ,ze ktos jest desperatem, bo szuka dziewczyny, zalezy w jaki sposob to robi. jak lazi za jakas albo szuka usilnie to dla mnie jest desperacja.

ale na mnie nie patrzcie, ja mam dziwne podejscie do zwiazkow

mowie tylko to co widze z wlasnych obserwacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mowie ,ze ktos jest desperatem, bo szuka dziewczyny, zalezy w jaki sposob to robi. jak lazi za jakas albo szuka usilnie to dla mnie jest desperacja.

ale na mnie nie patrzcie, ja mam dziwne podejscie do zwiazkow

mowie tylko to co widze z wlasnych obserwacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anonus, pytales sie co robisz zle, to ci odpowiedzialam

dobrze ,ze sie rozkrecasz

kazdy popelnia bledy, ale ty za bardzo sie doszukujesz, zastanawiasz. moze za wysoko startujesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×