Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

Już nie wiem co się z nami wszystkimi dzieje.

Czy to przesilenie wiosenne czy zmienna pogoda...

Jestem strasznie nerwowa dlatego zajadam się słodyczami lub tym co wpadnie mi w ręce- już jem marchewkę i ogórki by miały mniej kalorii. Potem nagle jadłowstręt.

Zamiast coraz lepiej, ja czuję się coraz gorzej a mija mi to ok. października.

Przez cały rok coś!!!!!!!!!!!!! Taki już nasz urok????!!!!!! :roll:

Pozdrawiam i głowy do góry chodź niełatwo to zrobić! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja tez sie wyzale poki mnie jeszcze na dobre nie wzielo.

 

Czuje sie strasznie samotna , ignorowana i jakas niepotrzebna w niczyim zyciu w swoim tez nie. Kompletnie nikt sie mna nie interesuje ( odezwal sie moj egoizm) to ja musze zawsze pierwsza odezwac sie do znajomych, to ja zaczynam wszystkie rozmowy. I gdybym umarla w swoim lozku to pewnie niepredko by mnie ktos znalazl...

 

Nie mam dla kogo zyc a dla siebie nie chce...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego w was tyle pesymizmu ,wiosna wszelkie chorobska sie nasilaja,to trzeba sobie wzmocnic organizm ,witamina complex i magnez to podstawa,ulepszona dieta proponuje wysokobialkowa mniej tluszczu jagody mrozone moga byc,ruch wieczorne bieganie z muzyka,rolki rower co tam chcecie.jak juz jest calkiem zle to podniesc dawke na 2 3 tygodnie i jak sie ustabilizuje obnizyc do podstawy,solarium troszeczke co by sie nie spalic,cwiczenia oddechowe,no nic nie ma za darmo a juz napewno nie dobre samopoczucie jak sie ma depreche.pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czuje dzis, że moje zycie to jeden wielki koszmar, po raz kolejny zawiodłam sie na człowieku i przekonałam się, że ludzie potrafią się bawić ludzkimi uczuciami nawet ci, po których się tego niespodziewasz.

Gdzie są normalni ludzie na tym świecie!!!!!!!!!!!!??????????????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie sa rozni to ze trafiasz na swinie nie znaczy ze to twoja wina ,tak juz jest poprostu trzeba nabrac dystansu nie oczekiwac od innych ze spalnia twoje oczekiwania.tak jest duzo latwiej a my tez pewnie z innej perspektywy nie jestesmy idealni czasem zlosliwi ,poobgadujemy prawda .zycie czasem jest trudne ale chyba nie do konca ch...bo wiesz jak sie to pisze a to juz cos.wiekszosc robi w tym miejscu byka gratuluje.bedzie cieplej bedzie sloneczko zobaczycie swiat wypieknieje.pozdrawiam wszystkich ,zlapcie kije i odganiajcie swoja depreche niech spieprza na ksiezyc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na ten ksiezyc to predzej ja spieprze bo juz nie moge :roll:

codziennie musi sie cos sp****** no ilez mozna :cry: do południa było wszystko ok a teraz jest do du** :roll: znowu mi nie wierza ze cos mi jest :evil: jak zwykle to samo ''ty jestes zwykly len i egoistka i jeszcze udajesz ze ci cos jest ''... :evil: no poprostu bosko...chyba zaczne sadzac wszystkich przed komputerem i kazac czytac co to nerwica i fobia i czy rzeczywiscie to jest lenistwo i egoizm :evil: albo sobie wytatułuje na czole ''nerwicowiec i fobik-nie debil'' :evil: bosh widzisz i nie grzmisz :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poetka30 staram się naprawdę od drugiego człowieka nieoczekiwać rzeczy niestworzonych ale trafiam naprawdę na takich ludzi, którzy pomijając fakt, że potrafią się bawić uczuciami innych niezwracając uwagi na to, że robią komuś niesamowitą przykrość, to nie są uczciwi tak zwyczajnie po ludzku. I już mam tego dość - ludzi i wogóle tego świata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

julie ja nie tęsknię za spokojem tylko normalnością taką najzwyczajniejszą na świecie. Julie a co znaczy "tęsknie za spokojem 4 ever" - to raczej brzmi jakbyś tęskniła za spokojem ale bynajmniej nie na tym świecie.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecie co?? jutro mam rozmowę o pracę - dzisiaj zadzwoniłam co jak na mnie to i tak wieeelki sukces (co Ci psychologowie robią z ludźmi hehe :lol: ) , ale jak ja tam jutro pójdę to nie wiem. Już teraz nerwy mi nie wytrzymują. do tego wszystko w życiu mi się pokręciło...nawet nie mam z kim pogadać..

Kicha jakaś....powoli wysiadam i nie daję rady... :roll:

 

Mnie się czasem tęskni za takim spokojem właśnie.

mnie nawet bardzo często

jakby nie to że mam teraz psa po przejściach którego nie mogę zostawić...to nie wiem co by było....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maiev ja trzymam kciuki za Ciebie i życzę z całego serca żeby się udało!!!!!!!!

Trzeba się czasem przełamać choć wiem ile nerwów to kosztuje. ja sobie kiedyś powiedziałam, ze nie dam się i już!!!!

Także jestem z Tobą całym sercem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

julie a co znaczy "tęsknie za spokojem 4 ever" - to raczej brzmi jakbyś tęskniła za spokojem ale bynajmniej nie na tym świecie.....

 

właśnie gdzieś podświadomie tęskni mi się za świętym spokojem... wcale się nie boję zejścia z tego ziemskiego padołu ani nie mam w sobie złości, tylko nie wiem czy jeszcze się starać czy już nie :shock:

:arrow: pewnie św. Augustyn powiedziałby, że moja droga do Boga dobiega już ku końcowi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

julie no coż ja też czasem o tym myślę, ale muszę przyznać, że chyba jestem strasznym tchórzem, a może nie bo może właśnie to tchórzostwo uciekać z tego świata.

Gorzaj gdybyś napisała, ze już nie chcesz się starać, a napisałaś "nie wiem czy się starać" i ta wątpliwość to raczej nadzieja, ze kiedyś będzie wszysko ok i będziesz szczęśliwa.

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 7:25 am ]

maiev daj znać jak poszło. Ja cały czas trzymam kciuki!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale chwilami nienawidzę tego all i mam chęć kogoś, coś, siebie rozszarpać i kill with my bare hands...

Ja dziś właśnie tak się czuję i jestem wściekła na siebie, że nie mam odwagi tego zrobić! Dlaczego muszę tu być? Wcale się na ten świat nie prosiłam! F**k!

Jeszcze nie zdołałam łóżka pościelić... w szkole nie byłam, nie uczę się do matury. Nie mam siły. Nie dam rady. Ja nie chce przyszłości! Chce tylko zasnąć i już się nie obudzić. Chcę przestać czuć, płakać i użalać się nad sobą. Chcę nie być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×