Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

Smutno mi dzisiaj. Nie mam chyba żadnego ataku, ale najnormalniej mi ciężko.

Próbuję wesprzeć niektórych ludzi z forum, ale boję się, że sam przy tym ucierpię. Trochę źle mierzę siły na zamiary. Próbuję pomagać, ale też bym chciał, żeby ktoś mi pomógł.

Chciałym się zakochać z wzajemnością, tak dla odmiany... :cry:

 

Znam to skądś... pomagalam wszystkim wokól i oczekiwalam że mi też pomogą ,ale nie potrafilam prosić o pomoc albo otrzymywalam jakieś glupie slogany .I zostalam sama ze swoimi problemami i glupotami.I jakoś nie umiem sie smucić ani dolować ,mam swoje placze ale czasem po prostu mi sie nie chce smucić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kasiu, wiem jak to jest bo tak miałem na początku... nie wychodziłem z domu,z łóżka...

miałem L4 przez 3 miesiące... co chwilę coś ściemniałem żeby nie iść do pracy. Aż w końcu poszedłem na początku było fajnie a później

zaczęły się koszmarne lęki i somatia. Co chwilę chorowałem ciągle coś,ciągle coś... tylko patrzyłem na zegar w robocie aż w końcu minie 8h

i jak wracałem do domu to od razu do łóżka,rolety na dół i komputer albo telewizor. Zero wyjść,zero spotkań, nawet z dziewczyną nie chciałem się spotykać.

Pomogła mi terapia i moja terapeutka ,która mi pomogła w miarę wyjść z tego gówna. Z tego bagna...

Nie mówię,że jest idealnie ale jest dużo lepiej...

Zobaczysz Kasiu u Ciebie też będzie dobrze,tylko się nie załamuj... nie poddawaj się. Masz w życiu jakieś cele? Coś do czego będziesz dążyć?

nie mówię tu o jakimś ozdrowieniu ale coś co będzie Cię cieszyć w życiu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, mam wrażenie że to forum to jeden wielki wspólny dół w który wpadliśmy. Przydałby się tu ktoś "zdrowy", a najlepiej kilka takich osób żeby można było się od nich dowiedzieć jak wygląda normalne życie. Może to głupie, ale depresje mam od tak dawna, że nie mam bladego pojęcia jak żyją "normalni" ludzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczysz Kasiu u Ciebie też będzie dobrze,tylko się nie załamuj... nie poddawaj się. Masz w życiu jakieś cele? Coś do czego będziesz dążyć?

nie mówię tu o jakimś ozdrowieniu ale coś co będzie Cię cieszyć w życiu?

 

nie mam żadnych celów, na nic nie czekam, wegetuje.

3 sierpnia zaczynam terapię grupową i szczerze - nie wiem jak na nią dam radę dojść.

czuję w tej chwili, że nie ma dla mnie ratunku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, mam wrażenie że to forum to jeden wielki wspólny dół w który wpadliśmy. Przydałby się tu ktoś "zdrowy", a najlepiej kilka takich osób żeby można było się od nich dowiedzieć jak wygląda normalne życie. Może to głupie, ale depresje mam od tak dawna, że nie mam bladego pojęcia jak żyją "normalni" ludzie.

 

No, już nie przesadzaj,że to forum to jeden wielki dół.

Jest tu wiele osób, które wspierają, pocieszają, dają dobre rady, wskazówki.

A jak ktoś źle się tu czuje to niech sobie poszuka innego forum.

85% użytkowników jest zadowolonych z tego miejsca.

Pojęcie normy jest tu ciężkie do określenia, tu raczej chodzi o rozwiązywanie i pokonywanie swoich trudności w życiu codziennym.

Nie ma ludzi normalnych, są tylko niezdiagnozowani ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba, czuję się tak samo..straciłam już nadzieję że uda mi się z tego wyrwać, każdy dzień jest taki sam, nie umiem tego przerwać, tak bardzo chciałabym coś zmienić a trafiam na jakiś mur, blokadę, która nie pozwala mi ruszyć dalej, pomóc sobie, zrobić cokolwiek..nie wiem jak z tego się wydostać :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×