Skocz do zawartości
Nerwica.com

awaria, new order :D


tet

Rekomendowane odpowiedzi

Nie dobrze że irc mi trzasnął, tera zaktualizuje Jave i zobaczę co tam w ogóle słychać, dawno mnie nie było, a wodze że atrakcji jest bez liku :twisted:

 

-- 17 wrz 2011, 16:13 --

 

o, new chane; ops :D

CO to za ludzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teta się wkurwiła i rzuciła czata w pizdu, mi się zdaje. Jakoś pierdolą na tym czacie... w sumie zawsze się pierdoliło, ale teraz to pierdolenie jest takie suche i bez wyrazu o,o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nortt dokładnie...niestety ale tak jest od jakiegoś czasu...czatownicy wiedzą od jakiego;)

Nawet ja dzisiaj dostalem banannanana za to ze powiedzialem pare slow prawdy o osobach ktore "moderują" tam(nie chodzi o modów z forum - wiecie że Was kocham i w ogóle:* :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Basiu niestety Miranda mi logów nie zapisuje(chociaż sprawdzę jeszcze),a zresztą nawet...ot po prostu wstawilem się za pewną grupą osób które z pewnych powodów stamtąd się wyniosły,a wczoraj to już było apogeum wywalania (Godless też wyleciał;) ).....przenieslismy się jakiś czas temu na innego czata,bo na tamtym od pewnego czasu robił się niezły kwas,przy niemałym udziale moderujących tam.Wczoraj podczas dość ostrej dyskusji wyleciał House(znaczy się Corl :mrgreen: i miał jakimś dziwnym trafem ddosa,to samo God....),potem Lula bo hmm doskonale w kilku zdaniach ujeła to co pisze jedna z osób moderujących,oczywiście nie obyło się bez komentarzy modów w nieobecności zbanowanych użytkowników typu:jest pierdolnięta,wariatka i podobne..a komentarz o matce Luli to było już przegięcie.....Goda wywalono za coś o czym nie ma mowy w regulaminie,to samo Wene której też się dostało od modów i została nazwana konfidentką....Oczywiście wiesz,każdy ma swoją wersję wydarzeń więc jak ktoś spyta tam modów to oczywiście to my jesteśmy żli itd...a nawet może i logi lub raczej wycinki z nich Ci powklejają z rozmów jak mnie wczoraj....Fakt jest taki,że przez dwójkę tam panujących ludków liczba czatujących się zmniejszyła,a wczoraj wieczorem praktycznie nie było nikogo oprócz modów no i mnie.

I podobno nagonka jest prowadzona na dwójkę biednych modów.Z czego jedna moderująca osoba zachowuje się jak kiedyś taka jedna użytkowniczka,lubiąca pewien typ samochodów;).A drugi mod bawi się w Macierewicza szuka wszędzie spisków i kontroluje ruchy użytkowników.

Z boku to może wyglądać tak,że sobie zasłużyliśmy...ale tak nie jest.W każdym razie jeżeli wiesz będziesz myślała że zasłużyliśmy,nie obrażę się czy coś.Ale...jeżeli taki spokojny gość jak God dostaje banana to znaczy,że coś się dzieje....;)

A ja dostałem banana za to że nie zgadzam się z tym co tam się dzieje na czacie od czasu nowej "moderacji",bo kiedyś to był porządny czat z normalnymi ludżmi,i z fajnymi modami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daro, nie komentujmy już tej sprawy. Dla mnie sprawa jest zamknięta, damage is done, nie ma do czego wracać, nie ma szans na pokojowe współistnienie. Nie ma już sensu wskazywać winnych, bo to i tak nic nie zmieni. Dajmy sobie już z tym spokój. Aha, no i ja już nie mam bana. Tylko dwie osoby mają: jedna wiadoma i czasowo lula. Dajcie spokój Kici i Krzysztofowi, nie zaczepiajcie ich, nie komentujcie, nie prowokujcie. A gdzie mnie znaleźć to wiecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurwa wtf?

kicikici ma dalej @???

 

-- 14 lis 2011, 16:01 --

 

sorry bardzo ale wnioskowałam o zdjęcie kickici @ z czata, wszyscy modzi mnie poparli więc nie widzę powodu dla którego ona dalej miałaby go mieć..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak jest dzisiaj,bo od momentu kiedy dostałem bana (poniedziałek),to już tam nie właziłem.W każdym razie wcześniej miała @ cały czas.W ogóle ta dwójka(krzysiu i kici) jako modzi na czacie to jest dla mnie jakieś nieporozumienie...ale no...już zostawiam tą sprawę w spokoju,bo raczej tam nie wrócę bo nie chce mieć problemów jak inni z krzysiem :mrgreen:,a poza tym..kwasowato się zrobiło tam.

Dobra już kończę tutaj marudzić,i wejde sobie na jakiś temat o seksie :mrgreen:

Dzięki Basia za zainteresowanie sprawą :)

W ogóle korzystając z okazji pozdrawiam Ciebie Basiu i innych modów ale forumowych( wzieło mnie na wzruszenia:O )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×