Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

Częśc! Mam na imię Agnieszka, mam 14 lat. Napisałam to już w temacie Czy to depresja, ale nik tmi nie odpowiada. Jest mi smutno. Wydaje mi się, że życie jest straszne głupie, że wszystkie sprawy są głupie, że jest nudno. :cry: Mój problem zaczął się od kiedy za bardzo zżyłam się z serialami. Oglądalam je i w pewnym momencie coś do mnie dotarło. Dotarło do mnie to, że w serialch tyle się dzieje, mają coraz to nowe przygody, problemy. Doszlam do wniosku, że już wolę problemy niż rutynę. U mnie jest nudno, prawie to samo codziennie. Chcialabym gdzieś wyjechac, przemyślec sprawę, ale wiem, że to niemożliwe. Pomóżcie mi! Czasem mam myśli samobójcze i boję się, że to zrobię! Ratunku!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacznę chyba jak każdy....

 

Cześć, nazywam się Kasia. Mam 23 lata, jestem studentką uniwersytetu we Wrocławiu. I jestem tchórzem. Bo już raz miałam problemy z moją psyche. Wtedy diagnozą była nerwica. Były wizyty u psychologa, ale nie potrafił mi pomóc; a raczej ja nie umiałam z nim współpracować. Stchórzyłam, gdy miałam pójść do psychiatry.

Teraz jest gorzej. A przynajmniej tak mi się wydaje.

Dla całego swojego otoczenia jestem niemalże duszą towarzystwa, bo zawsze jestem na miejscu. Zawsze przyjde z pomocą. No... jeszcze niedawno tak było.

 

Trudno mi powiedzieć co mi dokładnie jest, bo nie umiem zdefiniować tego, co się dzieje i ze mną i w okół mnie. Ale spróbuję

Mam kłopoty ze spaniem, ale nie biorę leków czy innych "wspomagaczy", bo boję się uzależnienia. Spotykam się ze znajomymi, ale to coś jak przymus spotkania się, bo tłumie mogę zamaskowac, że coś jest ze mna "nie tak, jak być powinno". Chudnę na potęgę, ale tłumaczę sobie to tym, że żyję w stresie, jak każdy "rasowy" student.

 

I każdego kolejnego dnia się budzę z przekonaniem, że jest coraz gożej. Nie mam motywacji by zrobić sobie śniadanie. O obiedzie, już nie wspomnę. A to zastanawiające, bo naprawdę lubię jeść. Jestem w środku sesji, a nie umiem zapamiętać materiału do egzaminów, i nie ważne ile razy bym przeczytała notatki czy podręczniki; z czytaniem więc dałam sobie spokój.

 

Jak już wcześniej wpsomniałam, miałam już coś podobnego. Wtedy skończyło się na moje szczęście jedną nieudaną próbą samobójczą. O której moja mama nie wie. O wizytach u psychologa wiedziała, wiedziała że mam nerwicę, ale ... przecież ja już jestem zdrowa, prawda? Więc zamiast na drugim roku powinnam już dawno skończyć magisterkę, mieć pełnoetatową pracę. A ja nie umiem sprostać jej wymaganiom.

 

Ale w środku... Czuję się potłuczona na wiele kawałków, które do siebie za diabła nie chcą pasować. Ostatnio przyłapałam się, że znowu mam samobójcze myśli, i zastanawiam się, jak by świat wyglądał beze mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam juz dosc wszystkiego i chce sie wyzalic. Siedze w domu, nic mi sie nie chce, studia mi sie wala, nie moge sie zmusic...

...chcialam sie wyzalic.

