Skocz do zawartości
Nerwica.com

moja dziwna kobieta


z-32@o2.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Wirtualnie nie znajdziesz remedium.

 

Ale ... jeśli macie karteczkowy system komunikacji.

To zrób tak.

Zadzwoń do terapeuty par, umów wizytę.

A jej napisz np.: "wtorek, 18:00 - zapraszam na terapię" ;))

 

Jakkolwiek !

Bez osoby 3 - obiektywnego i bezstronnego terapeuty - nie obędzie się teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Istnieje taka możliwość ale ... wątpie ;)

 

Póki co jeszcze się z Nim komunikuje - co prawda karteczkowo ;) - ale komunikuje.

A to znaczy, że nie jest jej obojętny.

 

A swoją drogą, coś z-32 musiałeś zmajstrować - tak sobie myślę, że musiałeś ją jakoś wkurzyć skoro w taki sposób z Tobą rozmawia.

Noo, ale to już sobie rozwiązujcie na terapii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dune, mozna tak kochac,uwierz.kiedys ,gdzies to przezylam. paradoksy, Basiu, z calym szacunkiem dla Ciebie, zaskakujesz mnie ostatnio swoimi odpowiedziami-sama powtarzasz,ze ludzie bèdàcy tutaj oczekujà wsparcia,a Ty tak z grubej rury ostatnio-nie zawsze to pomaga,czèsto moze wrècz zaszkodzic :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera,przykro mi stary...ale,ale z tego co piszesz to nie jest prawdą to,że się nią nie interesowałeś...,i jeżeli prawdą jest to,co tutaj napisałeś wcześniej,hmm to to co ona powiedziała brzmi bardzo cynicznie...szczerze mówiąc nie wiem co bym zrobił,gdybym usłyszał takie słowa od kogoś...

Ona twierdzi ze mnie kocha, i ze wszystko to dlatego ze jestem dla niej arogancki.

................... no widać jak bardzo kocha......nie dość,że wmawia Ci brak zainteresowania to jeszcze kłamała...

Nie popieram puszczania się z kimś innym kiedy jest się z kimś w związku...i to jeszcze na dodatek w sytuacji kiedy jest dziecko... Eh co za bezmyślna..................! :twisted:

Nom teraz musisz pomyśleć o jak najlepszym kontakcie z dzieckiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się trzymasz?

 

Nie łam się, to nie Twoja wina. Wybrała sobie inne życie, z kimś innym. To, że próbuje na Ciebie zrzucić winę to typowe dla takich kobiet.

Jakoś się musi poczuć lepiej, wytłumaczyć.

 

Tylko spokojnie. Wszystko się ułoży. Masz dzieciaczka, który Cię kocha bezgranicznie, pamiętaj o tym.

Jak coś, pisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×