 

[ Dodano: Pon Lut 12, 2007 12:36 am ]

ja serio sie musze wyzalic

 

 

skad jestes Yoanno /?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dość...po prostu dość....boję się każdego dnia....nie chce się budzić rano.....Spię tylko po kilka godzin dziennie. Łzy...łzy i tylko łzy i ciągły stres. NIe daje już sobie rady ze sobą i problemami jakie mnie otaczają :( :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzis czulam sie taka samotna,zagubiona,bezradna i jeszcze mnie lekarz dobil bo sie strasznie spieszyl kiedy mnie przyjmowal na oddzial- do nastepnego pacjenta(jakiegos znajomego oczywiscie)az sie poplakalam-choc z jednej strony sie ucieszylam bo to jakiekolwiek przejewianie uczuc ktorych juz dawno nie doswiadczylam,taki smutek,zal,niemoc,ze lzy same polecialy...ach..brak slow..troche pojeczalam i juz mi lzej!jak dobrze ze jest ta jęczarnia :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory...........Proszę zatkać uczy.........Dziękuję.

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeejuuuu...................uuuuuuu.........już mi lżej.................. Dziękuję za wyrozumiałość. Można już odetkać uszy. Jeszcze raz dziękuję. :lol:

 

:-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I'm gonna crazy!I'm gonna crazy!I'm gonna crazy!I'm gonna crazy!I'm gonna crazy!I'm gonna crazy!I'm gonna crazy!I'm gonna crazy!I'm gonna crazy!I'm gonna crazy!I'm gonna crazy!I'm gonna crazy!I'm gonna crazy!I'm gonna crazy!I'm gonna crazy!I'm gonna crazy!I'm gonna crazy!I'm gonna crazy!I'm gonna crazy!I'm gonna crazy!I'm gonna crazy!I'm gonna crazy!I'm gonna crazy!I'm gonna crazy!I'm gonna crazy!I'm gonna crazy!I'm gonna crazy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z uśmiechem na twarzy

hehe łatwo powiedzieć. Nie będzie mi niestety dane ;) Ząbek mi się zlamał - niedobry i boli jak ...... I to po jednym małym pączku tak boli. Ale ja dentysty się boję jak ognia i odwlekam wizytę więc zasłużyłam sobie chyba :( Tyle lat nie jadłam słodyczy i co? Mówe Wam - ale mi sie ząbki trafiły. Ehh

ale co tam się przejmować.

Ludzie - wcinać pączki!! To chyba lepsze "święto" niż to wczorajsze. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ups.......Ale powiało. Zabieram się do porządków.......... :shock: Chwila, proszę poczekać, jeszcze momencik..........................No już . Popatrzmy czy czegoś nie pominęłam...........tynk na miejscu, :D

A teraz nagroda.

A co tam figura kinguś, przecież tłusty czwartek jest raz w roku , maiev damy radę :lol: Wszyscy wcinają z uśmiechem to i my również.

No to wieję cieplutko i leciutko.Otwarte.Pa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest mi źle i musze sie wyzalic boje sie o moją przyszłość ,w szkole nie ucze sie zbyt dobrze boje sie ze nie bede miała z czego zyc ze zostane sama samotna ze bede jednym wielkim wyrzutem sumienia ... mimo to ze wiem ze powinnam sie wiecej uczyc i postarac sie skonczyc szkole i dalej gdzies isc ja kompeltnie nie mam motywacjii celu a pzoa tym ta swiadomosc ze szkola po szkole i znow to samo nowi ludzie stres szkolny lęki ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to ja tez sobie pojecze :( trafilam tutaj do was z nerwica lekowa a teraz mam depresje.. :( ZA duzo tego wszystkiego jak dla mnie...ale ja nie o tym teraz mam powazniejszy problem bo biore bioxetin i nie moge sie uczyc jestem tak zmulona ze do wiecozra nie kontaktujeee ;( co mam zrobic musze sie uczyc przeciez poprawka mnie niedługo czeka a ja widze skaczące literki :( Wszyscy mówią ze jamą po tym powera ja zupełnie odwrotnie dopiero pod koniec dnia się śmieję i mam humor a tak to wogóle..moze powinnam zmienic lek? :( Help me.. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×